CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej u nás je teda od rána hnusně pořád poprchává

lenceslava
4. zář 2010

@raduza2 no to radši ne.Je fakt že už tu máme dost navrtaných dírek a zatím jsme se do žádnýho káblu nenavrtali.Tak snad to vydrží. 😉 S tou el mě to štve.Člověk pokud nejde nakoupit k nám na náměstí do obchudku (je tam vývěsní tabule obce)nebo k úřadu tak neví nic.Rozhlasu tu není rozumět ani písmenko.Štve mě to.Naši to mají vždycky vyvěšený na každým vchodě a taky prd.

raduza2
4. zář 2010

@lenceslava takže ono to bylo plánovaný ,ta elektrika že vám nepojede 😀

lenceslava
4. zář 2010

@teckovanaorchidej ted jsem řekla manžovi že jsi žehlila.Že prý jestli jseš normální,že máš sednout na zadek a nic nedělat!!!!!! 😉

raduza2
4. zář 2010

@lenceslava no a kydyž už tam más š nějaký dírky tak nový nevrtej ,budeš to mít jednoduší a nemusíš mít strach že něco navrtáš 😀

lenceslava
4. zář 2010

@raduza2 no asi bylo.V týdnu měla manža email od poskytovatele internetu že nebude fungovat kvůli tomu že nepůjde el,tak jsme si mysleli jako že nebudou vysílat od nich a ono to bylo proto že tu nešla.

lenceslava
4. zář 2010

@raduza2 jenže zrovna na tom místěkde potřebuju nejsou no.

raduza2
4. zář 2010

@lenceslava tak to je blbý ,mohla jsi je využít 😀 😀

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@lenceslava no to asi nepůjde 😕 za chvíli jedu do OC Futurum kupovat krámy do školy a jídlo, prostě plný auto žrádla pro celou smečku,
hele, já se válela jen první 2 dny a pak už normální provoz, zatím bez sexu 😀 😀 😀

lenceslava
4. zář 2010

@teckovanaorchidej já můžu normálně fungovat jen když manža není doma. 🙂

drndapetka
4. zář 2010

Tak už je maličko líp 😉

@vodni máš IP 😉

@teckovanaorchidej Já měla dneska virtuální sex ve snu, manžel ho měl prý zas včera, mi si vystačíme 😀

@lenceslava Jééé, návrat ztracené 😀 Můj manža mě, prosím, když ráno odházel dělat na byt prosil, abych vysála 😲 jsem mu řekla, že to mám od své mamky ale zakázaný, že to nepůjde 😀 no začal být protivnej, on totiž miluje pořádek - holt voják no 😝 pak se sklonil dolu k bříšku a říká: "Ta Vaše mamka chce, abyste žili v bordelu a dýchali prach" 😀 No tak to mě fakt dojalo 😀

drndapetka
4. zář 2010

@teckovanaorchidej soráč, tam mělo být mY....to víš, už blbnu 😀

lenceslava
4. zář 2010

@drndapetka to u nás je to tak že já bych jako něco udělala a manža řekne NESER řekl jsem že nic nebudeš dělat a hotovo. 😀 😀 😀 Že abych si to pak nevyčítala.Říkala jsem mu že budu třeba těhotná ne nemocná.Že až budem vědět že jsem těhotná a budu v pořádku tak můžu prý vysávat a uklízet třeba dvakrát denně ale do té doby ani ň.

drndapetka
4. zář 2010

@lenceslava jééé, přesně slova mé mamky: Abych si to pak nevyčítala. Podle mě je to blbost, když embryjko nebude chtít, tak se stejně neuchytí a nebude se vyvíjet, ba naopak, když budeš něco dělat, přijdeš na jiný myšlenky....ale mě se to zrovna hodilo, že to řekla ta máma, protože se mi vysávat nechce 😀 nemám tu činnost moc v lásce 😝 Jinak normálně funguju, to jo 🙂

drndapetka
4. zář 2010

@lenceslava máš krásný věci v albíčku 😵 😉

lenceslava
4. zář 2010

@drndapetka a spoustu jich mám ještě v počítači.Vždycky když se mi něco líbí tak si stáhnu obrázek. 😀

drndapetka
4. zář 2010

@lenceslava já už mám taky hroší sestavu vymyšlenou 😀

lenceslava
4. zář 2010

@drndapetka já mám taky všechno vymyšlaný a namyšlený.Jen ta tiskárna na peníze mi chybí 😅

drndapetka
4. zář 2010

@lenceslava no to povídej, ale oni existují Ti hodní dědečkové, babičky, tetičky a strýčkové a navíc budou za chvilku Vánoce 😀

lenceslava
4. zář 2010

@drndapetka no ale já bych jich potřebovala moooooc.Nebo vyhrát sportku. Holky jak jste na to s kafem? Pijete nebo nepijete?

drndapetka
4. zář 2010

@lenceslava já nepiju, poslední jsm měla v den ET u tchýně 😉 Né že by mě chybělo, já vždy pila kafe jen na návštěvách nebo v práci

pampeliska36
4. zář 2010

ahojte tehulky 😀 a vodni 😉 a raduzko 😉

pampeliska36
4. zář 2010

@lenceslava leni ja jsem kafe nepila a musim rict, ze jsem jeste nezacala... nejak jsem si uplne odvykla 😅 a myslim, ze prozatim nebudu zacinat 🙂

lenceslava
4. zář 2010

@pampeliska36 no já si dám jedno slabé denně.Nějak si to nemůžu odpustit 🙂

pampeliska36
4. zář 2010

@lenceslava to si myslim, ze se nic nedeje... 😉

lenceslava
4. zář 2010

@pampeliska36 to jsi mě uklidnila 🙂

teckovanaorchidej
4. zář 2010

hlásím nákup 3 ks TT, Markt, 25 IU 🙂

drndapetka
4. zář 2010

@teckovanaorchidej testuje se jen mammatestama, takže vyhodit a koupit jiné 😀

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@drndapetka to určitě, jeden stál 35 Kč 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
4. zář 2010

Holky, já to spletla, je to Unimark LUX 25 IU. 🙂 🙂
Jak mám testy doma, jsem se nějak zklidnila a už mě tolik nelákají.
Jedno vím jistě, už mi hrabe.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru