• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@raduza2 jejej, to je mi líto :frowning2: drž se kočko!
18. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 budeš mít odstupné? tak to je aspoň trošku jedna dobrá zpráva, ne? :wink: Do konce roku mimi určo bude :dizzy_face:
18. srp 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peti, jýá nevím, já myslím, že když je na neschopence napsáno "neschopen od" tak je to začátek neschopnosti, což by znamenalo, že by ti v práci měli zrušit tu dovolenou v den, kdy se to krylo. Aspoň tak se to dělá u nás
18. srp 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak ber to tak že ušetříš dovolenou :slight_smile:
18. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 a je aspoň šance najít v místě něco podobného?
18. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no, a to je právě to, co jsem nechtěla....protože za dovolenou bych měla víc peněz než za neschopenku, ach chjo :pensive: Nechápu, proč to tak napsala...snad jí muselo být jasný, že nechci trčet do pátku doma :angry:
18. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak odstupný je dobrá zpráva,ale co dál ,ted mě to úplně rozhodilo :grinning:
18. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no, asi se upsala, stát se může, blbý :frowning2: je jasný, že dovolená je lepší... Ale zas je to jen jeden den...
18. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak to nevím tady je to s prací docela na štíru ,alr to víš že zač¨nu hleat .Kašlu na to nebudu čekat až to zavře :angry:
@raduza2 no to sice ušetřím, ale budu mít míň peněz, což se teď moc nehodí, když rekonstrujeme byt :frowning2: Já jsem to měla tak pěkně vymyšlené a teď musím být 2 dny jak kvočna doma :angry: No, ale vždyť kvočna vlastně jsem :grinning:
@drndapetka a vem si že za 1 3 dyn dostaneš veliký ho .....
18. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni asi na to kašlu, když bude chtít jít manžel na procházku nebo nakupovat, tak půjdu...stejně prvních 14 dní platí zaměstnavatel ( dokonce první 3 dny vůbec, tak je to vlastně fuk ) a ze zkušeností vím, že u nás v práci se kontrola neposílá, zvlášť když je centrála v Pze
18. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Ty jsi brňačka?
@drndapetka je mě jasný že budeš mít míň kačáků,ale co naděláš rozčilováním to stejně nezměniš
@raduza2 to věřím, že tě to rozhodilo :frowning2: ale víš co? mysli na to, že na začátku září jdeš na audit, pak myslím už od zářiové MS budeš brát marvelon a od října už pícháš - krátký protokol frčí rychle. Aspoň se zkus těšit na tohle, vím, že je blbý říkat, na práci nemysli, protože to se v takové situaci lehce řekne, ale já už jsem si třeba zvykla na to, že si vždycky říkám "vždycky to nějak dopadlo, nějak bylo, nějak bude"
@drndapetka e ne ,ale je to docela kousek z Blanska ,proč víš o něčěm ??
18. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni taky to tak normálně beru že nějak bylo a nějak bude,ale prostě se to teď vůbec nehodí .Už mě šrotují zavity a přemýšlím jak dál ,ale asi to budu řešit tou neschopenkou
18. srp 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 aha, kukám že z Blanska....no tam je to z prací trošku blbé :pensive: Ale aspoň brigádku zvládneš prozatím najít, ne? Jsi šikovná holka, budeme Ti držet pěstičky :wink: A kdybych o nějaké práci věděla, tak Ti písnu do IP, neboj....Já pracuji taky v obchodu, tak třeba se někde něco doslechnu, že někoho hledají...jen jestli bys třeba zvládla jezdit do Brna, to asi ne, co? :unamused:
18. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni přesně moje slova....a život jde dál, člověk musí bojovat....a může být i hůř :rolling_eyes:
18. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 pokud to půjde, určitě jsou i doktoři, se kterýma se jde domluvit :wink: jen nevím, jsi psala, že zaměstnavatel končí úplně? Nevím, jestli když je v likvidaci, kdo vlastně toho člověka v neschopnosti pak převezme - že by stát?
18. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a proč bych nezvládla jezdit do Brna to by nebyl problém .Za 1 jsem řidička a za 2 vlak jezdí každou 1/2 hodinu a cesta trvá cca 20 min ,tak opravdu by problém nebyl :grinning:
18. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no to nevím to budu muset někdo vyzvědět a ano končí úplně :angry:
@drndapetka ne, ne, ne, teď hůř nebude, to neříikej :sunglasses: (já teda taky jinak razím, že když se něco posere, tak že vždycky bude ještě hůř, ale teď radši neeeee!)
Holky, valím do peřin, odpočinout si...mám toho sezení zas už po krk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držte se obě, a nevěšte hlavu :wink: posílám spoustu pozitivní energie oběma :dizzy_face:
18. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
7 let v prdeli a kolikrát jsem chtěla jít pryč ,bylo najítý i misto a nikdy jsem to nedotáhla do konce .Jenže tam to bylo jistý smlouva na dobu neurčitou atd.
18. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka díky moc :grinning:
18. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni po 14 dnech neschopnosti to přeci přebírá OSSZ takže vlastně by ji paltil stát, přesně tak :wink:
18. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 když budu něco vědět, písnu ju :wink: Já se doma budu stejně teď nudit, tak Ti můžu hledat i nějakou práci na netu a pak Ti hodit do IP , aby sis to obvolala,souhlas? Já si takto našla práci vždycky a nikdy jsem nebyla doma dýl jak měsíc :wink: tak zatím papapa
18. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 a co tak se mrknout na ty místa, co jsi dřív měla vyhlídnutý? Hele, zkus to brát tak, že teď máš výp.lhůtu a to odstupný, takže si to mezitím obejdeš, prošmejdíš inzeráty na netu, a aspoň ti rychleji uteče čekání na stimulku :wink: Taky se zkusím poptat, někdo mi říkal, že je z Blanska (musím zjistit kdo to byl :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak bych se taky poptala - napiš mi do IP co by to mělo být), no a jestli jsi mobilní a z Blanska je dobré spojení, tak v Brně se snad dá něco najít... Já teda nevím, práci mám tak nějak celkem jistou, takže se v nabídkách moc neorientuju :confused:
18. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no vidíš, drnda ti to najde, takže máš po starostech :grinning: :grinning: :grinning: a můžeš se soustředit na stimulku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek