• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

17. ledna 2017 
@miki.mikulasova aha, no nejsi jediná kdo ze SR do Unici dojíždí :slight_smile: Sice to máte daleko, ale za ty výsledky to stojí!!!! :slight_smile: Ještě jednou gratuluji!!!!! :wink: :wink: Ten hyperstimulák mě mrzí, musí to být hrozné, snad to brzy zmizí a budeš se jen radovat z těhotenství :slight_smile: Prý když žena otěhotní, tak to hrozí víc, než když se nezadaří....Ale těhotenství to prý nijak neohrožuje! Držím pěsti!!!!! :wink: :wink:
22. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak mě je po Pregnylu dost mizerně :pensive: Od rána, co jsem vstala mě bolí žaludek, je mi skoro až na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jak mátoha, nez šťávy, bez energie :rolling_eyes: Snad to do zítřka přejde, nebo jim tak ještě pozvracím sál :grinning:

Poradíte někdo, co mám dneska jíst a pít, aby by mi líp?Udělala jsem si neslazený čaj, maličko zabral, ale stejně se mi v žaludku a ve střevech honí žáby :unamused:

No nic, jdu do pelechu....

@lenceslava Tobě přeji hodně štěstí na kontrole :wink:
22. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak hlásím že ultr mi dělal pan doktor gogela,no podal to tak že ze všech foliklů nebudou vaja,a že by jich mohlo být tak osum :frowning2: Ale to je jedno. takže dneska v 23:00 pregnyl a opu v úterý @teckovanaorchidej vmám psáno na 8:00 co ty? jaký bude poznávací znamení?? :wink: @drndapetka jejda.nevím mě pomáha cocacola když mám potíže se žaludkem.
22. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka : Zkus pravou Coca colu, když se ucucává je to super :slight_smile: Teda aspoň mě pomáhá. Když se necítím tak ji mám nachystanou i u postele :slight_smile:
22. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava : Držím palce :wink:
22. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elllenka děkuju děkuju.
22. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Ahoj kočko, mě taky dělal UTZ Gogela a taky mi řekl, že z 20 folíků bude jen 10 až 12 vajec. Já mu ale nevěřím :grinning: Jinak je už trošku líp :wink: Už jsem něco i spokla a polehávám....Myslím, že ani to počasí mi moc nepřidává, mívám nízkej tlak a nedělá mi dobře horko a dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak v úterý držím pěsti ! :slight_smile: Já se tu možná zítra neukážu jestli mi bude blbě, ale v úterý určo nakouknu :slight_smile:
22. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka mě zase pořád bolí hlava,určo je to počasím,má být zas nějaká zmnena.Zítra držím pěsti at jich je co nejvíc.
22. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu taky spát,večer chci žehlit(v tom teple se to nedá) tak at nejsem unavená.
22. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Jééé, nová fotečka :grinning:
22. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :slight_smile: :slight_smile: no jo no už se začínám nudi,na FB mám taky novou,když jsem byla na blond :grinning:
22. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava kurnik šopa :angry: tak jsem si taky chtěla hrát a omylem jsem si tu starou fotku vymazala a nová mi tam nejde přidat, ať klikám jak klikám na "přidat fotku" tak nic :angry: asi budu bez fotky :grinning:
22. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava že já se musela opičit hned :grinning:
22. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Ahoj,.. :slight_smile: Kdyby jich mělo být 8 a kvalitních tak je to bomba!! Nezoufejte ani ty ani @drndapetka. Máte i tak pěknej počet :slight_smile: Fakt přeci nezáleží na kvantitě ale na kvalitě :slight_smile: Jinak neboj, taky jsem stresovala, když jsem byla po IVF, že mám jen 7 a tady holky i 25... Na OBI jsme totiž všechny měli do 10 vajec :grinning: A dojdu sem a???? Ale teď už je mi to fuk, ..protože nezáleží fakt na počtu, leckterá měla hodně vajuch a nakonec jí zbylo jen 2-4 embryjka. Všechno dobře dopadne!! Myslím na vás!!!! :wink: :wink: :wink:
22. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Jak ale může poznat kolik budete mít vajíčeK??? To jsem teda nevěděla že se něco takovýho vůbec dá poznat...:astonished:

22. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Ahoj nadi, podle mě jen střílí od boku podle velikostí folikulů, co má naučený z tabulek, že by v nich mělo být zralé vajíčko, ale jinak to nikdy přesně nemůže takhle říct....
22. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No právě....... Jestli vás to potěší, tak já měla myslím menší folíky některý a ve všech bylo vajíčko!!! :slight_smile:
22. srp 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Měla jsem 7 folíků a 7 vajuch. A napichovali mi na ICSI všechny, takže tabulky netabulky!!! :grinning:
22. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Děkujeme za útěchu :wink: No on mě počítal při UTZ jen 6 největších folíků na pravo a 6 největších folíků vlevo, a ty měly od 16-24mm.....takže asi předpokládal ( a asi možná i správně ), že v těch menších na OPU vajíčka nebudou, ale uvidíme, necháme se překvapit :slight_smile:

@lenceslava hele, nevíš kdo je na OPU na sálech příští týden? :grinning:
22. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka aha,,...tak to jo. To já měla větší než těch 16... Frgala má dovolenou. Psala jsem mu mail. a tak se mi to vrátilo zpět :-/
22. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, ta fotka tam nejde :frowning2: tak budu asi chvilku tajemná :grinning:
@mufinka0 chjo, takže asi Gogela, když byl tento týden v ordinaci
@drndapetka Tak má dovču od 20-31.8
22. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a bolí mě po tom Pregnylu prsa :grinning: fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Tak to se nevrátí ani do mýho transferu :frowning2: jsem říkala, že ho budu mít jen jednou a naposled, mám na to smůlu :rolling_eyes:
22. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka myslím že tam frgouš nebude,protože mě říkal že si nás pan doktor určitě pozve v ut nebo st na opu,a pak mi třepal packou a říká at se zadaří :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
22. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava :cry: zrovna na naše OPU a ETy si vezme dovču :angry: No ale přejme mu to volníčko :grinning:
22. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka mě to šlo v pohodě,snaž se,jsem napnutá jak guma od tepláků :grinning:
22. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no tak holt si u toho budeme muset zpívat sami.
22. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava co Ti šlo v pohodě? :confused: Se teď nějak nechytám :grinning:
22. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek