CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
22. srp 2010

@miki.mikulasova aha, no nejsi jediná kdo ze SR do Unici dojíždí 🙂 Sice to máte daleko, ale za ty výsledky to stojí!!!! 🙂 Ještě jednou gratuluji!!!!! 😉 😉 Ten hyperstimulák mě mrzí, musí to být hrozné, snad to brzy zmizí a budeš se jen radovat z těhotenství 🙂 Prý když žena otěhotní, tak to hrozí víc, než když se nezadaří....Ale těhotenství to prý nijak neohrožuje! Držím pěsti!!!!! 😉 😉

drndapetka
22. srp 2010

Ahojky,

tak mě je po Pregnylu dost mizerně 😔 Od rána, co jsem vstala mě bolí žaludek, je mi skoro až na zvracení 😝 Jsem jak mátoha, nez šťávy, bez energie 🙄 Snad to do zítřka přejde, nebo jim tak ještě pozvracím sál 😀

Poradíte někdo, co mám dneska jíst a pít, aby by mi líp?Udělala jsem si neslazený čaj, maličko zabral, ale stejně se mi v žaludku a ve střevech honí žáby 😒

No nic, jdu do pelechu....

@lenceslava Tobě přeji hodně štěstí na kontrole 😉

lenceslava
22. srp 2010

Ahoj,tak hlásím že ultr mi dělal pan doktor gogela,no podal to tak že ze všech foliklů nebudou vaja,a že by jich mohlo být tak osum ☹ Ale to je jedno. takže dneska v 23:00 pregnyl a opu v úterý @teckovanaorchidej vmám psáno na 8:00 co ty? jaký bude poznávací znamení?? 😉 @drndapetka jejda.nevím mě pomáha cocacola když mám potíže se žaludkem.

elllenka
22. srp 2010

@drndapetka : Zkus pravou Coca colu, když se ucucává je to super 🙂 Teda aspoň mě pomáhá. Když se necítím tak ji mám nachystanou i u postele 🙂

elllenka
22. srp 2010

@lenceslava : Držím palce 😉

lenceslava
22. srp 2010

@elllenka děkuju děkuju.

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava Ahoj kočko, mě taky dělal UTZ Gogela a taky mi řekl, že z 20 folíků bude jen 10 až 12 vajec. Já mu ale nevěřím 😀 Jinak je už trošku líp 😉 Už jsem něco i spokla a polehávám....Myslím, že ani to počasí mi moc nepřidává, mívám nízkej tlak a nedělá mi dobře horko a dusno 😝 Tak v úterý držím pěsti ! 🙂 Já se tu možná zítra neukážu jestli mi bude blbě, ale v úterý určo nakouknu 🙂

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka mě zase pořád bolí hlava,určo je to počasím,má být zas nějaká zmnena.Zítra držím pěsti at jich je co nejvíc.

lenceslava
22. srp 2010

Tak já jdu taky spát,večer chci žehlit(v tom teple se to nedá) tak at nejsem unavená.

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava Jééé, nová fotečka 😀

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka 🙂 🙂 no jo no už se začínám nudi,na FB mám taky novou,když jsem byla na blond 😀

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava kurnik šopa 😠 tak jsem si taky chtěla hrát a omylem jsem si tu starou fotku vymazala a nová mi tam nejde přidat, ať klikám jak klikám na "přidat fotku" tak nic 😠 asi budu bez fotky 😀

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava že já se musela opičit hned 😀

mufinka0
22. srp 2010

@lenceslava Ahoj,.. 🙂 Kdyby jich mělo být 8 a kvalitních tak je to bomba!! Nezoufejte ani ty ani @drndapetka. Máte i tak pěknej počet 🙂 Fakt přeci nezáleží na kvantitě ale na kvalitě 🙂 Jinak neboj, taky jsem stresovala, když jsem byla po IVF, že mám jen 7 a tady holky i 25... Na OBI jsme totiž všechny měli do 10 vajec 😀 A dojdu sem a???? Ale teď už je mi to fuk, ..protože nezáleží fakt na počtu, leckterá měla hodně vajuch a nakonec jí zbylo jen 2-4 embryjka. Všechno dobře dopadne!! Myslím na vás!!!! 😉 😉 😉

mufinka0
22. srp 2010

@drndapetka Jak ale může poznat kolik budete mít vajíčeK??? To jsem teda nevěděla že se něco takovýho vůbec dá poznat...😲

drndapetka
22. srp 2010

@mufinka0 Ahoj nadi, podle mě jen střílí od boku podle velikostí folikulů, co má naučený z tabulek, že by v nich mělo být zralé vajíčko, ale jinak to nikdy přesně nemůže takhle říct....

mufinka0
22. srp 2010

@drndapetka No právě....... Jestli vás to potěší, tak já měla myslím menší folíky některý a ve všech bylo vajíčko!!! 🙂

mufinka0
22. srp 2010

@drndapetka Měla jsem 7 folíků a 7 vajuch. A napichovali mi na ICSI všechny, takže tabulky netabulky!!! 😀

drndapetka
22. srp 2010

@mufinka0 Děkujeme za útěchu 😉 No on mě počítal při UTZ jen 6 největších folíků na pravo a 6 největších folíků vlevo, a ty měly od 16-24mm.....takže asi předpokládal ( a asi možná i správně ), že v těch menších na OPU vajíčka nebudou, ale uvidíme, necháme se překvapit 🙂

@lenceslava hele, nevíš kdo je na OPU na sálech příští týden? 😀

mufinka0
22. srp 2010

@drndapetka aha,,...tak to jo. To já měla větší než těch 16... Frgala má dovolenou. Psala jsem mu mail. a tak se mi to vrátilo zpět :-/

drndapetka
22. srp 2010

hm, ta fotka tam nejde ☹ tak budu asi chvilku tajemná 😀

drndapetka
22. srp 2010

@mufinka0 chjo, takže asi Gogela, když byl tento týden v ordinaci

mufinka0
22. srp 2010

@drndapetka Tak má dovču od 20-31.8

drndapetka
22. srp 2010

Holky a bolí mě po tom Pregnylu prsa 😀 fuj 😝

drndapetka
22. srp 2010

@mufinka0 Tak to se nevrátí ani do mýho transferu ☹ jsem říkala, že ho budu mít jen jednou a naposled, mám na to smůlu 🙄

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka myslím že tam frgouš nebude,protože mě říkal že si nás pan doktor určitě pozve v ut nebo st na opu,a pak mi třepal packou a říká at se zadaří 😖 😖 😖 😖 😖

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava 😢 zrovna na naše OPU a ETy si vezme dovču 😠 No ale přejme mu to volníčko 😀

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka mě to šlo v pohodě,snaž se,jsem napnutá jak guma od tepláků 😀

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka no tak holt si u toho budeme muset zpívat sami.

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava co Ti šlo v pohodě? 😕 Se teď nějak nechytám 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru