• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@mufinka0 myslím jestli se pak ve mě udrží :confounded:

No nic, jdu do postele odpočívat, ty vycházky mě nějak zmohly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :wink: Udrží neboj,..už jsi byla 2x těhu, tak to klapne! Musíš věřit,..stejně jako vodní :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se zeptat kdy jste měli 1 UTZ folíků??? Já začínám píchat Puregon 3DC a první kontrolu mám už 6-7 DC... :confused: :confused: :confused: Nejsem si jistá jak jsem to měla poprvé totiž,... :grinning: Jsem hrozná už zase srovnávám OBI s Repro :grinning: :grinning: :grinning: ,..ale to přeci nejde!!!
26. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 a jak dlouho pícháš decacosi? :grinning:
26. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky neostal nikomu Puregon :frowning2: ?potrebovala by som 600 j.dik
26. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau spolubojovnice. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jak to dneska bude??Přinese nám ten déšt štěstí??@betsy je důkazem že tahle datumy jsou štastný. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ahoj holky, ještě 148 minut, už jsem pustila myčku, pračku, převlékla postele a utřela prach, lence - prší nám štěstí, doufám :slight_smile:
co je s betsy????
27. srp 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej mrkni na stranu 750 asi v půlce.
27. srp 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty jsi pilná jako včelička.Já mám vše vypráno i vyžehleno,nádobí taky umytý ale dneska chci dělat buchtu tak to zas bude plná myčka,taky při vaření naděláš horu nádobí nebo jenom já jsem takovej exot? :grinning:
27. srp 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jo, betsy měla OPU a ET jako my, to určitě bude velká inspirace :sweat_smile:
nádobí nadělám taky, to víš, že jo, žehlení na mě čeká, fuj, blé :angry: :angry:
27. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ale tak vyžehli ještě dneska,po et určitě nežehli!!!!! Minimálně ty tři dny.Právě že betsy měla stejné datum táááááákžžžžeeeee????? :wink:
27. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava asi budu muset žehlit, fakt
27. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád věřím že třebaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :sunglasses: Sjezd čarodějnic začíná :grinning:
27. srp 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naduska mě zůstal , ale jen 150 iu :frowning2:
27. srp 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 já byla na 1 kontrole folíků po 3 týdnech od první injekce Dipherilinu, ale asi to budeš mít v Repromedě možná jinak :unamused:
27. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jééé, závidím myčku :sweat_smile: Nám konečně teče teplá voda, tak mě čeká hora nádobí - růčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej kočko, já už asi půl roku nežehlím. Manželova teta mě poradila fígl. Prádlo sundám z věšáku, když je "čerstvě" uschlé ( né přeschlé ), na pevném stole si každý kousek rozložím, uhladím rukama, poskládám do skříně a je vyžehleno :wink: Nikdo mi ještě neřekl, že bych měla "nevyžehlenýho" manžela :grinning: Opravdu je to jak přejeté žehličkou. Jinak tedy košile a hodně mačkavý věci vyžehlím, to samo....
27. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka právě u mě je ten problém s přeschlým prádlem :grinning: :grinning: Ale mě žehlení zas tak nevadí,vždycky si u toho pustím nějaký film.Akorát se vždycky spálí,nevím jak to dělám že se vždycky rukou opřu o žehličku :grinning: (vypadá to že to dělám schválně)
27. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak to jsi šikovná jako já :grinning: já jednou dokonce se žehličkou i telefonovala :grinning: No, mě to taky chvilku trvalo, než jsem se vytrénovala časově na to nepřeschlé prádlo, ale jde to :wink: A žehlení k smrti nesnáším, nehodlám strávím život 2 hodiny týdně žehlením :angry: Můj je totiž modelka a je schopnej se převlíkat i 3x denně, takže pak peru týdně 5-6 praček a to člověka pak nebaví žehlit ani u filmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prádlo mám taky přeschlé :frowning2: :frowning2: a myčka je k nezaplacení :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava
@teckovanaorchidej holky, já Vás to asi půjdu naučit :grinning:
27. srp 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej naštěstí na novým bytě už myčka bude, hurááá :dizzy_face: jaký prosím Tě kupuješ tablety do myčky, nebo "pereš" nádobí v tom tekutým prášku?
27. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka kupuju sypací prášek, dávám sůl a leštidlo, všechno zvlášť, tak se mi to osvědčilo - Calgonit finish
27. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej děkuju, pak vyzkouším :wink:
27. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a co se všechno teda 3 dny po embryotransferu nesmí? :confused:
27. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka sexovat, bych řekla, jinak nic netahat, nesportovat, nepít alkohol,nekouřit, vyhýbat se plazům a ještěrům (jejich trus obsahuje salmonely) a vyhýbat se kolektivům (bary, hospody, MHD, sympozia, koncerty aj) - hrozí nákaza, už mě nic nenapadá
27. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a vyhýbat se dětem :grinning: ty přeci jsou taky dobrý zdroj nákazy spoutu nemocí :confused: :sweat_smile:
27. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak hadi a plazi u mě fakt nehrozí :grinning: a co kočky? Ty taky prý něco přenáší, ne? :confused:
27. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek