CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
mufinka0
24. srp 2010
Holky mám dotaz?? Platí se něco za Decapeptyl???? Zítra jdu a možná už rovnou začnu právě s tímto a nevím kolik si mám asi tak zhruba nachystat. Vím, že to může být různé, ale přece jen ... 5000 nebo jen 1000 ??
drndapetka
24. srp 2010
@mufinka0 já měla teda Diphereline , ale to je to samé a neplatila jsem ani kačku......
raduza2
24. srp 2010
@mufinka0 no nevim asi bych si radši vzala víc než míň :-N
drndapetka
24. srp 2010
@mufinka0 takže budeš mít dlouhý protokol?
mufinka0
24. srp 2010
@raduza2 :-| No právě, dá se tam platit kartou, ale nevím jestli za léky..... :-| :-| Já totiž dneska zapomněla vybrat prachy,..tak nebudu mít. Ráno to nestihnu. Nooo, tak bych odjela a pak se vrátila s penězma,..no a hotovo! 😃
mufinka0
24. srp 2010
@drndapetka Nééé, já ještě nevím!! To mi řeknou zítra. Já se ptám jen kdyby náhodou jo....
raduza2
24. srp 2010
@mufinka0 tak kartou se tam paltit tady za ty léky nedá to jsem zažila na vlastní triko a bylo to docela trapný :-p
teckovanaorchidej
24. srp 2010
@raduza2 díky
mufinka0
24. srp 2010
@raduza2 Já nejdu do Unici. 🙂 To neva, ikdyby se tam nedalo platit kartou, tak jim to prostě do půl hodky donesu no! 😃 😃
raduza2
24. srp 2010
@mufinka0 a jo nějak jsem zapoměla že nechodíš na Unicu 😃
raduza2
24. srp 2010
@teckovanaorchidej za to děkovat nemusíš :-N 😉
mufinka0
24. srp 2010
@raduza2 V pohodě 😃 😃 😃 Už jsme tam jednou platili, ale ne za léky, tak možná vezmou platbu kartou i za injekce. Uvidíme... 🙂 Mějte se tady všichni páááá. Já jdu do hajan,..včera jsem toho moc nenaspala,..blbej úplněk!!!! ]-( ]-(
drndapetka
24. srp 2010
Táááák....máme první domácí injekci Agolutinku za sebou 😃 Musím manžela opravdu pochválit, tentokrát to zvládnul bravurně, nemělo to ani chybičku 😉 A jak mi to potom pečlivě rozmasírovával, prý abych neměla ztvrdlinky 😃 Je to moje zlato prostě x-) Jdeme koukat na kreslenou pohádku na počítači - holt musíme trénovat na dětičky x-) Přeji dobrou noc všem a zítra všem samé dobré zprávy 😉
lenceslava
25. srp 2010
Ahoj holky.
teckovanaorchidej
25. srp 2010
ahoj holky, už brzy bude deset 🙂 🙂
lenceslava
25. srp 2010
@teckovanaorchidej 😃 😃 😃 😃 mám z toho až hrůzu.
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@lenceslava taky se bojím, kolik přežilo 😞 😞
raduza2
25. srp 2010
ahojky holky ,držím pěsti 🙂
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@raduza2 🙂
raduza2
25. srp 2010
věřte ,že to bude dobré 🙂
lenceslava
25. srp 2010
Aj á myslela že budu v pohodě,a zase se začínám bát. 😞
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@lenceslava no já taky bojím, co už, nějak to dopadne
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@lenceslava nezapomeň podat hlášení pampelišce do IP 🙂 🙂
raduza2
25. srp 2010
@lenceslava @teckovanaorchidej vím že se to lehce říká a nevím jak budu vyvádět až budu ve vaší situaci já ,ale
satrach ani stres vám nopomuže 😉
lenceslava
25. srp 2010
@teckovanaorchidej to víš že jsem zapoměla.Napíšu jí dneska.
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@raduza2 no to my víme, ale stejně 😞 😞
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@lenceslava psala jsem před chvílí 😃 😃
vodni
25. srp 2010
Kočičky moje, jsem tu jen na skok - moc na mě myslete, dnes ráno jsem začala špinit 😞 😞 😞 // teda pořád jsou. Volala jsem do unicy a sestřička říkala, že to je nejspíš jedno embryjko, které odchází, a že se nedá nic dělat než čekat 😞 ach jo 😞
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@vodni neplaš, klid, to bude dobrý neboj, myslíme na tebe ze všech sil, // zatím jsou, buď v klidu a nechoď do práce
raduza2
25. srp 2010
@vodni holka drž se a hlavně klid :-| 😞 a držím palečky pro štěstí

Začni psát odpověď...

Odešli