CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
teckovanaorchidej
31. srp 2010
@vodni chi chi, jdu dát klíny pod nábytek 😃
neboj, budete, hned si vzpomeneš 🙂
teckovanaorchidej
31. srp 2010
@raduza2 😃 😃
raduza2
31. srp 2010
@vodni neboj to se nezapomíná a po takové době jůůůů to bude mela 😃 😃 😃 😃
raduza2
31. srp 2010
@teckovanaorchidej já mylsím že ti klínky nepomůžou 😃 ,že @vodni
vodni
31. srp 2010
@raduza2 věřím, já při té ovuli po stimulce (jinak ovuluju už minimálně) měla taky dost bolesti, takže zas takový zážitek to nebyl :-| Teď je to spíš psychický, že tak nějak, no víte, ještě minulý týden tam byl někdo jiný |-| No ale huš, to jsou blbý myšlenky, manža už chystá tu večeřinku, tak po ní hupsnu do vany, a pak na něj :-p
vodni
31. srp 2010
@teckovanaorchidej @raduza2 😃 😃 😃
raduza2
31. srp 2010
@vodni tak to má být ,jen si to krásně užij 😉 🙂
teckovanaorchidej
31. srp 2010
@vodni 😃 😃 😃 😃 tak zlom vaz
raduza2
31. srp 2010
@vodni a co budte mít dobrého ??
vodni
31. srp 2010
díky, už to asi dochystal, tak jdu sklidit notes, abych nekazila atmošku 😉 pa kočky, mějte se!
vodni
31. srp 2010
@raduza2 ještě nevím - nakoupit šel sám, pak kuchtil v kuchyni, takže to bude překvápko :-p
raduza2
31. srp 2010
@vodni pa pa
raduza2
31. srp 2010
@teckovanaorchidej to jsme tu zůstali sami .Ani lenca se za náma nedojde podívat ,jestli ona se nezamotala do vlny a do háčku 😃 😎
teckovanaorchidej
31. srp 2010
@raduza2 napadlo mě něco v tom smyslu 🙂
raduza2
31. srp 2010
@teckovanaorchidej stejné pochodové myšlenky 😃 😃 😃
mufinka0
31. srp 2010
@raduza2 😃 😃 jj,..potvora jedna,..ale už bylo cosi hnedé na intimce,..tak asi už...pomalu...ale...jistě...přichází... :-N
teckovanaorchidej
31. srp 2010
@mufinka0 no tak gratulujeme :-N :-N :-N :-N
mufinka0
31. srp 2010
@teckovanaorchidej :-| :-| No moje bývalá gyndařka... Ale tak chápeš,..já měla příznaky už 7 den po ET,..což je nemožné,..tak proto mi to asi tak řekla 😃 😃 😃
teckovanaorchidej
31. srp 2010
@raduza2 jak máš ty velké holky?
mufinka0
31. srp 2010
@teckovanaorchidej 😃 😃 Díky 😃 Uvidíme v jaké síle po Decapeptylu přijde.. 🙂
teckovanaorchidej
31. srp 2010
@mufinka0 holka roztomilá, už k nechodíš?
raduza2
31. srp 2010
@teckovanaorchidej no jedna má 20 a ta už má toulavé boty a druhá má 17 v dubnu jí bude 18 😃
mufinka0
31. srp 2010
@teckovanaorchidej No,..já to měla takový divný,..moje supergyndařka odešla na mateřskou a dr. se tam střídaly,..tak jedna z nich mi to řekla Teď jsem si našla nocou mudru a ta je skvělá!!! Tak uvidím no,..byla jsem u ní zatím jen jednou,..ale má samé perfektní reference a tak no..
raduza2
31. srp 2010
@mufinka0 to je hlavní a ted už to povalí
teckovanaorchidej
31. srp 2010
@raduza2 dyť ty můžeš být i babka 😕 😕
mufinka0
31. srp 2010
@raduza2 🙂 ano ano,..hurááá do boje! 😃
raduza2
31. srp 2010
@mufinka0 tak to máš s gyndařkou skoro jak já .Ta má zase má raka a tak se tam střídali taky asi 3 mladé .Naštěstí tam zůstali jen dvě a jedna právě tam má 2 do týdne ordinaci z Unicy
teckovanaorchidej
31. srp 2010
holčičky, jdu si lehnout a číst, jsem poněkud ojetá, papa a budu hlídat chvění ze všech stran 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lenceslava
31. srp 2010
Hej,jsem tady. Před chvílí odjela návštěva.Holky já jsem osypana jak pubertačka,ale naštěstí jen krk,dekolt a záda.A nezamotala jsem se ,nebojte,uháčkovala jsem ještě čelenku,ted musím i něco klučičího,stáhla si spoustu návodů, pak jsem taky spala,protože mám pocit že budu mít asi nějakou virozu,tak jsem vytáhla bioparox.A taky mě trošku bolí bříško. 😉 Tak snad jsem napsala všechno.
raduza2
31. srp 2010
@teckovanaorchidej no to si piš že můžu být babka ,kdyby ta starší byla po mě tak už jsem já jí měla týden před 18 narozeninama 😃 😃 ,ale nějak se k tomu nemá to spíš budu já mamina 😃
mufinka0
31. srp 2010
Dneska končím,..jdu do hajan... Mějte se všechny,..pááá

Začni psát odpověď...

Odešli