CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
20. srp 2010

@luciiiie No, ty kolečka myslíš Estrofen? 😀 tak ty jsem dneska vyfasovala 😉

drndapetka
20. srp 2010

@pampeliska36 tak ju, nebudu ho zatím nosit na Unicu, ani ty injekce teda, akorátnevím jak to takto vydrží když už se z toho dvě dávky píchali 😖 Mám totiž pocit, že kkdyž se jednou propíchne ta pryžová látka, tak by se to mělo do 3 měsíců dopíchat, musím kuknout do manuálu 😉

drndapetka
20. srp 2010

@pampeliska36 a na druhý pokus stejně nebude potřeba, protože sněhuláčkům se už u Tebe bude líbit 😉

teckovanaorchidej
20. srp 2010

ahojky, holky, tak já jen 6(13) použitelných folíků. Velikosti si nepamatuju, vím jenom, že Frgala viděl folíků 11.
Už skoro nedoufám,že by to mohlo vyjít. Minule 2 vejce a první se neoplodnilo, druhé zdechlo hned druhý den. Nějak mám po náladě. Puregon mi darovala unica jednu dávku, no za ty prachy 🙄 🙄 Jo a OPU bude v úterý, zítra ještě píchám menopur a puregon. Mám všeho už plné zuby, v po si jdu pro PN. Mějte se všechny, petulko, gratuluji ti k úrodě, určitě tobě klapne hned první pokus 🙂 lenceslava- taky držím palce

drndapetka
20. srp 2010

Tak jsem si z La Patas objednala mňamku, už se mi sbíhají sliny 😀

pampeliska36
20. srp 2010

@drndapetka ajo... tak to by pak pro me nebylo ☹ me jeste cekaji nejake KETy 🙂 takze to bych nezvladla do tri mesicu 😨

pampeliska36
20. srp 2010

@drndapetka la patas------- mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

pampeliska36
20. srp 2010

@teckovanaorchidej DOUFEJ!!!!!! moji kamaradce od druheho UTZ taky upravili davky a prodlouzili dobu na OPU a pak ji toho narostlo straaaaaasne moc!!! ze se nestacila divit pri OPU 🙂 takze teckovana.... zadna panika!!!

pampeliska36
20. srp 2010

teda ja nevim... ale mne pri druhem ultrazvuku VUBEC nerikali, kolik je pouzitelnych foliku 😨

raduza2
20. srp 2010

ahojky kočenky

raduza2
20. srp 2010

@teckovanaorchidej nevěš hlavu ,uvidíš že to dopadne dobře,přece musí moc bych ti to přála

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej nebuď smutná, hlavu vzhůru 😉 kde je ten úsměv, který jsem dneska ráno viděla? 😖 Vždyť Ty jsi přece optimista, tak tomu věř! Vyjde to, MUSÍ, ani nevíš jak moc bych Ti to přála 😵 Folíky ještě dorostou, uvidíš. Mě dneska taky Gogela rozkejval, že řekl, že z 20ti folíků prý 10-12 vajec 😒 Neboj, může to být nakonec jinak 😉 Jen mě mrzí, že se neuvidíme ☹ Já jdu na OPU už v pondělí. Nevíš kdo tam na sále bude?

raduza2
20. srp 2010

@drndapetka Peti když ti zbyde tak si ho koupím já když to nějak vyjde a napíšou mě opět puregon ,al emám za to že se musí po otevření spotřebovat do 1 měsíce něco se mě mate

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@pampeliska36 no nevím, dávky mám stejný, jen prodloužili čas a nezapomeň, že je mi 38, to je skoro 40, i když na to nevypadám, jak říká petka 🙂

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@drndapetka díky, uplně jsi mě rozplakala

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@drndapetka kdo bude na sále, to nevím

drndapetka
20. srp 2010

@pampeliska36 mě to totiž připadne postavený na hlavu, aby te´d tipovali kolik bude na OPU ( za 3 dny ) použitelných folíků 😲 Frgala nic takového v úterý neříkal, ba naopak mě pozitivně naladil, že je to super jak reaguju. Vždyť za 3 dny se toho může tolik stát....

pampeliska36
20. srp 2010

@teckovanaorchidej porad musis myslet optimisticky a pozitivne. jeste nejsi u konce, takze porad jedes ve vlaku plnou rychlosti a nehrozi zadne vystupovani, protoze konecna zastavka je az hoooooooooooodne daleko!!!!!!!

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej Já Tě nedám, neboj 😉 jsi přece moje sparing partnerka 😵 No,a už taky řvu 😀 😅

pampeliska36
20. srp 2010

@drndapetka ja jsem mela na UTZ frgalu a otevrela a taky mi prave nic o pouzitelnych folicich nerikali... tak tomu teda taky nerozumim!

teckovanaorchidej
20. srp 2010

bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ach jo nějak to nedávám

raduza2
20. srp 2010

@teckovanaorchidej vem pesana a běž se vyvětrat na mě to zabírá když mám nějaký chmury 🙂

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@pampeliska36 asi ví proč

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej no to teda nevypadáš 🙂 Manžel říkal na 30cet 😉

pampeliska36
20. srp 2010

@teckovanaorchidej ale!!! nedame te! proste bojujes... ted nemysli na to, ze BY SE MOHLO NECO POKAZIT! to se bude resit, az se to pokazi!!! zadne negativni myslenky! proste te pripravil na nejakou moznost a ted to proste vis. telo si beztak udela to svoje, co bude chtit.

drndapetka
20. srp 2010

@raduza2 hele, juknu jak to je s tím použitím.....chvilečku

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@raduza2 tan na mě kašle, venku je moc vedro, on to špatně snáší, byli jsme jen venčit, máme jet dnes ke známým na návštěvu, třeba se to zlepší

raduza2
20. srp 2010
raduza2
20. srp 2010

@teckovanaorchidej fakt nevěš halvu zase jich tam tak málo nemáš a byl by v tom čert ,aby nebyli zralí 😀 😉

drndapetka
20. srp 2010

@pampeliska36 Taky tomu nerozumím 😖 Já pevně věřím, že tohobude víc 🙂
@teckovanaorchidej Přece se jen tak neneháme rozkejvat, ne? 🙂 Já vím, taky mě už z těch hormonů šibe 😝 Ale musíme to vydržet......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru