CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
26. srp 2010

@mufinka0 myslím jestli se pak ve mě udrží 😖

No nic, jdu do postele odpočívat, ty vycházky mě nějak zmohly 😝

mufinka0
26. srp 2010

@drndapetka 😉 Udrží neboj,..už jsi byla 2x těhu, tak to klapne! Musíš věřit,..stejně jako vodní 🙂

mufinka0
26. srp 2010

Holky můžu se zeptat kdy jste měli 1 UTZ folíků??? Já začínám píchat Puregon 3DC a první kontrolu mám už 6-7 DC... 😕 😕 😕 Nejsem si jistá jak jsem to měla poprvé totiž,... 😀 Jsem hrozná už zase srovnávám OBI s Repro 😀 😀 😀 ,..ale to přeci nejde!!!

lenceslava
26. srp 2010

@mufinka0 a jak dlouho pícháš decacosi? 😀

naduska
26. srp 2010

Ahojte kocky neostal nikomu Puregon ☹ ?potrebovala by som 600 j.dik

lenceslava
27. srp 2010

Čau spolubojovnice. 😀 😀 😀 😀 Tak jak to dneska bude??Přinese nám ten déšt štěstí??@betsy je důkazem že tahle datumy jsou štastný. 😵 😵

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@lenceslava ahoj holky, ještě 148 minut, už jsem pustila myčku, pračku, převlékla postele a utřela prach, lence - prší nám štěstí, doufám 🙂
co je s betsy????

lenceslava
27. srp 2010

@teckovanaorchidej mrkni na stranu 750 asi v půlce.

lenceslava
27. srp 2010

@teckovanaorchidej ty jsi pilná jako včelička.Já mám vše vypráno i vyžehleno,nádobí taky umytý ale dneska chci dělat buchtu tak to zas bude plná myčka,taky při vaření naděláš horu nádobí nebo jenom já jsem takovej exot? 😀

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@lenceslava jo, betsy měla OPU a ET jako my, to určitě bude velká inspirace 😅
nádobí nadělám taky, to víš, že jo, žehlení na mě čeká, fuj, blé 😠 😠

teckovanaorchidej
27. srp 2010

123 minut

lenceslava
27. srp 2010

@teckovanaorchidej ale tak vyžehli ještě dneska,po et určitě nežehli!!!!! Minimálně ty tři dny.Právě že betsy měla stejné datum táááááákžžžžeeeee????? 😉

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@lenceslava asi budu muset žehlit, fakt

teckovanaorchidej
27. srp 2010

pořád věřím že třebaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

drndapetka
27. srp 2010

Dobré ranko 😎 Sjezd čarodějnic začíná 😀

drndapetka
27. srp 2010

@naduska mě zůstal , ale jen 150 iu ☹

drndapetka
27. srp 2010

@mufinka0 já byla na 1 kontrole folíků po 3 týdnech od první injekce Dipherilinu, ale asi to budeš mít v Repromedě možná jinak 😒

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej jééé, závidím myčku 😅 Nám konečně teče teplá voda, tak mě čeká hora nádobí - růčo 😝

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej kočko, já už asi půl roku nežehlím. Manželova teta mě poradila fígl. Prádlo sundám z věšáku, když je "čerstvě" uschlé ( né přeschlé ), na pevném stole si každý kousek rozložím, uhladím rukama, poskládám do skříně a je vyžehleno 😉 Nikdo mi ještě neřekl, že bych měla "nevyžehlenýho" manžela 😀 Opravdu je to jak přejeté žehličkou. Jinak tedy košile a hodně mačkavý věci vyžehlím, to samo....

lenceslava
27. srp 2010

@drndapetka právě u mě je ten problém s přeschlým prádlem 😀 😀 Ale mě žehlení zas tak nevadí,vždycky si u toho pustím nějaký film.Akorát se vždycky spálí,nevím jak to dělám že se vždycky rukou opřu o žehličku 😀 (vypadá to že to dělám schválně)

drndapetka
27. srp 2010

@lenceslava tak to jsi šikovná jako já 😀 já jednou dokonce se žehličkou i telefonovala 😀 No, mě to taky chvilku trvalo, než jsem se vytrénovala časově na to nepřeschlé prádlo, ale jde to 😉 A žehlení k smrti nesnáším, nehodlám strávím život 2 hodiny týdně žehlením 😠 Můj je totiž modelka a je schopnej se převlíkat i 3x denně, takže pak peru týdně 5-6 praček a to člověka pak nebaví žehlit ani u filmu 😝

teckovanaorchidej
27. srp 2010

prádlo mám taky přeschlé ☹ ☹ a myčka je k nezaplacení 🙂 🙂

drndapetka
27. srp 2010

@lenceslava
@teckovanaorchidej holky, já Vás to asi půjdu naučit 😀

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej naštěstí na novým bytě už myčka bude, hurááá 😵 jaký prosím Tě kupuješ tablety do myčky, nebo "pereš" nádobí v tom tekutým prášku?

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka kupuju sypací prášek, dávám sůl a leštidlo, všechno zvlášť, tak se mi to osvědčilo - Calgonit finish

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej děkuju, pak vyzkouším 😉

drndapetka
27. srp 2010

Holky, a co se všechno teda 3 dny po embryotransferu nesmí? 😕

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka sexovat, bych řekla, jinak nic netahat, nesportovat, nepít alkohol,nekouřit, vyhýbat se plazům a ještěrům (jejich trus obsahuje salmonely) a vyhýbat se kolektivům (bary, hospody, MHD, sympozia, koncerty aj) - hrozí nákaza, už mě nic nenapadá

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej a vyhýbat se dětem 😀 ty přeci jsou taky dobrý zdroj nákazy spoutu nemocí 😕 😅

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej tak hadi a plazi u mě fakt nehrozí 😀 a co kočky? Ty taky prý něco přenáší, ne? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru