• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@teckovanaorchidej u nás je teda od rána hnusně pořád poprchává
4. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no to radši ne.Je fakt že už tu máme dost navrtaných dírek a zatím jsme se do žádnýho káblu nenavrtali.Tak snad to vydrží. :wink: S tou el mě to štve.Člověk pokud nejde nakoupit k nám na náměstí do obchudku (je tam vývěsní tabule obce)nebo k úřadu tak neví nic.Rozhlasu tu není rozumět ani písmenko.Štve mě to.Naši to mají vždycky vyvěšený na každým vchodě a taky prd.
4. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava takže ono to bylo plánovaný ,ta elektrika že vám nepojede :grinning:
4. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ted jsem řekla manžovi že jsi žehlila.Že prý jestli jseš normální,že máš sednout na zadek a nic nedělat!!!!!! :wink:
4. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no a kydyž už tam más š nějaký dírky tak nový nevrtej ,budeš to mít jednoduší a nemusíš mít strach že něco navrtáš :grinning:
4. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no asi bylo.V týdnu měla manža email od poskytovatele internetu že nebude fungovat kvůli tomu že nepůjde el,tak jsme si mysleli jako že nebudou vysílat od nich a ono to bylo proto že tu nešla.
4. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jenže zrovna na tom místěkde potřebuju nejsou no.
4. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak to je blbý ,mohla jsi je využít :grinning: :grinning:
4. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no to asi nepůjde :confused: za chvíli jedu do OC Futurum kupovat krámy do školy a jídlo, prostě plný auto žrádla pro celou smečku,
hele, já se válela jen první 2 dny a pak už normální provoz, zatím bez sexu :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já můžu normálně fungovat jen když manža není doma. :slight_smile:
4. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je maličko líp :wink:

@vodni máš IP :wink:

@teckovanaorchidej Já měla dneska virtuální sex ve snu, manžel ho měl prý zas včera, mi si vystačíme :grinning:

@lenceslava Jééé, návrat ztracené :grinning: Můj manža mě, prosím, když ráno odházel dělat na byt prosil, abych vysála :astonished: jsem mu řekla, že to mám od své mamky ale zakázaný, že to nepůjde :grinning: no začal být protivnej, on totiž miluje pořádek - holt voják no :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak se sklonil dolu k bříšku a říká: "Ta Vaše mamka chce, abyste žili v bordelu a dýchali prach" :grinning: No tak to mě fakt dojalo :grinning:
4. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej soráč, tam mělo být mY....to víš, už blbnu :grinning:
4. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to u nás je to tak že já bych jako něco udělala a manža řekne NESER řekl jsem že nic nebudeš dělat a hotovo. :grinning: :grinning: :grinning: Že abych si to pak nevyčítala.Říkala jsem mu že budu třeba těhotná ne nemocná.Že až budem vědět že jsem těhotná a budu v pořádku tak můžu prý vysávat a uklízet třeba dvakrát denně ale do té doby ani ň.
4. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jééé, přesně slova mé mamky: Abych si to pak nevyčítala. Podle mě je to blbost, když embryjko nebude chtít, tak se stejně neuchytí a nebude se vyvíjet, ba naopak, když budeš něco dělat, přijdeš na jiný myšlenky....ale mě se to zrovna hodilo, že to řekla ta máma, protože se mi vysávat nechce :grinning: nemám tu činnost moc v lásce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak normálně funguju, to jo :slight_smile:
4. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava máš krásný věci v albíčku :dizzy_face: :wink:
4. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a spoustu jich mám ještě v počítači.Vždycky když se mi něco líbí tak si stáhnu obrázek. :grinning:
4. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já už mám taky hroší sestavu vymyšlenou :grinning:
4. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já mám taky všechno vymyšlaný a namyšlený.Jen ta tiskárna na peníze mi chybí :sweat_smile:
4. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no to povídej, ale oni existují Ti hodní dědečkové, babičky, tetičky a strýčkové a navíc budou za chvilku Vánoce :grinning:
4. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no ale já bych jich potřebovala moooooc.Nebo vyhrát sportku. Holky jak jste na to s kafem? Pijete nebo nepijete?
4. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já nepiju, poslední jsm měla v den ET u tchýně :wink: Né že by mě chybělo, já vždy pila kafe jen na návštěvách nebo v práci
4. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :grinning: a vodni :wink: a raduzko :wink:
4. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava leni ja jsem kafe nepila a musim rict, ze jsem jeste nezacala... nejak jsem si uplne odvykla :sweat_smile: a myslim, ze prozatim nebudu zacinat :slight_smile:
4. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no já si dám jedno slabé denně.Nějak si to nemůžu odpustit :slight_smile:
4. zář 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava to si myslim, ze se nic nedeje... :wink:
4. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to jsi mě uklidnila :slight_smile:
4. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím nákup 3 ks TT, Markt, 25 IU :slight_smile:
4. zář 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej testuje se jen mammatestama, takže vyhodit a koupit jiné :grinning:
4. zář 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to určitě, jeden stál 35 Kč :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já to spletla, je to Unimark LUX 25 IU. :slight_smile: :slight_smile:
Jak mám testy doma, jsem se nějak zklidnila a už mě tolik nelákají.
Jedno vím jistě, už mi hrabe.
4. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek