CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
lenceslava
20. srp 2010
@raduza2 to nevím,myslím že z toho má strach asi hodně lidí kteří v tom jsou zainteresovaní.
raduza2
20. srp 2010
@lenceslava tak to určitě stačí co odvysílala nova 🙂
raduza2
20. srp 2010
@lenceslava ty máš kontrolní UTZ ??
lenceslava
20. srp 2010
@raduza2 jdu v neděli na druhý ultrazvuk(a poslední)
raduza2
20. srp 2010
@lenceslava 😃
drndapetka
20. srp 2010
Tak jsem doma 😉
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka ahojky a tak na kdy to máš slíbený ?? 🙂
drndapetka
20. srp 2010
Tak: endometrium dneska 8mm ( minule bylo 6mm - to povyrostlo trochu málo :-| ), jinak celkem 20 folíků, 10 na pravo, 10 na levo - takže 3 bonusy navíc 😃 Jinak velikosti - pravá - od 18 do 24mm, levá - od 16-19mm. OPU v pondělí na 8:45 ( jsem chtěla tu neděli 😞 ).Měla jsem pana dr. Gogelu, dneska byl fajn 😉 Jen říkal, že u těch 20 folíků prý bude z každé strany jen 6 vajec, tak to mě trochu rozesmutnělo 😞 Jsem čekala, že trošku víc - ale nesmím si vymýšlet, že 😃 Dneska poslední injekce Puregonu, Menopuru a Dipherilinu. Zítra v 23hod. večer Pregnyl....To budu vlastně 2 dny bez Puregonu, to jsem koukala, to je o.k.? =-) Vzali nám krev, mě i manžovi. Vyfasoval jsem ty žlutý globule na noc - vypadá to jak kokyno 😃 A ty ATB pro mě a pro manžu - nevypadají moc vábně :-p Ale prý v pondělí ráno, když mě bude blbě tak si brát nemusím 😉 A rozhodla jsem se, že si vezmu na sebe pyžamo se žirafou 😃 jen ho teď musím jít vyprat - asi žádná aviváž na OPU, že? prášek adoufám neva :-|
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka ty brďo nádhera co já bych dala za 12 vajuch 😃 já nevykvočila ano jedno dobré ]-( ,třeba ještě nějaký dorostou .Přece jen než ty hormony z tebe vyprchají trvá dlouho .Prášek klidně dej 😃
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka ještě j tomu puregonu je to ok bez něj mohlo by dojít k prasknutí těch co mají 24 mm
drndapetka
20. srp 2010
@raduza2 No a když jsem dneska ještě píchala ten Puregon, tak ty co mají více jak 22mm, tak neprasknou? :-o
drndapetka
20. srp 2010
@raduza2 Já vím, jenže já jsem o 13 let mladší než Ty ( neber to nějak osobně 😉 ), čekala jsem , že z těch 20ti bude aspoň 15náct a víc :-N
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka neboj nejsem urážlivá ,je to tak jak to říkáš,pregnyl je na zastavení jakoby růstu takže neboj 😃
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka mylsím že 12 je dobrejch 😉 😃
drndapetka
20. srp 2010
No mě se zdá, že holky říkaly, že nepíchaly jen jeden den, tak to ten den, co byl je Pregnyl nepočítaly? 😃 Já zítra vlastně píchám jen Pregnyl a v neděli nic 😉
drndapetka
20. srp 2010
@raduza2 děkuju, jsi zlatíčko, já pořád čekám zázraky, jsem naivka :-N
lenceslava
20. srp 2010
@drndapetka dobrýýýý.z čeho stresuješ,Pregnyl zabrání prasknutí foliklů a už je máš dost velký,růst už nepotřebujou.
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka to je dobrej zlatej střed 😃 😉 ,jj jednen den budeš mít oraz .Jo a prosímtě píchni ten pregyn přesně pokud možno
drndapetka
20. srp 2010
Tak jdu lehnout do pelechu, těch informací na ěm dneska bylo nějak moc :-p
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka jdeš to vstřebat ?? 😃 😃
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka stejně neusneš budou se ti ty informace mlet v hlavě
drndapetka
20. srp 2010
@lenceslava děkujuuuu 😉 myslíš, že ty co měly dneska míň jak 20mm, že by mohli taky vypunktovat a mohlo bych v nich něco být? :-N Třeba se pan doktor jenom sekl a může jich být i víc 😃 Ale byl dneska Gogela fakt fajn, je takovej kliďas, enbral to dneska hopem kupodivu....akorát měl před ordinací velkou frontu 😃
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka mylsím že je punktovat určitě budou .Když jsme si myleli že víc u mě nedorostou tak by dělali punkci i u těch co by byli 18 mm 😃
luciiiie
20. srp 2010
@drndapetka héééj paráááda!!!!! nádhernej počet.. čéče i kdyby jich bylo těch 12, to je přece náádhernej počet!!! Jde o to, aby byli kvalitní, né o to kolik jich je na počet přece kočeno 😉 A neboj, sliznice ti ještě naroste, takže až tam budou hrošíky vracet, budou to tam mít vystlaný, že se jim nebude chtít pryč! mám fakt velkou radost! 😉
drndapetka
20. srp 2010
@luciiiie beruško, děkuju x-) Já jsem asi věčně nespokojenej člověk 😃 Kolik jsi ty měla poprvé a podruhé vajíček? =-) :-N
drndapetka
20. srp 2010
@luciiiie No jooo, já budu mát vlastně hrošíky už příští sobotu v bříšku 😃 x-) x-) x-) x-) Doufám, tfuj tfuj, že všechno půjde podle plánu a nic se nepokazí :-x
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka no vidíš už jsi se dočkala 😃 ,hrošíkům se bude u tebe určitě líbit 😉 ,takže máte i PK ??
raduza2
20. srp 2010
@drndapetka moc,moc,ale fakt moc ti to z celýho srdce přeji 🙂 🙂
raduza2
20. srp 2010
vlastně všem kočenkám
luciiiie
20. srp 2010
@drndapetka počky, se schválně mrknu...

Začni psát odpověď...

Odešli