CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava no ty ses taky na nás přišla podívat už jsme si z tebe dělali srandu že si se nám zamotala do vlny a háčku 😎 😀

raduza2
31. srp 2010

@mufinka0 pa pa

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 no tak na skok.Co ty v práci? ještě chodíš nebo už ne?

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@lenceslava ahojky, nechávám ti tady radúzku, jdu do hajan, země se bude chvět pod vodni, tak si vypodlož nábytek 😀 😀 radúzko, tak pa

lenceslava
31. srp 2010

@teckovanaorchidej tak to musím vzít minouše do postele aby z těch otřesů chudák malá neměl strach. 😀

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava ne ne já jsem už od minulýho týdne doma .Šla jsem se poradit s dr .jak to mám udělat a on mě řekl že jestli chcu tam mě napíše neshopenku hned tak jsem toho využila 😀 ,nemělo smysl nastupovat jinam .

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej pa ap a zítra

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava no tak mě neříkej že ty zdrhneš taky 😅

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 ne ne ján jsem naspaná. Takže jsi doma? To se máme že?A nenudíš se? Už máš velký kočeny,to si to mimi ted určitě jinak užiješ než ty dvě před tím že?Aspon se to tak říká. Já si teda sama o sobě myslím že to budu vnímat jinak než holky které měli mimi třeba ve dvaceti.

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava přesně tak já si to teď užiju a docela se těším .No tak ta starší už není doma ta vylítla z hniízda už loni .Holky byli docela brzo po sobě takže to byl záhul

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava a doma jsem asi týden a už mě z toho začíná hrabat,ale přemýšlím že si seženu na dom šití ,abych nějak zaplácla čas

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 i když já už ve čtrnácti pomáhala sestře s malou,bydlela s ní totiž u nás(u rodičů) A já s ní vždycky chodila na procházky a machrovala s ní 😀 ona byla tak krásnoučká a hodnoučká(když si na to vzpomenu tak se mi chce až brečet) a ted je jí 13 a je to puberták střelenej na zabití(a prej je po mě říkají moji rodičové) 😀 😀 No je fakt že od té doby co nosí brýle tak vypadá spíš jako moje dcera.Taky by nejradši byla pořád u nás.Doma je to prý opruz.

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 já bych taky právě brala nějakou lehkou práci na doma,i kvůli penízkům.

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava no taky to tak beru ,kvůli penězům je to děs

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava a co se týká prcků,tak za nás to bylo troškujiný ,holky prostě po škole šly na mateřskou a bylo to teď se do toho holčiny nějak neženou a na jednu stranu se nedivím 😒

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 jasný že tenkrát to tak bylo. Já jsem ráde že jsem našla chlapa se kterým jsem štastná a je spolehlivej.

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava tak to se vdnešní době nevidí 😀 nebo aspoň je jich málo 😒

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava kolik je tvýmu chlapovi ? Já mám chlapa o 3 roky mladšího a bývalej byl o 12 let starší to je extrém že 😀

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 no oni jsou takový bud zadaný nebo teplý 😀 Já si počkala až se rozvede( ne že by to bylo kvůli mě),ještě že tak. 😀

lenceslava
31. srp 2010

@raduza 2 je mu 31 mě 28. Myslím že pro mě ideálí věkový rozdíl.Ale stejně jsme kolikrát jak pubertáci. 😀

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava taky dobrý a jak jste k sobě přišly všimla jsem si že nejsi od tud ,teda jetsli jsi to psala ty .Ty hele rozdil nerozdil když si nebudete mět rozumět tak si nebudete rozumnět 😅

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 no pocházím z vysočiny. Manžel je brnák. Já se před osmi lety odstěhovala do brna s ex přítelem ale nějak nám to nefungovalo tak jsem se rozešli(bylo to docela veselý a jsem ráda že jsme spolu nezůstali) a já si pak našla manžu,teda spíš on si našel mě.

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava a puberťáci jsme kolikrát taky a holky se na nás opovrženě koukají jako co to je že už jsme na to staří 😀 😀

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava aha tak to já si říkala kde jste na sebe narazili 😀

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava a jestě teda jedna otázka jak jste se ocitly na Lipůvce 😅 😅

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 však to je potřeba,přece nebudem jak nějaký duchny,jen sedet vedle sebe v křesle u televize a dívat se na teleshoping a mluvit o nemocech ne? Na to je času až až.(mimochodem jsem ráda že jsem naše dvě křesla darovala mojí mamce,aby nás to nesvádělo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava no tak jasně že jo,ale jako měla by jsi kolikrát vidět ty ksichty ,prostě mě to vždycky rozesměje .Já se vůbec necítím na to ža bych měla mít za 2 roky 40 let . 😀 😀

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 no chtěli jsem si koupit byt, hledali jsme i v brně a v nabídce byl i tenhle a nám se líbil tak jsem ho kupili.A jsem ráda,do brna už bych bydlet jít nechtěla.Když člověk potřebuje tak je tam za chvilku jak busem tak i autem.Jsem tu spokojená.

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 no člověku je tolik na kolik se cítí ne?

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava je fakt že od Brna je to kousek a je tam i větší kid bych teda řekla já .Já bych do Brna asi bydlet nešla ,stačilo mě jezdit tam 3 roky na školu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru