• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. července 2017 
@teckovanaorchidej Jůůůůů :dizzy_face: Máš IP :wink:
6. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka nemám, kams to poslala??????
6. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej až teď ho tam máš :wink:
6. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej vím, že to dobře dopadne, uvidíš :wink:
6. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej kam půjdeš na krev?
6. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka na polikliniku v Bohunicích U Pošty
6. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ty tam máš nějakého doktora nebo tam půjdeš jen tak? že bych se "přifařila" :grinning:
6. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 o.k. tak díky a ty jsi dke?? Unica nebo repromeda?? Asi ta Repromeda ne? Tedy podle toho, co píšeš:slight_smile:
6. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anielik84 už to vidím... z Repromedy :slight_smile: :slight_smile: . Omlouvám se ten druhý příspěvek jsem přehlédla
6. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej .-D já to tušila :wink:
6. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojky, jak bylo v unice, viděla jsi Radúzku :pensive: :pensive:
6. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočky, jsem zpět, řeknu vám, @raduza2 je taková kočka, že jsem si říkala, páni, tahleta to nemůže být, ta přece nemůže mít dvacetiletý dítě... :grinning: Jinak, mám co jsem chtěla, tj. hodinka s úžasným Frgáčem, listopad marvelon, vánoce krátký antagonist. Nic jiného se už dělat moc nedá :frowning2: No ale vzhůru do dalšího boje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni hurááááááááááá do boje, proč až v listopadu?? To budou pod stromeček // :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej No musím tam mít tu pauzu kvůli pojišťovně. Minimálku mi doporučil zkoušet spíš až po tom třetím pokusu, protože u mně je problém v tom, že reaguji dost málo i na ty vysoký dávky :frowning2: Takže to vypadá listopad marvelon, prosinec stimulka, a podle toho, jak se mi dostaví mrchy, tak to odhadoval na ET snad 23.12. :grinning: Ale už jsem psala radúzce, že mě nějak přepadly chmury :confounded: Hooodně se nám zhoršil SPG, a se mnou to taky moc dobře nevypadá, no musím se zase nějak nakopnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co, kdy, kdy nám tu dáš fotku toho tvýho ducha? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Jooo, my chceme ducha :grinning:

@vodni Ségra, bude to dobrý, uvidíš, jsi statečná holka a ježíšek bude určitě štědrej :dizzy_face:
6. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Díky, snad jo... mám teď takovou "chvilku", ale dyť mě tu už asi znáte, já za chvíli zase začnu mluvit jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vy jste holky s těmi testy čísla :grinning:
6. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni počasí je takový depresivní,to bude tím :slight_smile: Vzhůru do boje :dizzy_face: Ségra pšššt,:sunglasses:
6. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :sunglasses: já jen že nejdřív všechny jako že nééé, testit nebudou, a hele ji tečkovanou :grinning: :wink:
6. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, duchy budou, jen co najdu nabíječku na tlf :angry: :angry:
Je to mizérie, ty obrázky, ale co se dá dělat.
Vodni, do prosince má spermio dost času, aby se zvetilo a ty taky, třeba trošku. A pak přijede ježíšek, doveze ti krásný dvoučárkový těhutest, uvidíš a bude u toho zpívat ty nejkrásnější koledy, slibuju. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Je mi čím dál blivněji. Kéž by to vydrželo :confused: :confused:
6. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no dvě čárky ať si Ježura nechá, ty už tady byly - já jsem si mu tentokrát napsala o pěkně vysoké hCG :wink:
U spermia mám obavy - ono se nám za poslední rok jen horší, jde to dolů, takže nevím nevím... Ale ty 2 spermie tam sakra snad budou vždycky:slight_smile:
6. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já žádný obrázky nevidím :unamused:
6. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jj, já tu taky čekám jak blázen a ony furt nikde... :angry:
6. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tečkovaná asi objímá mísu :grinning: takže nestihla ty fotky přidat :grinning:
6. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka nebo že by si ublinkla přímo na ty papírky? :grinning:
6. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě je dnes doma taková zima, brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ležím pod dvěma duchnama a stejně mám ledové nohy :rolling_eyes:
6. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jej, to ne....to by zkazila blastičce dílo, co jí namalovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já tu prekérní situaci budu asi muset napravit či co :sunglasses: Tak halooooo
@teckovanaorchidej súsedko, kde jsi? :grinning:
6. zář 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no to je fakt, to spíš se tak kochá, že z ducha nemůže ani oči spustit :wink:
6. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka co přesně myslíš tou prekérní situací????? :sunglasses:
6. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek