CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
raduza2
4. zář 2010
@teckovanaorchidej u nás je teda od rána hnusně pořád poprchává
lenceslava
4. zář 2010
@raduza2 no to radši ne.Je fakt že už tu máme dost navrtaných dírek a zatím jsme se do žádnýho káblu nenavrtali.Tak snad to vydrží. 😉 S tou el mě to štve.Člověk pokud nejde nakoupit k nám na náměstí do obchudku (je tam vývěsní tabule obce)nebo k úřadu tak neví nic.Rozhlasu tu není rozumět ani písmenko.Štve mě to.Naši to mají vždycky vyvěšený na každým vchodě a taky prd.
raduza2
4. zář 2010
@lenceslava takže ono to bylo plánovaný ,ta elektrika že vám nepojede 😃
lenceslava
4. zář 2010
@teckovanaorchidej ted jsem řekla manžovi že jsi žehlila.Že prý jestli jseš normální,že máš sednout na zadek a nic nedělat!!!!!! 😉
raduza2
4. zář 2010
@lenceslava no a kydyž už tam más š nějaký dírky tak nový nevrtej ,budeš to mít jednoduší a nemusíš mít strach že něco navrtáš 😃
lenceslava
4. zář 2010
@raduza2 no asi bylo.V týdnu měla manža email od poskytovatele internetu že nebude fungovat kvůli tomu že nepůjde el,tak jsme si mysleli jako že nebudou vysílat od nich a ono to bylo proto že tu nešla.
lenceslava
4. zář 2010
@raduza2 jenže zrovna na tom místěkde potřebuju nejsou no.
raduza2
4. zář 2010
@lenceslava tak to je blbý ,mohla jsi je využít 😃 😃
teckovanaorchidej
4. zář 2010
@lenceslava no to asi nepůjde =-) za chvíli jedu do OC Futurum kupovat krámy do školy a jídlo, prostě plný auto žrádla pro celou smečku,
hele, já se válela jen první 2 dny a pak už normální provoz, zatím bez sexu 😃 😃 😃
lenceslava
4. zář 2010
@teckovanaorchidej já můžu normálně fungovat jen když manža není doma. 🙂
drndapetka
4. zář 2010
Tak už je maličko líp 😉

@vodni máš IP 😉

@teckovanaorchidej Já měla dneska virtuální sex ve snu, manžel ho měl prý zas včera, mi si vystačíme 😃

@lenceslava Jééé, návrat ztracené 😃 Můj manža mě, prosím, když ráno odházel dělat na byt prosil, abych vysála :-o jsem mu řekla, že to mám od své mamky ale zakázaný, že to nepůjde 😃 no začal být protivnej, on totiž miluje pořádek - holt voják no :-p pak se sklonil dolu k bříšku a říká: "Ta Vaše mamka chce, abyste žili v bordelu a dýchali prach" 😃 No tak to mě fakt dojalo 😃
drndapetka
4. zář 2010
@teckovanaorchidej soráč, tam mělo být mY....to víš, už blbnu 😃
lenceslava
4. zář 2010
@drndapetka to u nás je to tak že já bych jako něco udělala a manža řekne NESER řekl jsem že nic nebudeš dělat a hotovo. 😃 😃 😃 Že abych si to pak nevyčítala.Říkala jsem mu že budu třeba těhotná ne nemocná.Že až budem vědět že jsem těhotná a budu v pořádku tak můžu prý vysávat a uklízet třeba dvakrát denně ale do té doby ani ň.
drndapetka
4. zář 2010
@lenceslava jééé, přesně slova mé mamky: Abych si to pak nevyčítala. Podle mě je to blbost, když embryjko nebude chtít, tak se stejně neuchytí a nebude se vyvíjet, ba naopak, když budeš něco dělat, přijdeš na jiný myšlenky....ale mě se to zrovna hodilo, že to řekla ta máma, protože se mi vysávat nechce 😃 nemám tu činnost moc v lásce :-p Jinak normálně funguju, to jo 🙂
drndapetka
4. zář 2010
@lenceslava máš krásný věci v albíčku x-) 😉
lenceslava
4. zář 2010
@drndapetka a spoustu jich mám ještě v počítači.Vždycky když se mi něco líbí tak si stáhnu obrázek. 😃
drndapetka
4. zář 2010
@lenceslava já už mám taky hroší sestavu vymyšlenou 😃
lenceslava
4. zář 2010
@drndapetka já mám taky všechno vymyšlaný a namyšlený.Jen ta tiskárna na peníze mi chybí :-N
drndapetka
4. zář 2010
@lenceslava no to povídej, ale oni existují Ti hodní dědečkové, babičky, tetičky a strýčkové a navíc budou za chvilku Vánoce 😃
lenceslava
4. zář 2010
@drndapetka no ale já bych jich potřebovala moooooc.Nebo vyhrát sportku. Holky jak jste na to s kafem? Pijete nebo nepijete?
drndapetka
4. zář 2010
@lenceslava já nepiju, poslední jsm měla v den ET u tchýně 😉 Né že by mě chybělo, já vždy pila kafe jen na návštěvách nebo v práci
pampeliska36
4. zář 2010
ahojte tehulky 😃 a vodni 😉 a raduzko 😉
pampeliska36
4. zář 2010
@lenceslava leni ja jsem kafe nepila a musim rict, ze jsem jeste nezacala... nejak jsem si uplne odvykla :-N a myslim, ze prozatim nebudu zacinat 🙂
lenceslava
4. zář 2010
@pampeliska36 no já si dám jedno slabé denně.Nějak si to nemůžu odpustit 🙂
pampeliska36
4. zář 2010
@lenceslava to si myslim, ze se nic nedeje... 😉
lenceslava
4. zář 2010
@pampeliska36 to jsi mě uklidnila 🙂
teckovanaorchidej
4. zář 2010
hlásím nákup 3 ks TT, Markt, 25 IU 🙂
drndapetka
4. zář 2010
@teckovanaorchidej testuje se jen mammatestama, takže vyhodit a koupit jiné 😃
teckovanaorchidej
4. zář 2010
@drndapetka to určitě, jeden stál 35 Kč 😃 😃 😃
teckovanaorchidej
4. zář 2010
Holky, já to spletla, je to Unimark LUX 25 IU. 🙂 🙂
Jak mám testy doma, jsem se nějak zklidnila a už mě tolik nelákají.
Jedno vím jistě, už mi hrabe.