CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka já mylsím že je to jedno v ktým centru seš,kydž to nebude mět vyjít tak to asi nevyjde ☹

drndapetka
17. srp 2010

Tak já valím, zatím paaaaaaa 😉

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 já vím, je mě jí líto, ikdyž ji zas až tak v lásce nemám, tak tohle nikomu nepřeju 😔

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka ne ne sliznice se přece zvetšuje sliznici máš pořád já nevím jak bych ti to vysvětlila ,představ si trubku na které ti při oplodnění narůstá peřinka pro mimíse ,takl se jakoby chystá i před MS ,když dojde k oplodnění tak roste dál a když ne tak ta část ,která toi jakoby narostla nebo se chystala na uhnízdění ti odejde ,ale ta trubka ti tam zůstane 😀 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka jo jo přesně nikomu zlího nic vrátilo by se ti to jak bumerang

raduza2
17. srp 2010

@vodni ahojky jak je ?? jak se cítíš ??

pampeliska36
17. srp 2010

@drndapetka ahoj peti 😀 dekuju moc za zpravicku do IP... perfektne to funguje... kdyz vidim, kolik jste toho zase za den nakecaly 😀 😀 😀

taaaaaaaaaakze MOC MOC gratuluju k tak krasne urodicce!!! SUPER 😉
... podivej, jak jsem to mela na prvni kontrole ja 🙂 jinak podrobnejsi popis mam ve svem blogu

Na pravém vaječníku mám 9 folíků v rozměrech od 9 (ty jsou dva) do 13 mm, na levém vaječníku mám 8 foliků v rozměrech od 11 do 14 mm. Endometrium má 8 mm.

vodni
17. srp 2010

@raduza2 trubka 😀 😀 😀

vodni
17. srp 2010

@raduza2 ahoj, je mi celkem dobře, ale občas mě to dole trochu dloubne 😉 Taky mě pořád pálí ta žáha, pastilky doma žádný nemám (moc do sebe takový věci ráda neláduju..), a mlíka už jsem vypila kvanta. Nikdy na to netrpím, tak asi ty léky nebo co 😒 Ale dobře se mám, zvlášť teď když čtu ty superzprávy 😵 Co ty?

raduza2
17. srp 2010

@vodni no to přirovnání k trubce a jak jsem to měla napsat když jsem nemohla najít to správný přirovnání.Mě když palila žáha v těhu tak mě dr napsal jen anacid ,ale to už je 17 let takže nevím jestli je něco lepšího ,ale asi bych se zeptala v lékárně .Já v pohodě dneska mě tak svrběla ruka a objednala jsem se na 6.9 k Frgalovi 😀 ani jsem nečekala na jeho odpověď ,psala jsem mu email

vodni
17. srp 2010

@raduza2 to je super!!!! Tos udělala skvěle, Frgala je nejlepší, taky mi strašně vyšel vstříc... A šestýho je coby dup 😉 😎 Kočenky, jak jste tu psaly, že nevíte, co budete dělat za práci, a chtěly byste práci na domů - už jsem to vymyslela 😎 😎 😎 Uděláme si domácí mateřskou školku, protože to vypadá, že ji budeme potřebovat všechny stejně 😀

raduza2
17. srp 2010

@vodni to je dobrej nápad ,s tou školkou .Tak sestar se mě zeptala ke komu bych chtěla jít tak jsem jí řekla ,že bych nejradši zůstala u dr. Frgali ,že nás měl i u prvního ,takže už ví co a jak ,aby to nevypadalo tak blbě 😀

elllenka
17. srp 2010

@vodni : domácí školka je super nápad, ale ty podmínky jsou šílené :(

raduza2
17. srp 2010

@vodni já si prostě na Frgalu nemůžu stěžovat a Otevřel mě příjde maličko arogantní a to by dohromady nešlo s mou povahou

vodni
17. srp 2010

@raduza2 to je skvělé!!! Už jen to ti pomůže, věřím tomu! Paráda! Dneska jsou to samé úžasné zprávy! Teda až na tu Peťčinu známou, to je mi moc líto ☹
Taky všem přeju, aby to vyšlo, a je jedno v jakým centru... Včera jsem myslela, že mufinka chtěla slyšet co nejvíc názorů na různé léky, aby měla co nejvíc informací, kdyby si mohla vybírat, ale nějak mi pak přišlo, že jsem asi řekla něco nevhod 😨 když jsem řekla, že mi postup unicy vyhovuje, i když je "chemický" 😕 Ale já o sobě holt vím, že na mě už zabere jen těžší kalibr... Opravdu si myslím, že je v podstatě jedno v jakém caru, ono to všechno funguje na stejné bázi, dostat z těla aspoň nějaké vajíčko (a těch léků nebo postupů zase není tolik, aby se to nějak moc lišilo), dostat z chlapa aspoň nějakou spermii, a pak doufat, že se jim spolu bude líbit...
Ale kočenky, těm našim se spolu líbit už bude, takže domácí jesle u některé z nás, ju? Budu s nima počítat, protože nevím, kam bych prcky pak dala, hypotéka na krku, práce hodně 😝 😝 😝 tak aspoň pár hodin týdně bych to brala 😎

pampeliska36
17. srp 2010

@drndapetka jooooooooooooooooooo a peti!!!!!!!! vsechno nejlepsi k dnesnimu svatku!!!!!!!! 😀 😀 😀

vodni
17. srp 2010

@elllenka jaký podmínky? tys to zkoumala nějak blíž? No já to myslela spíš asi tak nějak neofic. Vím, že jesle jsou na celé Brno snad tři, školek taky pomálu a ještě dostat do nich dítě je věc skoro nemožná... Nemluvím tedy o těch soukromých se školným jako na soukromé vysoké škole 😀

raduza2
17. srp 2010

@vodni buď ráda že jsi v Brně u nás nejsou jesle ani jedny a to jsme okresní město 😠

vodni
17. srp 2010

@raduza2 Otevřel mi nepřipadá zrovna "arogantní", to asi ne, ale prostě takový "mladý pan primář" no... Ale osobně si na něj nemůžu stěžovat, hlavně teď u druhého ivf mi přišel mnohem přívětivěší... U prvního se mi s ním stalo, že do mě strčil utz ještě než jsem si stačila lehnout, tak to bylo tak trochu ouvej, no bylo to prostě takový moc hrr a další na řadu. NArozdíl od Frgaly, kterej s člověkem prohodí pár slov, i když toho má určitě hodně, tak se snaží člověku věnovat, aspoň jsem měla ten pocit. Ale teď jsem byla s Otevřelem moc spokojená, měla jsem ho na OPU i ET a překvapil mě - mile 🙂

vodni
17. srp 2010

@raduza2 ty jo, to je fakt bordel, co? 😠 😠 😠 Ale zase máš dcery, který ti třeba vypomůžou, ne? Aspoň se zaučí 😎

raduza2
17. srp 2010

@vodni musím přiznat že u OPU byl v pohodě ,ale jak říkám nevím nějak mě nesedl

vodni
17. srp 2010

@raduza2 s frgalou se to prostě nedááááá nikdy srovnat 😝

raduza2
17. srp 2010

@vodni tak já nedoufám že bych šla od malých nebo od malého,malé dřív jak ve 3 letech ted bych si to ráda užila v klidu 😀

vodni
17. srp 2010

@raduza2 😀 v klídku s dvojčatama 😝 No já taky myslela jen na pár hodin, babičku už bychom moc využít nemohli, takže jsem myslela opravdu jen třeba jeden den v týdnu dopoledne nebo tak nějak 😉

raduza2
17. srp 2010

@vodni tak u nás je možny že to budou i trojčata 😀 manželova máti je ze dvojčat ,když jsme probírali rodinu jako anamnézu tak nám na rovinu Frgala řekl ,že se nám může stát že to budou i 3čata

vodni
17. srp 2010

@drndapetka našla jsem něco k tomu, jak to probíhá v té "trubce" 😀 teda co se děje s endometriem: http://vnl.xf.cz/gyn/gyn-hho.php#9

raduza2
17. srp 2010

ale jo jinak věřím že ta mldší by mě určo pomohla ta se i těší 😀

vodni
17. srp 2010

@raduza2 😕 😕 😕 my v rodině široko daleko žádná dvojčata nemáme. Ale je fakt, že pokud k tomu jsou v rodině nějaké sklony, tak se může stát, že se ta transferovaná embrya ještě napůlí, takže teoreticky (asi to bude mizivá promile možnosti) můžou být i čtyři 😝

vodni
17. srp 2010

@raduza2 a co dělá ta starší, ještě studuje?

raduza2
17. srp 2010

@vodni prosímtě nestraš ještě se 4čatama 😀 ale jo jinak by to mohlo být ,ale pochybuju že s mou postavou by je nechali ,158 cm ,55 kg

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru