CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 Mě už jen ten rozpis léčby moc překvapil, jak ho mají krásně přehledně, člověk si tam všechno najde...za tohle musím Unicu moc pochválit.... 🙂

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka jj ,taky jsem se divila že si s táím dají takovou práci ,co jsem takle postřehla tak málo kde to tak mají 😒 ,podle mě je to škoda jelikož těch informaí je tolik ,teda aspon já jsem z roho měla hlavu v péru 😅 😅

drndapetka
24. srp 2010

Vím, proč mi je líp.....smích přeci léč,í a já se každou chvilku tady s Váma směju 😀

mufinka0
24. srp 2010

@vodni 😲 😲 A cos čekala?? Že zmizí??? Ne ne holka,..ty už se tě budou držet!!! 🙂 😉 😉 Těch už se nezbavíš,..nooo až tak za 9-10 měsíců.. 😀

Hele ale uplně tě chápu 😀 Taky bych testovala znova a pořádně si vychutnala ten pocit kdy tam nabíhá ta druhá / 😀 😀 😀 Poprvé jsi byla nervózní třebas a teď už sis to pěkně užívala, viď? 😉 Já jdu zítra pro výsledky tak jsem hrozně zvědavá jakže na tom jsem! 😀

vodni
24. srp 2010

@drndapetka no proč myslíš že tu jsme? Přece tu nebudeme brečet a naříkat 😝 Nás tady přece čekají jen samé skvělé věci, a že to někdy torchu bolí nebo trochu hůř nebo dýl jde, to už k tomu prostě patří 😵

drndapetka
24. srp 2010
drndapetka
24. srp 2010

@vodni Co máš vůbec všechno za těhu příznaky? 🙂

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka Peti řekli ti předběžnej termín ETU ??

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 já počítám s víkendem, přála bych si 28.8. , protože je to krásné datum 😵 ono záleží, jak se budou teď hrošíci vyvíjet, ale myslím si, že nejdřív v pátek, nejpozději neděle

vodni
24. srp 2010

@drndapetka 😀 já nevím, jestli jsou to příznaky, spíš ne
- bříško občas tak jakoby cítím (ale nic nestandardního)
- dost se potím (ale to bude tím, že mám v kanclíku teplo)
- občas je mi trochu divně od žaludku, nebliju nebo tak něco, jen mám dojem, že už bych neměla dál jíst (ale to je spíš přejídáním, manžel mi nosí samé lahůdky, že musíme oslavovat 😉 )
- jsem malátná a unavená (ale to je spíš tím, že jsem musela do práce a teď se mi nechce nic dělat 😉 )
- nic nevydržím dělat dlouho, když už se do něčeho pustím, jsem taková roztěkaná (ale tady je důvod opět stejný jako u předešlého bodu 😝 )
- jo a ta žáha mě pálila non-stop celý týden, ale už nepálí

vodni
24. srp 2010

@mufinka0 já ti člověče nějak nebyla nervózní vůbec 😀 Nevím čím to, ale šla jsem na záchod, cvrkla jsem a než jsem poklidila to náčiní, tak jsem na to ani nekoukala (narozdíl od dávných přirozených snah, kdy jsem myslela, že mi snad vypadnouj oči z důlků jak jsem ty papírky hypnotizovala). No a pak jsem si jen tak řekla: jo a ještě kouknout na tu druhou čárku 😝 Mně fakt tak nějak přišlo, že tam prostě bude a tak jsem to brala jako fakt 😀 😀 😀

mufinka0
24. srp 2010

@drndapetka 🙂 čao,..je fajtn že už je ti líp 🙂 Já bych to taky viděla na pátek nebo sobotu 🙂

vodni
24. srp 2010

@drndapetka ty jo, to je něco, takhle kouknout, co že to tam uvnitř je 😉

mufinka0
24. srp 2010

@vodni 😕 😕 😕 😕 Musíme se sejít a musíš mi dát lekci trpělivého chování.... 😕 😕

vodni
24. srp 2010

@mufinka0 mufi, bezva, zítra budou výsledky, tak už taky pofrčíš! Víš co jsme si povídaly o tlusticích dálnicích... 😎

mufinka0
24. srp 2010

@vodni Já ti tak závidím!!!!! Nééé //, ale ten klid! 😀 😀 😀 😀

mufinka0
24. srp 2010

@vodni 😎 😎 No právě,..teď to čeká mě!... 😀 😀

vodni
24. srp 2010

@mufinka0 já tomu taky nějak zpětně nerozumím, že jsem na to šla s takovým klidem. Ale spíš je to tím, že to byl druhý pokus, tak už jsem to brala tak nějak rutinně. A pak naslibovala jsem to kde komu 😀 takže to nemohlo dopadnout jinak 😝

mufinka0
24. srp 2010

@vodni 😀 😀 😀

raduza2
24. srp 2010

@vodni tak to je bledá zavist ,já měla u obou holek až do 3 měsíce takový muka ,ranní zvracení to jen když jsem si chtěla vyčistit zuby a už vůbec nemluvím o jídle nemohla jsem cítit smažený a cibulu 😝 to jsem se šla hned dávit 🙂

mufinka0
24. srp 2010

@vodni A já se bála, že musím mít jen blasty,..a ono stačí i několikabuňkové embryo 🙂 Super! Fakt mě motivuješ!!! 😉 😉 Můžu se zeptat??? Na to FSH.... Ty ho máš vysoké a oni ti i přesto dělali IVF,..odrazovali tě od toho, nebo to tomu nevadí...??? Já tomu totiž moc nerozumím,..Páč Natulaaa kvůli tomu musela čekat..

mufinka0
24. srp 2010

@raduza2 🙂 🙂 čauky,...ale i tak se na ty nevolnosti těšíš, co??? 😀

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka ať je to 28.8 nebo ne hlavně že to dobře dopadne 😀 🙂

vodni
24. srp 2010

@raduza2 @drndapetka k těm jejich tabulkám - přehledné tabulky, to je něco pro mě 😝 😀 Akorát mi vadilo, že některé sloupečky byly různě široké 😎 (jsem na to fakt magor, přiznávám). Je to fakt, že je to hodně přehledné, a i to, že to doplňují v průběhu je dobré - člověk není zahlcený informacemi, ale přesto má přehled o tom, jak to bude postupovat. A navíc, to, co pro mě bylo vždycky hodně důležitý, vidět ty dny před sebou a ten možný den, kdy budou // 🙂

raduza2
24. srp 2010

@mufinka0 jo jo těším se to je pravda ,ale prostě teď jsem si na to vzpoměla a úplně mě přešel humor 😀 😀 😀

raduza2
24. srp 2010

@vodni takže to potřebuješ mít přesně daný 😀

mufinka0
24. srp 2010

@raduza2 🙂 🙂 jj, věřím. Já když byla těhotná,...zjistili mi to až v 8tt, tak jsem absolutně nic necítila...ani zle mi nebylo. Tak snad mi nebude zle ani teď až otěhotním!!! 😀 😀 😀 A já otěhotním!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😀 😀 😀

vodni
24. srp 2010

@mufinka0 naty čekala kvůli tsh ne fsh. Obecně je fsh přijatelné do 10 a ivf dělají většinou do 15. Jsou tedy i centra, kde udělají i při vyšší hodnotě, ale toto je tak nějak obecná hranice. Já měla u poslední kontroly 11,7. Naty tradičně plašila, měla myslím mírně přes 8, což je na její věk naprosto přijatelné, a pak jí to dokonce kleslo na nějakých 7,5 jestli dobře pamatuju.. Kvůli tomu určitě nečekala. To byla ta štítka nebo co to je (to tsh)

drndapetka
24. srp 2010

Holky, dokážete mi některá vysvětlit jaktože může pití hodně tekutin zastavit hyperstimulák? 😕 to se jako ta voda, co se dostane do břicha nějak navýže na vodu, co jsem vypila a odejde to ze mě při čůrání ven? 😅 to nějak moc nechápu 😕

vodni
24. srp 2010

@raduza2 noooo, při některým jídle se obávám, že to asi brzy přijde 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru