• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@lenceslava tak košiliku opravdu nemám ,prodávám v elektru :grinning:
19. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem tady :slight_smile:
tak Peti, zítra dem na to, já až v 10h.
19. srp 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej taky máš jít zítra ,budu vám držet všechny prsty co mám :grinning: :slight_smile:
19. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ok, díky moc, doufám, že aspoň těch osm vajec bude :slight_smile:
19. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej určitě bude a ty ještě pořád děláš nebo už máš neschop.
19. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, taky se silně přimlouvám za Gogelu. Před 13 lety mi udržel těhotenství od 25 DO 35 týdne, měla jsem zdr. potíže, on byl v Bohunicích na porodnici, můj gyndr mi tenkrát řekl, že jsem v dobrých rukách. :sweat_smile: :sweat_smile: Byl moc fajn, i teď podá ruku a dle mého manžela seriózní a korektní :sweat_smile: :sweat_smile:
19. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej nějak to chudák schytal omylem ,já se některé z holek ptala jak vypadá že si ho nemůžu vybavit a Peťka ho přirovnala k Paroubky :grinning: toť vše ,opravdu nic jinýho v tom není .Já jsem neměla tu čest takže ani nemůžu říct jakej je . :slight_smile:
19. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no Frgala to není, ale to mi je fuk, hlavně, když ví co dělá :slight_smile:
19. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: :wink: a co tvý pobuši jak se těší ??
19. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo, ale vůbec nikdo nic neví, až to bude tutovka, tak jim to řeknu. Otravovali už celý roky, že chcou sourozence :grinning: Tak jsem jim slíbila, že ho půjdu koupit do Kauflandu, až bude v akci :slight_smile: Tak s tím přestali :grinning:
19. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 a tvoje holky????
19. srp 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já jdu už 8:45, to se asi neuvidíme :frowning2:
19. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jé tak to je roztomilý :grinning:
19. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ahojda,..tak to je super, že máš takovou úrodu!!!! Musíš vrnět jako to tvoje malé koťátko.. :wink: :wink:
19. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no holky to vzaly tak nějak normálně ,tak už jsou velký takže nemám problém si sněma promluvit a přece jen to jsou holky .Na víc to podstoupila i moje švagrová už před 5 lety a ví co a jak .Musím říct ,že ta mladší z toho byla teda docela přepadlá těšila se že bude vozit kočárek :grinning:
19. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a jak máš starý puboše? :grinning:

Zítra teda Gogela? Mě nevadí, jen se neusmívá jak Frgala :wink:
19. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak kdyby jsme se neviděly, tak přeji hodně štěstíčka :dizzy_face: určitě budou od minula nějaký bonusy navíc, to Ti slibuju....takže žádných 8, ale minimálně 10 :wink:
19. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka 14 a 13, asi se neuvidíme, bude se mi stýskat :grinning: :grinning:
Ještě jsem chtěla pogratulovat naší poslední nosnici - lenceslava- gratuluju - to je snůška :slight_smile:
19. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Ještě dočítám,.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty nebudeš teda platit nic za léky?? teda kromě těch 5000,- co platí každá?? Já chci taky táák.. :confounded: :confounded:
19. srp 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej To jste si teda s tím druhým pospíšili :grinning: Ale uvidíme se u OPU, neboj :grinning:
19. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Nadi, a Ty budeš platit nějakej ranec? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz,...neberet náhodou některá Mamavit??? Já jo a mám pocit že co jsem ho začala brát, tak mám šílený hlad pořád... :cry: :cry: :cry: Je to vůbec možný?? Nebo mám pátrat jinde?? :confused:
19. srp 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: Já ještě nic nevím. 25.8. jdu pro výsledky a domluvíme se na protokolu teprve víš..
@mufinka0 jestli tě to potěší tak já taky doplácela hodně a při 2 stimulce budu asi taky doplácet docela dost mám slíbenych 300 IU
@raduza2 :angry: :angry: Je to hrozný, nespravedlivý pro nás. My za to přece nemůžem... :unamused: :unamused: Tys platila kolik za léky?? Já nevím kolik budu mít, sama jsem zvědavá :grinning:
19. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Mamavit zahoď, kup si Femigard :wink: Je sice dražší, ale lepší. Já teď nic k listovce neberu, se tam šupnu jen multivitamin.
19. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Pokud máš vyváženou stravu, nemusíš se zbytečně Mamavitem cpát :grinning: navíc jsou prý po něm velký děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :confused:
19. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Počkej, Mamavit je něco jinýho než Femigard... :astonished: :astonished: :astonished: Já beru Mamavit při plánování těhu a pak při celém těhu,..Femigard jsem měla na úpravu cyklu..
19. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Noooo,..raději velký dítě a složitější porod, než mrňouse s nějakým ohrožením... :pensive:
19. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Právě si tou vyváženou stravou nejsem moc jistá :grinning:
19. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek