CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
20. srp 2010

@raduza2 to nevím,myslím že z toho má strach asi hodně lidí kteří v tom jsou zainteresovaní.

raduza2
20. srp 2010

@lenceslava tak to určitě stačí co odvysílala nova 🙂

raduza2
20. srp 2010

@lenceslava ty máš kontrolní UTZ ??

lenceslava
20. srp 2010

@raduza2 jdu v neděli na druhý ultrazvuk(a poslední)

raduza2
20. srp 2010

@lenceslava 😀

drndapetka
20. srp 2010

Tak jsem doma 😉

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka ahojky a tak na kdy to máš slíbený ?? 🙂

drndapetka
20. srp 2010

Tak: endometrium dneska 8mm ( minule bylo 6mm - to povyrostlo trochu málo 😒 ), jinak celkem 20 folíků, 10 na pravo, 10 na levo - takže 3 bonusy navíc 😀 Jinak velikosti - pravá - od 18 do 24mm, levá - od 16-19mm. OPU v pondělí na 8:45 ( jsem chtěla tu neděli ☹ ).Měla jsem pana dr. Gogelu, dneska byl fajn 😉 Jen říkal, že u těch 20 folíků prý bude z každé strany jen 6 vajec, tak to mě trochu rozesmutnělo ☹ Jsem čekala, že trošku víc - ale nesmím si vymýšlet, že 😀 Dneska poslední injekce Puregonu, Menopuru a Dipherilinu. Zítra v 23hod. večer Pregnyl....To budu vlastně 2 dny bez Puregonu, to jsem koukala, to je o.k.? 😕 Vzali nám krev, mě i manžovi. Vyfasoval jsem ty žlutý globule na noc - vypadá to jak kokyno 😀 A ty ATB pro mě a pro manžu - nevypadají moc vábně 😝 Ale prý v pondělí ráno, když mě bude blbě tak si brát nemusím 😉 A rozhodla jsem se, že si vezmu na sebe pyžamo se žirafou 😀 jen ho teď musím jít vyprat - asi žádná aviváž na OPU, že? prášek adoufám neva 😒

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka ty brďo nádhera co já bych dala za 12 vajuch 😀 já nevykvočila ano jedno dobré 😠 ,třeba ještě nějaký dorostou .Přece jen než ty hormony z tebe vyprchají trvá dlouho .Prášek klidně dej 😀

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka ještě j tomu puregonu je to ok bez něj mohlo by dojít k prasknutí těch co mají 24 mm

drndapetka
20. srp 2010

@raduza2 No a když jsem dneska ještě píchala ten Puregon, tak ty co mají více jak 22mm, tak neprasknou? 😲

drndapetka
20. srp 2010

@raduza2 Já vím, jenže já jsem o 13 let mladší než Ty ( neber to nějak osobně 😉 ), čekala jsem , že z těch 20ti bude aspoň 15náct a víc 😅

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka neboj nejsem urážlivá ,je to tak jak to říkáš,pregnyl je na zastavení jakoby růstu takže neboj 😀

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka mylsím že 12 je dobrejch 😉 😀

drndapetka
20. srp 2010

No mě se zdá, že holky říkaly, že nepíchaly jen jeden den, tak to ten den, co byl je Pregnyl nepočítaly? 😀 Já zítra vlastně píchám jen Pregnyl a v neděli nic 😉

drndapetka
20. srp 2010

@raduza2 děkuju, jsi zlatíčko, já pořád čekám zázraky, jsem naivka 😅

lenceslava
20. srp 2010

@drndapetka dobrýýýý.z čeho stresuješ,Pregnyl zabrání prasknutí foliklů a už je máš dost velký,růst už nepotřebujou.

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka to je dobrej zlatej střed 😀 😉 ,jj jednen den budeš mít oraz .Jo a prosímtě píchni ten pregyn přesně pokud možno

drndapetka
20. srp 2010

Tak jdu lehnout do pelechu, těch informací na ěm dneska bylo nějak moc 😝

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka jdeš to vstřebat ?? 😀 😀

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka stejně neusneš budou se ti ty informace mlet v hlavě

drndapetka
20. srp 2010

@lenceslava děkujuuuu 😉 myslíš, že ty co měly dneska míň jak 20mm, že by mohli taky vypunktovat a mohlo bych v nich něco být? 😅 Třeba se pan doktor jenom sekl a může jich být i víc 😀 Ale byl dneska Gogela fakt fajn, je takovej kliďas, enbral to dneska hopem kupodivu....akorát měl před ordinací velkou frontu 😀

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka mylsím že je punktovat určitě budou .Když jsme si myleli že víc u mě nedorostou tak by dělali punkci i u těch co by byli 18 mm 😀

luciiiie
20. srp 2010

@drndapetka héééj paráááda!!!!! nádhernej počet.. čéče i kdyby jich bylo těch 12, to je přece náádhernej počet!!! Jde o to, aby byli kvalitní, né o to kolik jich je na počet přece kočeno 😉 A neboj, sliznice ti ještě naroste, takže až tam budou hrošíky vracet, budou to tam mít vystlaný, že se jim nebude chtít pryč! mám fakt velkou radost! 😉

drndapetka
20. srp 2010

@luciiiie beruško, děkuju 😵 Já jsem asi věčně nespokojenej člověk 😀 Kolik jsi ty měla poprvé a podruhé vajíček? 😕 😅

drndapetka
20. srp 2010

@luciiiie No jooo, já budu mát vlastně hrošíky už příští sobotu v bříšku 😀 😵 😵 😵 😵 Doufám, tfuj tfuj, že všechno půjde podle plánu a nic se nepokazí 🤐

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka no vidíš už jsi se dočkala 😀 ,hrošíkům se bude u tebe určitě líbit 😉 ,takže máte i PK ??

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka moc,moc,ale fakt moc ti to z celýho srdce přeji 🙂 🙂

raduza2
20. srp 2010

vlastně všem kočenkám

luciiiie
20. srp 2010

@drndapetka počky, se schválně mrknu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru