• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

24. října 2017 
@drndapetka tak to ti asi neporadím ,nejrozumnější by asi bylo zavolat ,nebo se stavit někam do lékarny .A jak ti je ,když pomineš twn kašel
29. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jasně, na malou prochajdu můžeš, jestli nemáš teploty.
29. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 úplně normálně, jen jsem víc spavá, ale to je tím počasím... :wink: navíc Otevřel říkal, že prý můžu být víc unavená, že to se po ET nomrmálně stává ( asi jak tělo bojuje s novinkou :dizzy_face: )
29. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka mylsím že když to nepřeženeš tak na prochajdu můžeš :grinning: pomaloučku ,polehoučku :grinning: .Tělo ať nebojuje,ale příjmá :wink:
29. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej musím naoupit hodně jídla, mám strašný chutě, dávám si za odměnu :grinning: tak manžu využiju jako nosiče :grinning: Taky půjdeš ven? Je tam asi dneska pěkná zima, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě kolikrát na rýmu a kašel právě pomůže se trochu projít na čerstvým vzduchu, doma se drží ty bacily :angry:
29. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny zatím s mějte ,odjíždíme pryč ,opratrujte se :wink:
29. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 kam jedeš? :slight_smile:
29. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím jednu expandovanou a jednu časnou blastocystu, Další dvě byly morulky a ty nám nedoporučovali zamrazit takže jsem bez nanučků :frowning2: . Testovat mám s @drndapetka 11.9 v so. @teckovanaorchidej mi tak kole třičtvrtě na deset už byli. Neměla jsi náhodou černý tričko??
29. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ahojky, měla jsem černé rifle, černý rolák a na něm hráškově zeleně jedovatě - mikinu. 9.43 jsme vyjížděli z parkoviště, jsem se dívala schválně kolik času jsme tam strávili, neboť jsem nechala zapnutou troubu a v ní kachnu :sweat_smile:
Gratuluji ti k blastičkám, já taky nemám nanuky, no co už, je to škoda. Mě řekli test 12.9. :astonished: :astonished:
29. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava :slight_smile: Ahoj,...Gratuluju!!! Všechny máte blasťáky, to je bomba! Jaký je rozdíl mezi častou a expandovanou blastocystou??? :confused: :confused:
29. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Už ten rozdíl vím... :grinning: Stačí hledat na netu.. :grinning: Což jsem si přesně říkala že už dělat nebudu :grinning:
29. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava gratulka :dizzy_face: já mám ale s orchidejkou testit 12.9. :wink:
29. srp 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drdnapetka ajo já myslela že v so a ty až v ne. :grinning: No tak budu první.@teckovanaorchidej zrovna když jsme přišli na unicu tak vylezl z výtahu pár a paní byla malá a měla mikádo střižené šikmo od zadu dopředu,tak manža hnedka že jestli jsi to nebyla ty víš :grinning: dneska byla paní sestřička docela i milá.
29. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava nebyla jsem to já, my šli pěšky z ekonomického :slight_smile:
29. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej taky jsme šli přes.A budu doplácet jen 370 kč.Tak jsem měla radost.
29. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak dobrá zpráva :slight_smile: aspoň ušetříš blastičkám na kočár :sweat_smile:
29. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ne ne to bude na babičkách. :grinning:
29. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava hele, čím se bavíš, já se začínám děsně nudit, číst mě nebaví, filmy taky ne, pc . chvilku jo, když tu někdo je, chjo, čekání je hrůza
29. srp 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já hodně na netu. Koukám po nábytku,mimi věcích a tak různě,ale taky už mě to přestává bavit.Amám v plánu uplést si košík stojan na toal papír z papíru a pak chci uháčkovat tašku na notebook a čepičku, ale to až později.A ještě mám rozšité povlečení,mám toho moc. :grinning:
29. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej @lenceslava čau čekatelky :slight_smile: moc gratuluju a z prázdných mražáků si nic nedělejte, dvojčata vám dají stejně dost zabrat :slight_smile:
29. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak tak stejně nebudou potřeba. :grinning:
29. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni díky vodni za gratulace, jak je? Lenceslavko - ty máš teda program, obdivuju tě, nic z toho bych neuměla, jsi šikulka :slight_smile:
29. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to si jenom myslíš já si taky o sobě myslela že nejsem zručná a ted to jde jak po másle. :slight_smile: Zkus si najít něco pro zabavení. Nebo se ukoušeš nudou.
29. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava musím trochu zítra pracovat, jít pro lístek na peníze, atd. Zajdu do knihovny a budu "koníkovat" :sweat_smile:
29. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej mě dali lístek v unice hned ten minulý týden i s neschopenkou.Ale myslím že se dá domluvit že by ti ho i poslali poštou.
29. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jak je... no smutno :frowning2: zítra jdu na 7 zase na krev, ale protože čárka slábne, je to celkem jasné... jo a taky ti napíšu IP (za chvíli :wink: )
29. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Já musík ke své praktické lékařce, nemám PN z Unicy, v práci nikdo nic neví. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni oki budu čekat
29. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ajo ajo.Tak já jdu studovat návod na háčkování, zatím.
29. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek