• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. července 2017 
@raduza2 to nevím,myslím že z toho má strach asi hodně lidí kteří v tom jsou zainteresovaní.
20. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak to určitě stačí co odvysílala nova :slight_smile:
20. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ty máš kontrolní UTZ ??
20. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jdu v neděli na druhý ultrazvuk(a poslední)
20. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma :wink:
20. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahojky a tak na kdy to máš slíbený ?? :slight_smile:
20. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak: endometrium dneska 8mm ( minule bylo 6mm - to povyrostlo trochu málo :unamused: ), jinak celkem 20 folíků, 10 na pravo, 10 na levo - takže 3 bonusy navíc :grinning: Jinak velikosti - pravá - od 18 do 24mm, levá - od 16-19mm. OPU v pondělí na 8:45 ( jsem chtěla tu neděli :frowning2: ).Měla jsem pana dr. Gogelu, dneska byl fajn :wink: Jen říkal, že u těch 20 folíků prý bude z každé strany jen 6 vajec, tak to mě trochu rozesmutnělo :frowning2: Jsem čekala, že trošku víc - ale nesmím si vymýšlet, že :grinning: Dneska poslední injekce Puregonu, Menopuru a Dipherilinu. Zítra v 23hod. večer Pregnyl....To budu vlastně 2 dny bez Puregonu, to jsem koukala, to je o.k.? :confused: Vzali nám krev, mě i manžovi. Vyfasoval jsem ty žlutý globule na noc - vypadá to jak kokyno :grinning: A ty ATB pro mě a pro manžu - nevypadají moc vábně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale prý v pondělí ráno, když mě bude blbě tak si brát nemusím :wink: A rozhodla jsem se, že si vezmu na sebe pyžamo se žirafou :grinning: jen ho teď musím jít vyprat - asi žádná aviváž na OPU, že? prášek adoufám neva :unamused:
20. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ty brďo nádhera co já bych dala za 12 vajuch :grinning: já nevykvočila ano jedno dobré :angry: ,třeba ještě nějaký dorostou .Přece jen než ty hormony z tebe vyprchají trvá dlouho .Prášek klidně dej :grinning:
20. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ještě j tomu puregonu je to ok bez něj mohlo by dojít k prasknutí těch co mají 24 mm
20. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 No a když jsem dneska ještě píchala ten Puregon, tak ty co mají více jak 22mm, tak neprasknou? :astonished:
20. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Já vím, jenže já jsem o 13 let mladší než Ty ( neber to nějak osobně :wink: ), čekala jsem , že z těch 20ti bude aspoň 15náct a víc :sweat_smile:
20. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka neboj nejsem urážlivá ,je to tak jak to říkáš,pregnyl je na zastavení jakoby růstu takže neboj :grinning:
20. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka mylsím že 12 je dobrejch :wink: :grinning:
20. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se zdá, že holky říkaly, že nepíchaly jen jeden den, tak to ten den, co byl je Pregnyl nepočítaly? :grinning: Já zítra vlastně píchám jen Pregnyl a v neděli nic :wink:
20. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 děkuju, jsi zlatíčko, já pořád čekám zázraky, jsem naivka :sweat_smile:
20. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka dobrýýýý.z čeho stresuješ,Pregnyl zabrání prasknutí foliklů a už je máš dost velký,růst už nepotřebujou.
20. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to je dobrej zlatej střed :grinning: :wink: ,jj jednen den budeš mít oraz .Jo a prosímtě píchni ten pregyn přesně pokud možno
Tak jdu lehnout do pelechu, těch informací na ěm dneska bylo nějak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@drndapetka jdeš to vstřebat ?? :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka stejně neusneš budou se ti ty informace mlet v hlavě
@lenceslava děkujuuuu :wink: myslíš, že ty co měly dneska míň jak 20mm, že by mohli taky vypunktovat a mohlo bych v nich něco být? :sweat_smile: Třeba se pan doktor jenom sekl a může jich být i víc :grinning: Ale byl dneska Gogela fakt fajn, je takovej kliďas, enbral to dneska hopem kupodivu....akorát měl před ordinací velkou frontu :grinning:
@drndapetka mylsím že je punktovat určitě budou .Když jsme si myleli že víc u mě nedorostou tak by dělali punkci i u těch co by byli 18 mm :grinning:
20. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka héééj paráááda!!!!! nádhernej počet.. čéče i kdyby jich bylo těch 12, to je přece náádhernej počet!!! Jde o to, aby byli kvalitní, né o to kolik jich je na počet přece kočeno :wink: A neboj, sliznice ti ještě naroste, takže až tam budou hrošíky vracet, budou to tam mít vystlaný, že se jim nebude chtít pryč! mám fakt velkou radost! :wink:
20. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie beruško, děkuju :dizzy_face: Já jsem asi věčně nespokojenej člověk :grinning: Kolik jsi ty měla poprvé a podruhé vajíček? :confused: :sweat_smile:
20. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie No jooo, já budu mát vlastně hrošíky už příští sobotu v bříšku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám, tfuj tfuj, že všechno půjde podle plánu a nic se nepokazí :zipper_mouth:
20. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no vidíš už jsi se dočkala :grinning: ,hrošíkům se bude u tebe určitě líbit :wink: ,takže máte i PK ??
20. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka moc,moc,ale fakt moc ti to z celýho srdce přeji :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně všem kočenkám
20. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka počky, se schválně mrknu...
20. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek