CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
18. srp 2010

@pampeliska36 😒 Myslím že ti rozumím,... Já jsem zase taková že se v tom rýpu já sama a okolí o tom naopak nemluví aby mi to nepřipomínali. Závidím ti tvou povahu,..ale to už jsem ti nejednou psala,..že ?.. 😀 Aby to nevypadalo zase že po tobě jedu.. 😲 😲 😅 😅

mufinka0
18. srp 2010

@pampeliska36 Tak O.K., nebudu tě litovat,..sama to nemám ráda. Jsi silná holka a jistě to zvládneš!! Tečka..!!! Ale stejně kdyby ses někdy potřebovala vykecat..... 😅 😅 😉

pampeliska36
18. srp 2010

@mufinka0 nene to nevypada 😉 ja jsem rada, ze si s nekym muzu takhle povidat! 🙂 dekuju jsi moc hodna!!! podle me si fakt myslim, ze nema cenu se v tom nejak hrabat a jit dopredu a k lepsim zitrkum 😀

pampeliska36
18. srp 2010

@mufinka0 😀 😉

mufinka0
18. srp 2010

@pampeliska36 ano ano,...tak to říká i Vodní a máte sakra pravdu!! Jen to občas potřebuju připomenout! 😀 😀 😀 A děkuju, ještě snad nikdo mi tolikrát neřekl že jsem hodná... 😀 😀

pampeliska36
18. srp 2010

@mufinka0 nadi nebudu tu ale, kdyz uz pujdes do CARu... tj. 25.8. to uz budu na dovolene... napises mi do IP? holky mi to taky budou psat... ja bych to totiz tady vsechno neprecetla... oni tady toho nakecaji jak blazen 😀 po 14ti dnech bych se z toho tady zblaznila 😨 🙂

mufinka0
18. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 uplně tě chápu. jo jasný napíšu ti jestli teda začínáme nebo ne, a co a jak.. 😉

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 Já už mám nějak osmou nebo devátou...přestala jsem to nějak počítat po první 😝

drndapetka
18. srp 2010

Jinak jsem tu zpět, usnula jsem jak mimino 🙂

pampeliska36
18. srp 2010

@mufinka0 SUPER, jsi zlata! dekuju... budu rada, kdyz zacnete 😉 a budu na vas mooooooooooc myslet.... a to na VSECHNY!!!!!

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka aha,... No uvidím, snad to budu vnímat trochu jinak než při prvním. 🙂 Ale jak vždycky píšu "Vydržet se dá všechno"..

mufinka0
18. srp 2010

@pampeliska36 🙂 No ale abys těch IP tam neměla taky tolik, že tě to zahltí... 😀 Já snad budu mít všechny výsledky v pořádku.. 🙂

pampeliska36
18. srp 2010

@mufinka0 neeeeeeeee to ne 🙂 jedu jen na 14 dni... to bude jen, ze vodni ma dve //, ty zacinas, petka a teckovana maji po OPU a po ET a jsou v cekarne 😀 😀 😀

mufinka0
18. srp 2010

@pampeliska36 A víš co raději??? Vůbec nemysli,..a už vůbec ne na nás na IVF!!!! Prostě vypni!!! 😉 😉

pampeliska36
18. srp 2010

@mufinka0 🙂 asi jo... udelam to tak! presne jak pises 😀 😀 😀

mufinka0
18. srp 2010

@pampeliska36 😲 😲 Vždyť už jsi to napsala za nás všechny,..tak co ti pak máme psát??? 😀

pampeliska36
18. srp 2010

holky jdu zehlit... takze se loucim a papapapapa a dobrou noc!!!!!!!!! a pak pujdu na druhej dil knihy... vcera jsem to docetla... slo to jednim dechem 😨

mufinka0
18. srp 2010

@pampeliska36 O.K. Tlačítko OFF,..jen co vyjedete!!!! 😉 😉

pampeliska36
18. srp 2010

@mufinka0 ok 😀

drndapetka
18. srp 2010

@pampeliska36 Ahojek Denisko, ach jo, fuj s trápeníčkem pryč 😠 Dej si babánky klidně dva jestli to pomůže 😉 A doporučuju zmrzlinku Carte dˇor Tiramisů, ta spolehlivě zažehná každou depku 😵

pampeliska36
18. srp 2010

@drndapetka ahoj peti petulko 😉 jojo uz je to lepsi! byla tady nada 😀 tedka uz zase musim jit zehlit... at mame co na sebe 🙂

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Budeš po ET jíst každý den??? Abys pak nebyla nemocná... 😅

pampeliska36
18. srp 2010

@drndapetka doufam, ze u tebe je vsechno v "okáčku" 😉

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 vydržet se to dá, to určitě 🙂 ale je to takovej nepříjemnej pocit, jako bych měla v břiše něco co tam nepatří, jako by to bylo cizí a tělo by to už už chtělo nejradši ven 😝

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 Uplně přesně vím co popisuješ... Mě to vadilo třeba i při přetáčení na posteli,...to by jako se to i snad hýbalo nebo co... 😀 😀 😀 A to jsem měla tak malou úrodu,..nedovedu si představit, že teď jich tam mám 11,...ale oni asi nejsou tak velký jak při stimulce, tak to proto.

drndapetka
18. srp 2010

@pampeliska36 jen občas smutinko po mnaýelovi, kterej hned po prácí utíká na byteček, aby útulnil hnízděčko lásky 🙂 proto papkám zmrzlinku.....na smutno 😀 No a to strašně tlačení bříška, ale o tom píšu už celý den dokola 😅 Vodni a její dvě dětičky mi slíbili OPU už v neděli, a já jí věřím 😀 😉

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka Pokud rostou tak rychle, tak by to mohlo klapnout... 😉

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 musím spát na boku, když ležím na zádech, tak jsou ty svaly moc natáhlé a strašně to tahá 😝 Na břiše to vůbec a když sedím, tak močák je asi úplně v háji - i když piju jak drak tak čůrat chodím minimálně 😒

drndapetka
18. srp 2010

@mufinka0 já na zmrzky normálně nejsem, však jsem si ji nechávala dneska pořádně rozpustit na jazyku, jak mě to učila maminkav dětství, abych nebyla nemocná 😀 To víš, když se ten ET blíží, mám z nemocí trochu strach 😒 Když na mě někdo venku kýchne nebo prskne, ten můj pohled musí být dost vražedný 😀

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka No jo, to je těma hormonama!!! Já to měla stejný a na OBI mi tvrdili, že rozhodně to není tím, že si mám zajít na Urologii, tak já lítala po urologii, UTZ močáku, kultivaci moče a po OPU se mi ulevilo... 😀 😀 Takže je jasný čím to bylo že... Ten močák je utlačenej, já měla furt pocit že musím čůrat a???....jen pár kapek,...a nic. 😒 Na toto se těším nejmíň.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru