CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
raduza2
29. srp 2010
@drndapetka tak to ti asi neporadím ,nejrozumnější by asi bylo zavolat ,nebo se stavit někam do lékarny .A jak ti je ,když pomineš twn kašel
teckovanaorchidej
29. srp 2010
@drndapetka jasně, na malou prochajdu můžeš, jestli nemáš teploty.
drndapetka
29. srp 2010
@raduza2 úplně normálně, jen jsem víc spavá, ale to je tím počasím... 😉 navíc Otevřel říkal, že prý můžu být víc unavená, že to se po ET nomrmálně stává ( asi jak tělo bojuje s novinkou x-) )
raduza2
29. srp 2010
@drndapetka mylsím že když to nepřeženeš tak na prochajdu můžeš 😃 pomaloučku ,polehoučku 😃 .Tělo ať nebojuje,ale příjmá 😉
drndapetka
29. srp 2010
@teckovanaorchidej musím naoupit hodně jídla, mám strašný chutě, dávám si za odměnu 😃 tak manžu využiju jako nosiče 😃 Taky půjdeš ven? Je tam asi dneska pěkná zima, že :-p Mě kolikrát na rýmu a kašel právě pomůže se trochu projít na čerstvým vzduchu, doma se drží ty bacily ]-(
raduza2
29. srp 2010
Holčiny zatím s mějte ,odjíždíme pryč ,opratrujte se 😉
drndapetka
29. srp 2010
@raduza2 kam jedeš? 🙂
lenceslava
29. srp 2010
KUKY. 😃
lenceslava
29. srp 2010
Tak hlásím jednu expandovanou a jednu časnou blastocystu, Další dvě byly morulky a ty nám nedoporučovali zamrazit takže jsem bez nanučků 😞 . Testovat mám s @drndapetka 11.9 v so. @teckovanaorchidej mi tak kole třičtvrtě na deset už byli. Neměla jsi náhodou černý tričko??
teckovanaorchidej
29. srp 2010
@lenceslava ahojky, měla jsem černé rifle, černý rolák a na něm hráškově zeleně jedovatě - mikinu. 9.43 jsme vyjížděli z parkoviště, jsem se dívala schválně kolik času jsme tam strávili, neboť jsem nechala zapnutou troubu a v ní kachnu :-N
Gratuluji ti k blastičkám, já taky nemám nanuky, no co už, je to škoda. Mě řekli test 12.9. :-o :-o
mufinka0
29. srp 2010
@lenceslava 🙂 Ahoj,...Gratuluju!!! Všechny máte blasťáky, to je bomba! Jaký je rozdíl mezi častou a expandovanou blastocystou??? =-) =-)
mufinka0
29. srp 2010
@lenceslava Už ten rozdíl vím... 😃 Stačí hledat na netu.. 😃 Což jsem si přesně říkala že už dělat nebudu 😃
drndapetka
29. srp 2010
@lenceslava gratulka x-) já mám ale s orchidejkou testit 12.9. 😉
lenceslava
29. srp 2010
@drdnapetka ajo já myslela že v so a ty až v ne. 😃 No tak budu první.@teckovanaorchidej zrovna když jsme přišli na unicu tak vylezl z výtahu pár a paní byla malá a měla mikádo střižené šikmo od zadu dopředu,tak manža hnedka že jestli jsi to nebyla ty víš 😃 dneska byla paní sestřička docela i milá.
teckovanaorchidej
29. srp 2010
@lenceslava nebyla jsem to já, my šli pěšky z ekonomického 🙂
lenceslava
29. srp 2010
@teckovanaorchidej taky jsme šli přes.A budu doplácet jen 370 kč.Tak jsem měla radost.
teckovanaorchidej
29. srp 2010
@lenceslava tak dobrá zpráva 🙂 aspoň ušetříš blastičkám na kočár :-N
lenceslava
29. srp 2010
@teckovanaorchidej ne ne to bude na babičkách. 😃
teckovanaorchidej
29. srp 2010
@lenceslava hele, čím se bavíš, já se začínám děsně nudit, číst mě nebaví, filmy taky ne, pc . chvilku jo, když tu někdo je, chjo, čekání je hrůza
lenceslava
29. srp 2010
@teckovanaorchidej já hodně na netu. Koukám po nábytku,mimi věcích a tak různě,ale taky už mě to přestává bavit.Amám v plánu uplést si košík stojan na toal papír z papíru a pak chci uháčkovat tašku na notebook a čepičku, ale to až později.A ještě mám rozšité povlečení,mám toho moc. 😃
vodni
29. srp 2010
@teckovanaorchidej @lenceslava čau čekatelky 🙂 moc gratuluju a z prázdných mražáků si nic nedělejte, dvojčata vám dají stejně dost zabrat 🙂
lenceslava
29. srp 2010
@vodni tak tak stejně nebudou potřeba. 😃
teckovanaorchidej
29. srp 2010
@vodni díky vodni za gratulace, jak je? Lenceslavko - ty máš teda program, obdivuju tě, nic z toho bych neuměla, jsi šikulka 🙂
lenceslava
29. srp 2010
@teckovanaorchidej to si jenom myslíš já si taky o sobě myslela že nejsem zručná a ted to jde jak po másle. 🙂 Zkus si najít něco pro zabavení. Nebo se ukoušeš nudou.
teckovanaorchidej
29. srp 2010
@lenceslava musím trochu zítra pracovat, jít pro lístek na peníze, atd. Zajdu do knihovny a budu "koníkovat" :-N
lenceslava
29. srp 2010
@teckovanaorchidej mě dali lístek v unice hned ten minulý týden i s neschopenkou.Ale myslím že se dá domluvit že by ti ho i poslali poštou.
vodni
29. srp 2010
@teckovanaorchidej jak je... no smutno 😞 zítra jdu na 7 zase na krev, ale protože čárka slábne, je to celkem jasné... jo a taky ti napíšu IP (za chvíli 😉 )
teckovanaorchidej
29. srp 2010
@lenceslava Já musík ke své praktické lékařce, nemám PN z Unicy, v práci nikdo nic neví. x-) x-) x-) x-)
teckovanaorchidej
29. srp 2010
@vodni oki budu čekat
lenceslava
29. srp 2010
@teckovanaorchidej ajo ajo.Tak já jdu studovat návod na háčkování, zatím.

Začni psát odpověď...

Odešli