CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@vodni díky díky, uvidíme 🙂

raduza2
3. zář 2010

ahojky holky

Pampel tebe vítám z dovolené 😉
Peti krásná fotečka 😅

@vodni gratulka k mrše ,tak aby jsme se v Unice nepotkávali častějc 😀

drndapetka
3. zář 2010

@vodni ahojky, děkuju 🙂 tak to už jsem klidná 😀

Dobré ranko, kočeny....já měla bezesnou noc....včera se stalo takové neštěstí 😔 Manžel jak chodí kouřit na balkon, tak típe cigarety do starého květináče s hlínou...už léta letoucí, a představte si 😲 Včera slyším strašný nadávání, manžel byl úplně hotovej, říkám co se stalo? No šla jsem se podívat na balkon a tam celej uhořelej květináč, plastový okna v háji, celý roztavený ( rok nový ), parapet celý na uhel 😔 No manžel samozřejmě na mrtvici, protože to budeme muset zaplatit my a vůbec se nám to teď nehodí dávat o deset tisíc víc ven, když rekonstrujeme a máme čerstvě po IVF....no když se daří, tak se daří 😝 Doufám, že po tomto incidentu přestane aspoň kouřit .....

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@raduza2 ahojky Radúzko, máš IP

vodni
3. zář 2010

@raduza2 😀 že bych nějak zařídila, aby dorazily všechny tři během jednoho měsíce? 😀 😀 😀

vodni
3. zář 2010

@drndapetka to je dobrá motivace na to přestat kouřit. A za chvíli budeš mít IP 😉

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@drndapetka bože, to je hned, hlavně že se nikomu nic nestalo 😎 😎

pampeliska36
3. zář 2010

ja chci taky IP 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co si holky pisete??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
3. zář 2010

@vodni takle jsem to zrovna nemyslela ,ale nevíš jak a co na Unice co kydž to vijde až na ten prosinec,stát se může všechno 😅

drndapetka
3. zář 2010

@teckovanaorchidej no, ono to vypadá, ale fakt hrozně 😝 se budou muset vyměnit celý okna 😔

raduza2
3. zář 2010
vodni
3. zář 2010

@pampeliska36 😀 já jsem peťule nabízela okno 😝 a do IP jsme ti psaly celou dovolenou 😀

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@drndapetka peněz jako šlupek, co? Aspoň máš argument, až si zase zapálí. Jste se mohli přiotrávit výpary

drndapetka
3. zář 2010

@teckovanaorchidej no pravděpodobně to hořelo v noci 😲 Kdyby chytlozateplení, tak jsme v háji, šlo by to do obýváku, plovoučky a nábytek by chytli hned, no raději nemyslet 🤐

lucifirek
3. zář 2010

@teckovanaorchidej to už by šlo 😀 čím déle vydržíš,tím lépe. 😉

vodni
3. zář 2010

no kočky, vidím to skvěle, @lenceslava (kde vlastně lenča tak dlouho je? 😕 ), @drndapetka a @teckovanaorchidej budou teď hlásit takový ty věci jako utz, srdíčka, nožičky, ručičky, do toho @pampelisja36 bude mít KET, pak @raduza2 krátký protokol a pak už jsem na řadě já 🙂 Hurá, to mi to skvěle uteče 😀

lucifirek
3. zář 2010

@drndapetka teda to se teda nepovedlo co? ☹

raduza2
3. zář 2010

@drndapetka bud ráda že opravdu chytl jen ten parapet ,dovedeš si představit kdyby chytlo zateplení na baráku 😖

drndapetka
3. zář 2010

@raduza2 děkuji za kompliment, konečně můžu přidávat fotky 😀

drndapetka
3. zář 2010

@lucifirek no radost, manžel z toho byl fakt hotovej, ale jsou horší věci na světě 😉

raduza2
3. zář 2010

@vodni je te hezký to takle mít naplánivyný 😀 .A jak to máš s prací ??

vodni
3. zář 2010

@raduza2 no jo kruci, už tady zase vykecávám, a práce stojí 😠

pampeliska36
3. zář 2010

@vodni 😀 😀 😀 😀 😀 ja viiiiiiiiiiiiiiiiim! dekuju vam za psani do IP... bylo to SUPER!

raduza2
3. zář 2010

@drndapetka Peti to nebyl kompliment to bylo jen konstatování ,aby ti ten parapet nepřišel tak hroznej 😅 😅

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@drndapetka no nazdar, takže jste měli zatracené štěstí a to se vás už nepustí 🙂

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@lucifirek 😅

vodni
3. zář 2010

@drndapetka máš IP a jsem nedočkavá na odpověď na část 2 😝

drndapetka
3. zář 2010

@raduza2 právě , že chytlo i okno, celý ten spodní rám a je naprasklý i okno.....to se musí do zimy vyměnit, jinak kdyby mrzlo tak to špatně dopadne 😖

raduza2
3. zář 2010

@vodni máš IP

raduza2
3. zář 2010

@drndapetka tak tomusí být radost ,ale stejně představ si že by jste museli platit i fasádu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru