CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
6. bře 2009

Luciie, já jsem volala na Uniku, potřebovala jsem se něco zeptat a tak jsem se rovnou zeptala na to barvení vlasů a sestřička mi říkala, že to opravdu neví. Mám se zítra zeptat doktora, tak to zjistím a dám ti vědět. Snažíme se pro to udělat všechno, tak ať to nepokazíme takovou blbostí. Vidíš, ani sestřička nevěděla, zda je to důležité.
Luciiie, konec to být nemusí, i když špiníš. Někdo dokonce i dostane MS a je těhu. To byl jistě nějaký mega závrt, jak píšeš. Už hlavně předem netestuj a vydrž to do úterý.
Já jsem zvědavá, kdy budu testovat já, který den mi určí. Jestli to bude za 14 dní nebo za 17 dní, jak to máš ty.
Jinak děkuji za gratulaci, ani tomu sama nevěřím, ale ještě není vyhráno.

zuzuza
6. bře 2009

Jo holky, prosím vás, kolik vám po opu dali těch agolutinů, já prostě nechápu, kde je všechny mám, mám doma jen 3 krabičky po 5 kusech tzn., že je to 5 od opu do ET a pak bych jich měla mít 17 do testu a to už ted nevychází, nechápu, kam se poděly, ale myslím, že jsem je nezabordelila:(, tak asi budem muset do unicy pro ně zajet, taky nechápu, když si mám dělat za 17 dní test a pak počkat do utz 14 dní třeba a stále píchat, tak to bych v den opu musela přeci těch krabiček dostat aspoň 6 nebo 7 a to jsem teda nedostala, tak nevím:(

luciiiie
6. bře 2009

Jeany,máš pravdu, vyhráno ještě není ale začátek je to perfektní 🙂
Zuzo no prááávě, já jsem taky černovlas obarvenej, bysme vypadali jak blbky, že? 😀 Já do toho pár šedin ze stresu a bylo by.
Ale to nebyla menstruace, teď taky nešpiním, byly to fakt jen takový dvě malinký kapičky, takový narůžovělý. No uvidíme, každopádně mám dnes dobrou náladu, tak mi to doufám nikdo a nic nezkazí 😉
Tak jestli si Jeany vzpomeneš, tak se zeptej rovnou nějakýho toho Mudr., ale taky myslím, že to asi ničemu nevadí 😉

luciiiie
6. bře 2009

Zuzo já řešila stejný dilema čoveče, pak jsem našla krabičku zabordelenou 😀 Asi 5?

zuzuza
6. bře 2009

Že by? No tak já to raději ještě prohledám🙂 😀

luciiiie
6. bře 2009

Měla bys jich mít stejně nebo podobně jak máš stříkaček a jehliček

zuzuza
6. bře 2009

NJ luci, ale ty mám taky zabordelený 😀 , některý doma, některý u mamky, to je pak se mnou těžký 😀

luciiiie
6. bře 2009

A sakriš..tak to je pak těžký.. Třeba máš krabičku zuzi taky ještě u mamky. Přece tam nejsou knedle, aby ti jich dali míň, ne?

lenulinka21
6. bře 2009

Dobré poledne děvčata. 🙂
marci no my se pokušeli přes dva roky prvně zjistil můj gyn. že nemám ovulaci
tak se nasadily prášky na několik cyklů a stejně nic ☹ Nakonec jsme na jeho doporučení
jeli na Unicu a ejhle najednou to šlo na 1 pokus 🙂

Yeany: no teda vy se činíte 🙂 to vypadá moc dobře a počkej si zítra
to už budete mít přinejmenším časné blastocysty 🙂 Takže držíme palečky.

Luciiie a ty špiníš? no já sice nešpinila ale hodně holek na koníkovi tady
psaly že to znamená uhnízdování. Kolikatibuněčné ti zaváděli? Já hlavy děravá 😀

Zuzuzku lucifírka a ostatní zdravavííím

luciiiie
6. bře 2009

Lunulinko, jestli je Frgala ten nejlepší oplodňovatel, tak to jsme pak se Zuzkou jasný 😉

zuzuza
6. bře 2009

EE Lucii, Mě oplodnoval otevřel 😀 , tak snad ten je nejlepší oplodnovateeeeel!!

Holky, ale to uhnizďování přeci probíhá tak 3., 4., den po ETu, jestli se nepletu????? možná se pletuuuu

lenulinka21
6. bře 2009

No jasán musí být z nich se mi zdá nejlepší i holky to tu už několikrát
psaly.

luciiiie
6. bře 2009

Lenulinko blastocysty dvě, ale jak píšu, to byla jen kapička, dvě, ani né čistá krev, ale krve by se ve mě teda v ten moment nedořezal ti řeknu. Myslíš, že se uhnizďovali? Teď? třináctej den? To mě teda za chvilku asi vylezou krkem nebo co jak jdou pořád hloub. 😉 Ale je fakt, že jsem četla, že jsi víc prokrvená a oni jak se uhnizďují, tak protrhávají ty cévky okolo.

luciiiie
6. bře 2009

Tak sakriš jak je to teda?

lenulinka21
6. bře 2009

Ano tak to může být. Může to být nějaká ta cévička takže klid jak to
není čistá krev není třeba paniky. A jak se cítíš? Nějaké bolesti?

zuzuza
6. bře 2009

Luciii, určo je to lepší znamení!!!Věř tomu!!!!!! Ale myslím že uhnizďování to nebude ten 13. den, ale může s etřeba zvětšovat děloha a prokrvovat jak píšeš!!!! Takže ty máš testovat v pondělí že jo? jako nechápu, ale holky na jiné diskuzi si psali, že vlastně ode dne opu se také dá spočítat stáří embrya, to znamená, že od 24. je to moje staré už 11 dní, prý v této fázi bych si už mohla zajít na krev a už by tam měla být hcg hormon, ale to se mě zdá teda pěkně blbý, by mě zajímalo kde na tom byly, to by pak doktoři nepsali datum testování až 16. den, takže to beru jako kec.

luciiiie
6. bře 2009

Leni dneska mě tam trošku popíchává, ale jinak je mi strašně moc fajn...doufám, že to bylo dobrý znamení ty kapky.
No Zuzi já teda taky nevím teda. Mě psala kamoška, co dělá v Heliosu, že test se má dělat 12. 13. den, že dřív to nemá smysl. Ale krev je zas něco jinýho, že?

zuzuza
6. bře 2009

No jo, tak raději se budem držet nám rozepsaných termínů od odborníků, ne luci? Myslím, že to, že tě pobolívá bříško je dobrý znamení, víš jak mě mudr. říkala, že by mě mělo bolet a kámoška co byla těhu mi říkala, že ji strašně dlouho bolelo při tom břicho jako na ms, mě taky malilinko pobolívá, ale zase druhá kámoška mi včera říkala, že absolutně nepoznala že je těhu, že tahala 70ti kilový stoly a až nedostala ms tak si jen tak udělala test a to už byla v 5 tt a absolutně žádné bolest, špinění nic, a to se ani nesnažili, neplánovali to, prostě se to stalo a to si jako dávali pozor!!!!

luciiiie
6. bře 2009

To je síla teda. To víš, je fakt, že to každej prožívá jinak. Moje spolužačka pořád zvrací a to je už po 3. měsící a druhá ani nevěděla, že je v tom, kdyby to nedostala. že vůbec neví, co je to zvracet. 😉 To jsem zvědavá, jak to budem holky snášet my, co?

zuzuza
6. bře 2009

JJ včera mě ta kámoška popisovala jaký má chutě a tak, bylo to super, byla jsem pozitivně naladěná, že mě to musí vyjít, ale až jsem došla dom, tak na mě padla zase ta realita a zase jsem trochu zesmutněla:(

lucifirek
6. bře 2009

ahoj holky,dneska jsem tu později. Měli jsme drsnej budíček. Ve středu k mažovým rodičům dorazila jeho ségra a dneska ráno volala,že je ve Žďáře na poliklinice a že jí odkázali do nemocnice a asi jí začala odtékat plodová voda. Tak jsme hned vyrazili. Naštěstí se to nepotvrdilo,je to jen nějaký hlen. Utz taky v pohodě. Tak jsme byli rádi.

Jeany taky doufám,že ti přinese trošku štěstíčka. Gratuluji k miminků,jsou na tom i lépe než minule a je jich i víc. Tak to je super. Mě to dodalo taky odvahu a říkám si,že by přece jenom ten druhý pokus mohl být lepší. Zítra na tebe budu určitě myslet. Užívej si to hezky. Já jsem s manžou doma,je nějakej nachlazenej. Tak si užíváme poslední den doma. Jinak s tím barvením fakt nevím,možná bych si to taky odpustila,ale zeptáš se zítra. Tak zítra hlavně něvonět,nepoužívat kolínskou,lak na vlasy.... Budu ti držet pěstičky. My jedeme ráno taky do Brna na Žluťák s mamkou na CT. Jinak já na ten srazík dorazím určitě. I když to dopadlo tak jak to dopadlo.

Luciiie,to špinění by mohlo být dobré znamení.

Lenuli,my se rozhodli,že do dalšího pokusu půjdeme tak,jak teď,bbez dárce a necháme zavést 3. A dokonce zvažujeme variantu,nechat si i tři. Nevím. Uvidíme. Ale do 3 půjdeme každopádně.

Zuzuzi jak je tobě.

Zdravím Luciiie,Zuzuzy,Lenuli,marci,Jary a ostatní. 🙂

zuzuza
6. bře 2009

Ahoooj lucifirku, jsem ráda, že jsi tu snáma, já jsem pořád ok, stále ve formě, až podezřele, jen dnes v noci jsem měla strašné srdeční arytmie, občas na to trpím:(

luciiiie
6. bře 2009

Luci trojčata??? 😕 😨

lenulinka21
6. bře 2009

Lucifírku jestli chcete vermomocně rodinu tak jdete do toho je u nich větší
šance. Normálně jsi mě tím potěšila. 🙂

lucifirek
6. bře 2009

Luciiie a Lenuli,je tam větší šance a kdyby se tři ujali,tak to budeme teprve řešit. Ale pro tři jsme opravdu rozhodnuti. Vím,že mít trojčata je asi drsný.Ale může se uchytit jedno,nebo dvě. A v tuto chvíli bych byla vděčná i za jedno. A ta šance je opravdu mnohem větší.

lucifirek
6. bře 2009

Jinak k té touze po rodině. Já po ní toužím moc,možná až příliš. Manža samozřejmě také,ale on je v tomto směru klidas a ještě to nijak nehrotí,máme ještě prý času dost.

lucifirek
6. bře 2009

Já jsem tu s vámi taky strašně moc ráda.A budu tady s vámi i nadále.Jen ne tak často. 😉
Dneska jsem začala trošku špinit,ale je to takový nic,tak jsem zvědavá,kdy to přijde. Bolí mě hlava.

vladka1
6. bře 2009

luciiiie: pár kapek špinění je myslím pozitivní zpráva....taky jsem to tak měla....jeden sněhulák to vzdal a ten druhý se zakousl a vydržel...
ohledně těch melírů....nevím, jestli ti to někdo řekne s určitostí...mně bylo řečeno, že do 12týdne bych se toho měla vyvarovat...barvení, dezinfekce a všelijaký takový přípravky na úklid...savo apod..
a i když u mně probíhá téměř všechno bez problémů, mám v těhu průkazce napsáno: vysoce rizikové...asi to nemůžeme dávat do stejné roviny těch, co mají to štěstí a otěhotní přirozeně...nevím
jinak tfuj tfuj tfuj pro štěstí všem 🙂

lucifirek
6. bře 2009

vladka 1 koukám,že vám to vyšlo také ažna potřetí. Jaký jste měli problém?

vladka1
6. bře 2009

mám-li být upřímná a když se na to podívám zpětně, tak nevím. Ač jsem si dělala celkem pravidelně ovulační testy, který vycházely pozitivně a manželovo spg byl v normě, nešlo to. Asi psychika, nevím. Když jsme došli na Unicu, prof.Malý mi stanovil od stolu a z ampulky krve diagnózu žádná ovulace, Vánoce jsou častější a spermio nám vyšlo víc než tragicky...počet 2miliony,1%morfologicky zdravých a žádné s progresivním vývojem vpřed...to že se nepohybovaly dopředu....tím pádem IVF se vším nadstandardem....byla jsem Lucifirku naladěna naprosto na stejnou notu jako ty...(čtu si vás všechny denně) a přesto to nevyšlo. Za 2měsíce na to jsem otěhotněla přirozeně...vůbec jsem tomu nevěřila, protože nám bylo řečeno, že na tenhle způsob můžeme zapomenout. Nicméně jsem chytla vysoké horečky a můj gynmudr jen konstatoval, že jsem potratila... ☹ .
Z pokusu nám zbyly na 2pokusy sněhuláčci, tak jsem si řekla, že to zkusíme ještě jednou na Unice a pak bych přešla jinam. Když jsme byli na tom auditu, tak si nás vzal opět Malý a musím říct, že mě psychicky odrovnal a choval se neurvale. Přišlo m ito, že chyběl na hodinách psychologie...prostě hrůza. Zůstala jsem tam jen proto, že všichni ostatní byli naprosto úžasní...sestry i mudrové...kór Frgala a Gogela(ten je zas nejlepší oplodňovatel pro nás)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru