CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
29. srp 2010

@drndapetka tak to ti asi neporadím ,nejrozumnější by asi bylo zavolat ,nebo se stavit někam do lékarny .A jak ti je ,když pomineš twn kašel

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@drndapetka jasně, na malou prochajdu můžeš, jestli nemáš teploty.

drndapetka
29. srp 2010

@raduza2 úplně normálně, jen jsem víc spavá, ale to je tím počasím... 😉 navíc Otevřel říkal, že prý můžu být víc unavená, že to se po ET nomrmálně stává ( asi jak tělo bojuje s novinkou 😵 )

raduza2
29. srp 2010

@drndapetka mylsím že když to nepřeženeš tak na prochajdu můžeš 😀 pomaloučku ,polehoučku 😀 .Tělo ať nebojuje,ale příjmá 😉

drndapetka
29. srp 2010

@teckovanaorchidej musím naoupit hodně jídla, mám strašný chutě, dávám si za odměnu 😀 tak manžu využiju jako nosiče 😀 Taky půjdeš ven? Je tam asi dneska pěkná zima, že 😝 Mě kolikrát na rýmu a kašel právě pomůže se trochu projít na čerstvým vzduchu, doma se drží ty bacily 😠

raduza2
29. srp 2010

Holčiny zatím s mějte ,odjíždíme pryč ,opratrujte se 😉

drndapetka
29. srp 2010

@raduza2 kam jedeš? 🙂

lenceslava
29. srp 2010

KUKY. 😀

lenceslava
29. srp 2010

Tak hlásím jednu expandovanou a jednu časnou blastocystu, Další dvě byly morulky a ty nám nedoporučovali zamrazit takže jsem bez nanučků ☹ . Testovat mám s @drndapetka 11.9 v so. @teckovanaorchidej mi tak kole třičtvrtě na deset už byli. Neměla jsi náhodou černý tričko??

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@lenceslava ahojky, měla jsem černé rifle, černý rolák a na něm hráškově zeleně jedovatě - mikinu. 9.43 jsme vyjížděli z parkoviště, jsem se dívala schválně kolik času jsme tam strávili, neboť jsem nechala zapnutou troubu a v ní kachnu 😅
Gratuluji ti k blastičkám, já taky nemám nanuky, no co už, je to škoda. Mě řekli test 12.9. 😲 😲

mufinka0
29. srp 2010

@lenceslava 🙂 Ahoj,...Gratuluju!!! Všechny máte blasťáky, to je bomba! Jaký je rozdíl mezi častou a expandovanou blastocystou??? 😕 😕

mufinka0
29. srp 2010

@lenceslava Už ten rozdíl vím... 😀 Stačí hledat na netu.. 😀 Což jsem si přesně říkala že už dělat nebudu 😀

drndapetka
29. srp 2010

@lenceslava gratulka 😵 já mám ale s orchidejkou testit 12.9. 😉

lenceslava
29. srp 2010

@drdnapetka ajo já myslela že v so a ty až v ne. 😀 No tak budu první.@teckovanaorchidej zrovna když jsme přišli na unicu tak vylezl z výtahu pár a paní byla malá a měla mikádo střižené šikmo od zadu dopředu,tak manža hnedka že jestli jsi to nebyla ty víš 😀 dneska byla paní sestřička docela i milá.

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@lenceslava nebyla jsem to já, my šli pěšky z ekonomického 🙂

lenceslava
29. srp 2010

@teckovanaorchidej taky jsme šli přes.A budu doplácet jen 370 kč.Tak jsem měla radost.

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@lenceslava tak dobrá zpráva 🙂 aspoň ušetříš blastičkám na kočár 😅

lenceslava
29. srp 2010

@teckovanaorchidej ne ne to bude na babičkách. 😀

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@lenceslava hele, čím se bavíš, já se začínám děsně nudit, číst mě nebaví, filmy taky ne, pc . chvilku jo, když tu někdo je, chjo, čekání je hrůza

lenceslava
29. srp 2010

@teckovanaorchidej já hodně na netu. Koukám po nábytku,mimi věcích a tak různě,ale taky už mě to přestává bavit.Amám v plánu uplést si košík stojan na toal papír z papíru a pak chci uháčkovat tašku na notebook a čepičku, ale to až později.A ještě mám rozšité povlečení,mám toho moc. 😀

vodni
29. srp 2010

@teckovanaorchidej @lenceslava čau čekatelky 🙂 moc gratuluju a z prázdných mražáků si nic nedělejte, dvojčata vám dají stejně dost zabrat 🙂

lenceslava
29. srp 2010

@vodni tak tak stejně nebudou potřeba. 😀

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@vodni díky vodni za gratulace, jak je? Lenceslavko - ty máš teda program, obdivuju tě, nic z toho bych neuměla, jsi šikulka 🙂

lenceslava
29. srp 2010

@teckovanaorchidej to si jenom myslíš já si taky o sobě myslela že nejsem zručná a ted to jde jak po másle. 🙂 Zkus si najít něco pro zabavení. Nebo se ukoušeš nudou.

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@lenceslava musím trochu zítra pracovat, jít pro lístek na peníze, atd. Zajdu do knihovny a budu "koníkovat" 😅

lenceslava
29. srp 2010

@teckovanaorchidej mě dali lístek v unice hned ten minulý týden i s neschopenkou.Ale myslím že se dá domluvit že by ti ho i poslali poštou.

vodni
29. srp 2010

@teckovanaorchidej jak je... no smutno ☹ zítra jdu na 7 zase na krev, ale protože čárka slábne, je to celkem jasné... jo a taky ti napíšu IP (za chvíli 😉 )

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@lenceslava Já musík ke své praktické lékařce, nemám PN z Unicy, v práci nikdo nic neví. 😵 😵 😵 😵

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@vodni oki budu čekat

lenceslava
29. srp 2010

@teckovanaorchidej ajo ajo.Tak já jdu studovat návod na háčkování, zatím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru