CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
4. bře 2009

slonecek ahojky já vím proto jsme tu změnu udělala abych se cítila líp horší to bude s manžou až uvidí o kolik jsme to zkrátila, co ty jak se máš celkově bydlíš tady někde v Přerově kousek třeba jsme se i potkali a já ani nevím jak vypadáš a kde bydlíš 😀 a to to máme k sobě kousek 😀

jarkabilik
4. bře 2009

macinta já na gyn. vyšetřeníma prošla vše v pohodě pak manža na spermogram ten taky byl v pořádku a tak zbývalo vyšetření co mi doktor sliboval tak před 4roky když jsem prvně začla uvažovat o dalším mimču a že se zjistí proč mě pobolívá levá strana, ale pak jsme se s přítelem rozešli po 6letech tak mi pak gyn.řekl že až to bude aktuální a tak loni 14. dubna jsem šla na laparo na průchodnost vejcovodů,probudila jsme se a ta co byla semnou na pokoji už pobíhala a já ležela jako lazar a z břicha mi čouhal drén,a doktorka co byla u laparo ted už primářka mi až další den odpoledne řekla jak se věci mají ted když na to vzpomenu derou se mi slzy do očí,odstranili jeden uplně a druhy tam myslím půlka zůstala bylo mi řečeno že můžem být rádi že se nám to nepovedlo protože by to bylo mimoděložně a mohlo to dopadnout hůře,při laparu se to prej jen nafouklo a nic takže neprůchozí a k ničemu pěkný dárek k mým narozeninám co jsme hned 19.dubna měla ☹

jarkabilik
4. bře 2009

macinta to je tak když člověk stále nemá čas a stále čeká na vhodnou chvíli kdy dítě mít ale vůbec si neuvědomujeme že tělo stárne a že už není tak jako ve 20letech

jarkabilik
4. bře 2009

macinta proto asi budu i nabádat moji dceru at dlouho nevyčkává at nemusí tady tohle vše absolvovat 🙂

macinta
4. bře 2009

Jarka, tak to je mi líto. Když jsem byla na laparo, tak jsem se také bála neprůchodnosti. Byla jsem ve 4letech na akutním slepáku. Nedostala jsem tenkrát žádné lázně,žádné cvičení...Já začala chtít mimčo až když jsem poznala svého muže, takže ve 24 letech. A když to dlouho nešlo, tak jsem šla k Dr a po roce na Clostíku mne poslal do Sanusu. Tam jsem podstoupila laparku a vše bylo O.K., takže jsme začali absolvovat IUI bez úspěchu.
ale dřív bych do mimise fakt nešla. Myslím, že to nebude tolik o věku, jako o životním stylu.

lucifirek
4. bře 2009

Jeany,mě taky překvapil,ale nějak růžově mi to nemaloval.Řekl mi,že to tak dr. Gogela asi nemyslel,jen nám to dal jako možnost většího úspěchu,ale bohužel nic jiného nám nenabídl.

macinta
4. bře 2009

Luci, tak Ty už jsi s Frgalou mluvila????

lucifirek
4. bře 2009

Mluvila,volal mi už v deset a mluvil čtvrt hodiny. Ale naděje mi nedával. Domluvili jsme se,že si to necháme projít hlavou,že si domluvíme schůzku.

jarkabilik
4. bře 2009

lucifirek Frgala ti řekl to same co Gogela??

teri81
4. bře 2009

Ahoj holky!

Luciferek, co to znamená,že Vám nedával Frgala naději? Jako že taky řekl že jenom dárce? To snad ne 😒

Inuna, vydrž, pro mě byly poslední dny před porodem prostě hrozný, navíc jsem přenášela,no fakt nepříjemný,ale
ted už to máš za chvíli tady,tak držím palce,at to přijde co nejdřív a máš mimíska u sebe 🙂
Já abych pravdu řekla,mně se po bříšku fakt nestýskalo, ještě ted si užívám,že si můžu obout boty, zvedat kýbl
s vodou sama aniž bych k tomu volala přítele,že můžu rychle chodit, nechodím 7x za noc na WC atd 😀 😀
Akorát po porodu jsem se každou chvíli lekla,že necítím pohyby miminka a pak si uvědomila,že už ho nemám
v břiše,ale leží vedle mě 😀 😀 😀
Ale kromě toho konce je těhotenství krásný, holky VSECHNY se máte na co těšit! 😉

jarkabilik
4. bře 2009

macinta jenže tělo ženy je na to nachystané mězi 20-25 rokem věku ženy pokud nejsou jiné komplikace jenže v dnešní době každý chce vybudovat zázemí pořídit spousty věcí a pak dítě a ono už pak to málokomu jde,myslím si že to potvrdí i spousta lékařů že tělo stárne bohužel 🙂

jarkabilik
4. bře 2009

teri tak o to je to lepší oddech že už je mimi v postýlce 🙂

jarkabilik
4. bře 2009

Jinak musím potvrdit že má teri pravdu těhotenství je moc krásná věc a co teprve kojení... 😉

inuna
4. bře 2009

to máš pravdu Teri,to chození na WC je fakt děs 😝 A připadáš si,že nic sama neuděláš,úplně k ničemu.Taky se těším až budu mít miminko vedle sebe,je to už dlouhé.Aspoň si s ním povídám(kdyby mě někdo poslouchal,tak řekne,že jsem cvok) 😀
Teri jak dlouho jsi přenášela a přišlo to pak samo?

lucen
autor
4. bře 2009

Ahojky Holky
Slonecku děkuji moc a moc tě zdravím jak se cítíš kočko?
Macinta já zkusila ovu testy někdo jim vubec nevěří ale myslím jsi že kdyby ta ovu nebyla tak ti to přece test nemuže vubec ukázat a je to supr že jeden den máš třeba uplně nepatrnou čárku a ten ovu je silnější jak testovací krása pohledět a ovu mám v rozmezí okolo 17-20 den cyklu a MC mívám tak okolo 32-35 den.a když jsem se ptala mamky jak měla ovu když nás s bráškou plodily tak ta měla 9 den cyklu takže každá to má individuální někdo má dokonce ovu v době MC ale to bývá ojediněle spíš výjmečně.

macinta
4. bře 2009

Ahoj Lucen, no to´s mi udělala radost 🙂 Teda, kdyby se nám to povedlo, tak to bylo v den manželových narozenin. Takže malej zázrak. No, uvidíme. Zatím to debatím pouze tady u Vás.

ivetule
4. bře 2009

Ahoj Teri je to krása jak píšeš jak ty miminka dělají pokroky. Nemůžu se na to vynadívat. Nás akorát trápí očíčko takže kapeme a ještě mu to vyplachovali.Chudáček u toho tak brečel,že se mi chtělo brečet s ním. Ale už to má o moc lepší.
Inuno přeju rychlí a pohodový porod.Už to máš za pár.
Luciferik Frgala je prostě zlatíčko. Měla jsem ho nejraději.

jarkabilik
4. bře 2009

tak holky držte mi pěsti za chvíli vyrážím do nové práce 😉 zítra vám vzdělím první pocity 🙂 hezký zbytek dne všem

macinta
4. bře 2009

Jaru, tak ať se líbí.

Já už mažu domů, včera jsem pracovala do 20hod, tak dneska si jdu udělat vegáček.

Holky papapa

jarkabilik
4. bře 2009

macinta doufám že ano kamoška co šla na ranní 12 psala sms že se nemáme čeho bát že je to pohoda,jdu totiž já a ještě jedna známá na noční 12 😀

iveta11
4. bře 2009

Ahoj Lucifirku,
to teda čučím, že Ti Frgala volal? Neřekl Ti, co ho k tomu vedlo? Nebo jste už napsali Malému? Buď je to od něj moc hezký, že má zájem, nebo mu musel někdo něco říct. V tom případě nechápu, proč třeba nevolal i jiným holkám. Nebo mě taky napadá, jestli nás tady třeba ti dr. nečtou. ha ha ha
Každopádně držím palce, ať příště dobře pochodíš a ať se najde i jiné řešení, než jen dárcovství.

zuzuza
4. bře 2009

Lucifirku ty jsi mluvila s frgalou dneska???? Jsem se to snažila někde tady vyčíst ale nenašla jsem nic:(

Holky, co mam dělat, poradte mě, já su dneska tak ale tak otřesně nervní, to sem v životě ještě nezazila, mě vám normálně každá prkotina vytáči do fialova, nemuzu se proste ovladnou, to je ale strasny mam z toho uplne uzkost jak to ve mě vře:(, se tak vubec neznám, ted to schytala mati, svica radsi zalezla do vany aby nas nemusela poslouchat a doma to asi schyta jeste manza se urco neco najde heh:(

luciiiie
4. bře 2009

Ivet, mě taky napadlo, jestli si to nečtou 😀
Je fakt divnéé 😒

luciiiie
4. bře 2009

Zuzo taky jsme řádily jak černý ruky 😉 Já po nem řvala, až mi pak bylo do breku, proč po něm tak řvu, když za nic nemůže, tak jsem zas bulela. 😀

zuzuza
4. bře 2009

Lucii, tak to je jeasný, sme v tom, určitě 😀 , už to na nás jde a nikdo mi nevnutí že je to z hormonů, po proveře ani utrogestanu mi to nedelalao 😀

luciiiie
4. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀

teri81
4. bře 2009

Holky,jedné mojí kamarádce,co taky chodila na Unicu sestřička řekla,že si nás čtou 😀
No však nic špatného nepíšem,ne? 🙂

Inuna,přenášela jsem 6 dní než se malá narodila,ale bylo to tak,že třetí den mi dělali oxytocinový test,jestli
to vyvolá porod - no a vyvolalo to kontrakce a bolesti,ale otvírala jsem se pomalu a rodila jsem tři dny 😒 😠
Hnus!!!! Přeju Ti,at to máš v pohodě,no určitě budeš jako druhorodička 🙂

lucifirek
4. bře 2009

Ahoj všem,už vám jdu napsat,co mi ten Frgala řekl.
Volal,že si prochází náš protokol a že se omlouvá,že neměl včera čas a nemohl nám audit udělat on. Chtěl se zeptat,jestli jsme byli s informacemi spokojeni,byli jsme dobře informování a tak. Řekla jsem mu,že se nám moc nelíbilo,když nám Gogela naznačil,že zřejmě s našimi spermiemi uspěch nebude. Tak se ho trochu zastal,že to tak zřejmě nemyslet a chtěl nám dát informace o možnosti,u které byl asi větší úspěch. Mluvil a si čtvrt hodiny a vedl monolog,ani nevím,všechno si nepamatuju. Jen,že podle toho jak se embrya vyvíjela usoudili,že chyba je asi ve spermiích,zbylo jich prý z toho velkého počtu málo. Navrhl možnost,oplodnit vajíčka půl na půl a sledovat jak se oboje budou vyvíjet a zjistit tak jestli je to opravdu jen ve spermií nebo i ve vajíčku. Pak říkal,že chápe z lidského hlediska,že toužíme po svém dítěti a i chápe to,že do dárce jít zatím nechceme. Domluvili jsme se a to byl hlavně jeho názor,ať teď neděláme nějaké rychlé a unáhlené závěry,máme počkat až se to všechno trošku uklidní,v klidu si vše rozmyslet. A domluvit si schůzku za ty tři měsíce,kdyby mi vzali krev a manžovi kontrolní spermio. Když budeme chtít,můžeme si domluvit schůzku kdykoli i dřív. Takže to je shruba to,co říkal. Nevím,jestli ho to napadlo samotného,nebo mu k tomu dal někdo nějaký podnět,fakt nevím. Dost mě to překvapilo a nevím,co si o tom mám myslet. Se sestřičkou zuzkou jsme mluvili ještě před tím auditem,tak fakt nevím.
Zdravím všechny a děkuji za podporu

luciiiie
4. bře 2009

a sakriš 😉

luciiiie
4. bře 2009

to sakriš bylo k tomu, že si to čtou.
Luci, jak jste tam po té krvi dlouho čekali? A ptala ses na něco?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru