• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
Čau kočky :slight_smile: vy jste teda netrpělivky :grinning: Mrcha nedorazí kvůli estrofemu, to až tak týden dva po vysazení. Ale vy se na ni "netěšte", přijde až za tuuuuuze dlouho :sunglasses:
A jinak, střed Brna slunečno :grinning:
2. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 já to nějak na ty pokusy raději nepočítám (nechci si moc připouštět, že půjdu už potřetí :unamused: ) - myslela jsem, že jsi dál, že už zase pícháš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si budu muset počkat na konec roku... Tak se mi to vleče už teď :angry:
2. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojky, periferie už zataženo. :slight_smile: :slight_smile: tak šmejdím mezi TTy a některé ukazují už 7. den po oplodnění :sweat_smile: , tj po OPU?
Nebo až po ET? Taky jsem našla kočku, kt měla pozit už 5.den po ET. Já už to chci vědět. :pensive:
2. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám takový vnitřní pocit, že to prostě nevyšlo :unamused:
2. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já snad sednu na bus a pojedu se ohřát. :wink: Tady kosa jak v zimě.
2. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej KUŠ BABO.ŽÁDNÝ TAKOVÝ MYŠLENKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava už mlčím, mlčím :unamused:
2. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej huš babo! co to meleš? :angry: :angry: :angry: Žádný vnitřní pocity! To jen hormony blbnu hlavu :wink: Buď pěkně v klídku, kup si mamatest a testi nejdřív tak 12. den po ET. Mamatesty jsou dva druhy - jeden má v názvu 10 a je citlivější (10 jednotek), druhý klasický měří 25 jednotek, tedy později.
hCG se začne vylučovat až když se embryo zahryzne :wink: takže počítání od OPU nemá smysl. I po ET to může trvat pár dní než se embryjko/a zahnízdí.
Osobně jsem čekací typ :grinning:, takže jak jsem tu psala, já bych raději testila až později, abych nezažila to co teď :unamused: Kdybych testila dejme tomu nějakým předpotopním testem s citlivostí 50 nebo o týden později, nemusela jsem se zbytečně radovat :unamused:
No a ideální vidím variantu netestit vůbec a jít na krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Udělám to tak příště :grinning: To bys mohla jít už dřív :wink:
2. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava kosa tu je taky, a už se koukám i smrklo :frowning2:
2. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni 12. den je až příští pátek :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no uvidím
Ty už pracuješ?
2. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no dyť to máš za chvilku :grinning: Jo, pracuju, resp. měla bych :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli ale půjdem s manžou zase na nějaké obhlídky pro plán B :wink:
2. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak si dejme tomu v pondělí zajdi někde na tu krev, co?
2. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Tak vyber něco krásného. Já bych taky měla, ale nějak se mi do toho nechce :frowning2: :angry: :angry:
2. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to by šlo, hned zjistím, kde by mi udělali hCG. To 8.den je po ET, to by snad šlo? ne?
2. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej nehrot to tak.Já mám v plánu že když v so testnu a budou dvě tak bych šla v po ke své mudře jestli by mi udělala test z krve.A když ne tak jdu v po do unici to je jasná.
2. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej je pravda, že když půjdeš i na krev dřív, tak to může být riskantní. Hodnota bude ještě třeba moc nízká, zbytečně tě to rozhodí a znervózníš, jestli to nemáš jako já... :unamused: A může to být jen tím, že je to moc brzy. Jak budeš nervózní, tak orchidejky zbytečně ohrozíš. Takže co takhle spíš středa? To by byl 10. den, a ten se pro krev někdy udává, že se dělá... myslím :confused: No ale to už bys rovnou mohla vydržet do toho pátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no jo, máte pravdu, já to ještě uvážím, :wink: :wink:
2. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no heleeee, taky kšá s takovými "jestli nebudou"!!!! :angry: Budou :slight_smile:
Taky si můžeš zajít na krev přímo unicy i když // budou - výsledek je do 3 hodin (do laborky jezdí 2x denně, takže buď přijít před 7.15 mi říkali, nebo do 10h). Já se na to teď ptala hned po ET a sestřičky mi říkaly, že než se stresovat, jestli to nebyl třeba špatný test apod., tak je lepší přijít k nim přímo na krev. Takže teď jsem to využila
2. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej neboj, my tě budeme rozptylovat, abys to vydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

@vodni já měla po přirozeném otěhu 10.DPO hcg už 14 :slight_smile: No doktor z toho byl paf. Jo, 10.tý den by měl být v poho, navíc, že v IVF cyklu je to ještě posunuté :wink: Takže
@teckovanaorchidej středu Ti taky schvaluju :grinning:
2. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to jo,ale aby neměli nějaký řeči že jdu na krev i když jsem měla //.
2. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel volal, že už se mám chystat, za chvíli mě vyzvedne, tak zatím pa!
2. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava a jak to zjistí, žes je tam měla? :sunglasses:
2. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já vím, vodničko, já vím, když mě to tak s...e, že můžu jenom ČEKAT :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
chjo, tak se mějte nádherně, já musím psát metodiky, fuj fuj :frowning2: zase nakuknu
2. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska 5.den od ET, začínat šílet :astonished: No a ty vnitřní pocity jak
@teckovanaorchidej mám taky už od včerejška....nevím, už si nepamatuju jestli mě někdy vnitřní pocit klamal :confused: Ale včera večer mě dost píchalo, jakoby rytmicky vlevo dole v děloze, tak jsem se radovala, že se asi ozývají hrošíci moji zlatí, ale to bylo tak všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobré ránko ,co jsem to tu četla za slova no fuj baby :wink:
2. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni más IP
2. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady něco málo z blízké laboratoře:
Koncentrace 5 – 150 mIU / l jsou z hlediska potvrzení gravidity nesměrodatné a stanovení HCG je nutné za několik dní opakovat.
Referenční meze:
Věk referenční meze jednotka
3 – 4 týden gravidity 9 – 130 mIU / ml
4 – 5 týden 75 – 2 600
5 – 6 týden 850 – 20 800
6 – 7 týden 4 000 – 100 200
7 – 12 týden 11 500 – 289 000
12 – 16 týden 18 300 – 137 000
16 – 29 týden 1 400 – 53 000
Tak asi budu vyčkávat.
2. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to je rozumný :sweat_smile: :wink: ,třeba by jsi byla opravdu zklamaná a zbytečně :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mám odpracováno, jak se máte všechny?
2. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek