CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
16. srp 2010

@vodni no drahá polovička se na mě vyřádí, už ho vidím 😀 Včera když jsem mu povídala, že za chvíli bude píchat do zadku, tak byl v sedmým nebi 😀 On mi totiž říká, že jsem "hrošík", myslí to jako ze srandy, my do sebe takhle normálně šijeme a je pravda, že do té doby, co jsme se poznali jsem 7 kilo přibrala....mu se to ale líbí a pořád mi protřepává špeky, hlavně právě na zadku a kouše mě a štípě mě do něho 😀 😀 takže to pro něj bude úplnej zážitek mě do těch mých špeků zabodávat jehlu 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka ty jo, to budou orgie 😝 😝 😝 😀 😀 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni a taky mi říká, že mám zadek do půlky zad..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka hroší orgie 😀 😀 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka no, já po těch různých léčbách atd. za 11 let co jsme spolu nabrala 15kg ☹ takže si to dovedu představit jak se s tím manžel každé ráno u nás baví 😎

drndapetka
16. srp 2010

@vodni s manželem je vždycky sranda.....Zážitek, když jsem ho poprvé seznamovala s mojí nej kámoškou: tak jsme si tak povídali v obýváku u stolu všichni o tom kam pojedeme na dovču, jak jsme na tom s penězi a on povídá: Já jsem musel Peti sehnat ještě brigádu na léto, abychom na dovču měli" Ivka říká:" Joooo, a kde bude dělat? 😲 " no na Prýglu přece ( pro nebrňáky-to je přehrada ). "A co tam bude dělat". manžel povídá: " Bojku" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Moje kámoška ho od té doby , prosím, nějak nemusí, nepochopila jeho humor.....A tak to mám všude, každý si myslí, že mi nadává, že jsem tlustá, jen já vím, že to nemyslí zle a ani by nechtěl, abych hubla...jen si prostě do huby nevidí a vždy hned všechno hodí do palcu 😉

pampeliska36
16. srp 2010

@mufinka0 ahoj nadi... to vis, ze do dalsiho pokusu uz nepujdu uplne stejna jako do prvniho pokusu a vim, ze s uplne jinyma pocitama... to je mi naprosto jasne 😉 ja jen popsala svuj momentalni stav 🙂 😉

drndapetka
16. srp 2010

@vodni hele, nic si z toho nedělej.....mě je 25, měřím 162 cm a vážím 69 kilo....jsem fakt prostě hroch 😀 Ale mě a manželovi to neva a ostatní ať si naprdnou 😀 měla jsem taky po Duphastonu už 72 kilo, musela jsem změnit stravu a pár kilo se mi podařilo shodit, ano a až te´d díky Unice jsem se dozvěděla o té mé štítce, takže jsem vlastně přibírala díky ní a ani jsem za to nemohla 😒 Rozežraná jsem totiž nikdy nebyla, tak sjem se divila, proč najednou tak přibírám 😲

vodni
16. srp 2010

@drndapetka tak to je dobrý 😀 mýmu to taky nevadí, vlastně my to vůbec neřešíme, máme se rádi, tak co nějaký kila... Kdybys se přežítala, tak leda, ale já to bohužel mám opravdu z těch všemožných prášků... Jinak jím normálně, zdravě, lehce, zeleninku, cvičení teda moc nemusím, ale taky se hýbu 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka už mi to dneska nějak nepíše 😉 Kdybys se přežítala = Kdybych se přežírala...Mám 35 let, 170cm a 73kg, no nic moc, ale zas tak hrozný taky ne 😉

drndapetka
16. srp 2010

@vodni já se teda nehýbu od té doby, co jsem vdaná...to je holt nějaký prokletí? 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni jéé, co bych dla za to, kdybych měla za 10 let 73 kilo, ty mě neštvi 😀

pampeliska36
16. srp 2010

holky ja akorat po tom agolutinu mela tedka ke konci uz sileny alergicky reakce 😨 tak, ze tam byly velke zatvrdliny, nabehle cervene fleky a taky zazloutle jsem to mela... tak mi sestra rikala, ze kdybych byla tehotna, tak by mi to museli uz vymenit za neco jineho... pak jsem to zacla mazat fenistilem a muzu rict, ze az vcera jsem to tak nejak vylecila, ze to uz tak STRASNE NESVEDI!!! 🤐

drndapetka
16. srp 2010

@vodni dřív jsem váhu strašně řešila, a od té doby, co mám mnažela, tak jsem happy 😉 Ale taky si nesustále říkám, že nesmám v těhu pak přibrat víc jak 15 kilo 😲 Na druhou stranu mě utěšuje to, že maminky dvojčat ty kila musí stoprocentně po porodu vyběhat 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka 😝 konečně to tady někdo řekl nahlas! 😀 Sice manžela obletuju myslím tak akorát (nepřeháním úklidy, neběhám každý den nakupovat čerstvé houstičky), ale že bych měla čas si jít zaběhat nebo zaplavat to teda moc ne. A když chodíme oba pozdě z práce, tak jsme raději spolu, než abych někde potila ve fitku 😝

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 no a na bříšku jsi žádné reakce ( modřinky, popraskané žilky a td. )neměla? 😕

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 já ti říkám, měla jsem to taky, a šílené, ale teď si fakt mysláím, že buď si na to tělo už nějak zvyklo (u prvního mě to svědilo k nesnesení tak od 10. dávky až asi týden po testu, tedy po dopíchání), anebo je to i tím, jak se to píchne

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka nene vubec. jen snad jeden PIDI modracek... ale fakt VUBEC... ten zadek byl ze zacatku uplne dobre! a az tak ke konci to bylo fiiiiiiiiiiiiiha... to svedilo jako blazen! sestra rikala, ze to nekdy byva... alergicka reakce... ale ZASE! - nic co by se nedalo vydrzet... ale kdybych mela pokracovat, musim jit do neceho jineho 😨

drndapetka
16. srp 2010

@vodni přesně tak, moje slova 😉 raději se přitulit u televize, už to taky máme tak....aze začátku jsme lítali po bazénech, po squashi, bowlingu a užívali si volné chvíle aktivně...teďka raději spolu lenošímě, ono není holt sil po tom celodenním maratonu 😝

vodni
16. srp 2010

@drndapetka jj, my už trochu zbačkorovateli 😝

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 tak já bříško taky o.k., jen 2x mě praskla mini žilka, tak jsem zvědavá na ten zadek teda 😝 říkáš fenistil uklidnil?

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 mi říkali, že ty alergické reakce jsou na agolutin poměrně časté

drndapetka
16. srp 2010

@vodni ale je to krásný i tak ne 😉

drndapetka
16. srp 2010

My jsme toho zase nadrbaly 😀

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka jojo fenistil mi zabral... tolik to nesvedilo 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka 😵 😵 😵

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka no to jo... predstav si, az se vratim z te dovolene... to bude sto stran navic.... 😎

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 nejdřív jsem si říkala, že sto, to snad ne, ale jak na to koukám, tak to asi nebude žádný problém 😎 Zlvášť když tu teď bude tak napilno 😉

pampeliska36
16. srp 2010

holky loucim se..... baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

jo a peti
@drndapetka tfuj tfuj tfuj na zitra!!! uvidis, dobre to tam bude vypadat 😉

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 a tobě kráááásnou dovolenou! Pěkně si odpočiň, užij manžílka, sluníčko a zaplav si tam i za mě 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru