CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
3. zář 2010

A kde je dnes Lenceslávka 🙂

vodni
3. zář 2010

@teckovanaorchidej taky jsem se už dnes divila, kdepak ji máme 😕

vodni
3. zář 2010

jěžiš, zase je už skoro poledne, takže kočky, fakt už musím, zavírám koně a jdu makat 😒

teckovanaorchidej
3. zář 2010

ahojky, kde jste holky? 🙂

vodni
3. zář 2010

@teckovanaorchidej jsem tady, nebo spíš střídavě na WC a v koupelně, je to teda síla... 😒 Si snad budu muset zajít koupit nějaké silnější "ochranné pomůcky"

teckovanaorchidej
3. zář 2010

no jo, však jsi taky měla v sobě kila chemie a hormonů, když je to taková nálož, snad taky rychle odezní. 😅
Já jsem dneska nějaká nanicovatá, břicho pořád jako na ms. Tak ti nevím......

vodni
3. zář 2010

@teckovanaorchidej Taky jsem si říkala, že za chvíli snad vybouchu 😝 Ale i tak z toho mám paradoxně radost 😅
Heleď, trojčení máš zakázaný, takže jakýpak "tak ti nevím" 😠 Ono je to hodně podobný ty pocity/bolení. Já to tak měla od ET až skoro do TT 😉 A že jsi nanicovatá, to se nediv - kombinace hormonů a toho nanicovatého počasí udělá taky své... 😉

kveta
3. zář 2010

@teckovanaorchidej Menzesové bolesti sú aj príznakom pri tehotenstve, takže to, že ich máš, môže byť aj dobré znamenie... Nesmúť, nemáš dôvod.. 😉

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@kveta 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
3. zář 2010

holky ja se poseru... zacina me bolet v krku 😢

jinak jsem se dneska objednala na pondeli na gyndu... mam pocit, ze mam asi trosku zanet... tak at se na me mudra radsi podiva 🙂

... no nic jdu do pelecha... rano jsem vstavala brzo, protoze jsem sla na preventivku k zubakovi... na stesti mi nic nedelala 😀 UUUUUUUUUUUF! aspon ze tak!

vodni
3. zář 2010

@pampeliska36 možná je to jen změnou počasí, když přijela z teploučka sem do té "sloty" 😉 A zánět, neozývá se spíš ovulka? I radúzka se bála, že se rýsuje nějaký problém, ale byla to vydatná ovule - po stimulce je obvykle "silnější"

pampeliska36
3. zář 2010

@vodni mam pocit, ze bych uz mela mit po ovulce... vsak za chvilku (za tyden) bych uz mela dostat dalsi ms 😅 😨 radsi si zajdu k doktorce... ja na ty zanety trosku trpivam 😢

vodni
3. zář 2010

@pampeliska36 tak držím pěsti, ať je to ok!
Já jsem se právě vrátila z nákupi těch "ochranných pomůcek", byla to teda akce vám povím... Jak mám mrchu už tak dlouho jen slabou, tak používám spíš jen slipovky, maximálně tampony... Teď jsem tam asi půl hodiny zkoumala ty "obrovské" vložky 😝, ve kterých naprosto nemám přehled 😀 prodavačka si musela myslet, že jsem nějak mimo 😝

pampeliska36
3. zář 2010

@vodni 😀 😀 😀 o slipovych vlozkach si muzu nechat jenom zdat 🙂 😉 a tampony skrz sve "nachylnosti" na zanety tak nejak nemuzu... takze vitej do klubu 😀 ale jen do docasneho 😉

vodni
3. zář 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 no přišla jsem si v tom obchodě jako magor, prodavačka na mě koukala jako by si myslela, že se jí půjdu každým okamžikem zeptat na co že to je 😝

teckovanaorchidej
4. zář 2010

ahojky, holky, už to na mě zase jde, nervy na pochodu, trojčím, Peťulko, nečůrala jsi?? 🙂
Chjo, to je čekání, 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

raduza2
4. zář 2010

Dobré ránko

teckovanaorchidej netrojči to ti škodí 😒

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej víš že máš testnout až ve středu nebo v pátek 😉

vodni
4. zář 2010

@teckovanaorchidej 😠 😠 😠 co to tu je za otázky??? 😠 😠 😠 Jasně, že hrošice čůrala, já taky, radúzka taky, ale ROZHODNĚ NE NA PAPÍREK!!!!!!! Vždyť to máte všechny až PŘÍŠTÍ týden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak disciplínu dámo, jasný? 😎 😀

vodni
4. zář 2010

@lenceslava leničko, copak je s tebou, včera jsi tu vůbec nebyla... 😕 ☹ Doufám, že si povídáš s Jájou a Pájou a proto za námi nejdeš... 😔

teckovanaorchidej
4. zář 2010

Jo, já vím, je to úplně snadný, prostě myslet pozitivně, netrojčit a čeka t, do ......e. 😎

teckovanaorchidej
4. zář 2010

Jo, Leni, kde jsi? Vypadl vám net, nebo máš velký klubka vlny, nebo silné lepidlo? Jakpak se máš??

vodni
4. zář 2010

@teckovanaorchidej netrojčit a "čekat do příští neděle" jsi chtěla říct viď? 😎 Je to těžký, ale zvládneš to! Vem si, že jeden týden utekl, tak už jen jeden... 🙂 Já čekala skoro tři týdny 😉

vodni
4. zář 2010

@teckovanaorchidej hlavně si domů nedávej test, kup si ho až den předem, joo? Nebo ty potvoro, ty už sis ho beztak koupila, že jo 😠 😀 Tak šup s ním do koše (samozřejmě nepoužitý)!!!!!!!

vodni
4. zář 2010

@teckovanaorchidej ne do koše doma!!! (to bys ho za chvíli šla vytáhnout 😝 ). Dej si pěkně vycházku před dům a hoď ho do popelnice 😎

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@vodni Nekoupila, fakt ne, jenom trojčím a to tak, že velmi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vodni
4. zář 2010

@teckovanaorchidej drž se!!! hele, teď už jsi stejně ráno čůrla (ne na papírek teda), takže kdybys ho šla koupit (nechoď!!!), tak koncentrace by stejně nebyla dostatečná, takže testit dnes už stejně nemůžeš. Aspoň pro dnešek můžeš trojčit přestat 😉 Čím já bych tě tak jenom zabavila? 😅 Prd počasí, to nikam moc nemůžeš, co takhle jít po obchodech koupit si nějakou pěknou věcičku, resp. věcičky...? Nebo nějak znásilnit smečku, aby tě zabavili na víkend oni??? 😝

drndapetka
4. zář 2010

Ahojky kočeny 🙂 Omluvte mě dneska, asi se ukážu až mi bude líp....od rána je mi blivno a polívá mě horko 😝 Držte se tu, a netrojčit 😀

raduza2
4. zář 2010

@drndapetka jůůů těhu příznaky 😀 😀

vodni
4. zář 2010

@drndapetka 😉 😵 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru