CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
drndapetka
6. zář 2010
@teckovanaorchidej Jůůůůů x-) Máš IP 😉
teckovanaorchidej
6. zář 2010
@drndapetka nemám, kams to poslala??????
drndapetka
6. zář 2010
@teckovanaorchidej až teď ho tam máš 😉
drndapetka
6. zář 2010
@teckovanaorchidej vím, že to dobře dopadne, uvidíš 😉
drndapetka
6. zář 2010
@teckovanaorchidej kam půjdeš na krev?
teckovanaorchidej
6. zář 2010
@drndapetka na polikliniku v Bohunicích U Pošty
drndapetka
6. zář 2010
@teckovanaorchidej Ty tam máš nějakého doktora nebo tam půjdeš jen tak? že bych se "přifařila" 😃
anielik84
6. zář 2010
@mufinka0 o.k. tak díky a ty jsi dke?? Unica nebo repromeda?? Asi ta Repromeda ne? Tedy podle toho, co píšeš🙂
anielik84
6. zář 2010
@anielik84 už to vidím... z Repromedy 🙂 🙂 . Omlouvám se ten druhý příspěvek jsem přehlédla
vodni
6. zář 2010
@teckovanaorchidej .-D já to tušila 😉
teckovanaorchidej
6. zář 2010
@vodni ahojky, jak bylo v unice, viděla jsi Radúzku |-| |-|
vodni
6. zář 2010
Tak kočky, jsem zpět, řeknu vám, @raduza2 je taková kočka, že jsem si říkala, páni, tahleta to nemůže být, ta přece nemůže mít dvacetiletý dítě... 😃 Jinak, mám co jsem chtěla, tj. hodinka s úžasným Frgáčem, listopad marvelon, vánoce krátký antagonist. Nic jiného se už dělat moc nedá 😞 No ale vzhůru do dalšího boje :-p
teckovanaorchidej
6. zář 2010
@vodni hurááááááááááá do boje, proč až v listopadu?? To budou pod stromeček // 😃 😃 😃
vodni
6. zář 2010
@teckovanaorchidej No musím tam mít tu pauzu kvůli pojišťovně. Minimálku mi doporučil zkoušet spíš až po tom třetím pokusu, protože u mně je problém v tom, že reaguji dost málo i na ty vysoký dávky 😞 Takže to vypadá listopad marvelon, prosinec stimulka, a podle toho, jak se mi dostaví mrchy, tak to odhadoval na ET snad 23.12. 😃 Ale už jsem psala radúzce, že mě nějak přepadly chmury :-S Hooodně se nám zhoršil SPG, a se mnou to taky moc dobře nevypadá, no musím se zase nějak nakopnout :-p
A co, kdy, kdy nám tu dáš fotku toho tvýho ducha? :-p
drndapetka
6. zář 2010
@teckovanaorchidej Jooo, my chceme ducha 😃

@vodni Ségra, bude to dobrý, uvidíš, jsi statečná holka a ježíšek bude určitě štědrej x-)
vodni
6. zář 2010
@drndapetka Díky, snad jo... mám teď takovou "chvilku", ale dyť mě tu už asi znáte, já za chvíli zase začnu mluvit jinak :-p
Vy jste holky s těmi testy čísla 😃
drndapetka
6. zář 2010
@vodni počasí je takový depresivní,to bude tím 🙂 Vzhůru do boje x-) Ségra pšššt,😎
vodni
6. zář 2010
@drndapetka 😎 já jen že nejdřív všechny jako že nééé, testit nebudou, a hele ji tečkovanou 😃 😉
teckovanaorchidej
6. zář 2010
holky, duchy budou, jen co najdu nabíječku na tlf ]-( ]-(
Je to mizérie, ty obrázky, ale co se dá dělat.
Vodni, do prosince má spermio dost času, aby se zvetilo a ty taky, třeba trošku. A pak přijede ježíšek, doveze ti krásný dvoučárkový těhutest, uvidíš a bude u toho zpívat ty nejkrásnější koledy, slibuju. 🙂 🙂 🙂
Je mi čím dál blivněji. Kéž by to vydrželo =-) =-)
vodni
6. zář 2010
@teckovanaorchidej no dvě čárky ať si Ježura nechá, ty už tady byly - já jsem si mu tentokrát napsala o pěkně vysoké hCG 😉
U spermia mám obavy - ono se nám za poslední rok jen horší, jde to dolů, takže nevím nevím... Ale ty 2 spermie tam sakra snad budou vždycky🙂
drndapetka
6. zář 2010
@teckovanaorchidej já žádný obrázky nevidím :-|
vodni
6. zář 2010
@teckovanaorchidej jj, já tu taky čekám jak blázen a ony furt nikde... ]-(
vodni
6. zář 2010
@drndapetka tečkovaná asi objímá mísu 😃 takže nestihla ty fotky přidat 😃
drndapetka
6. zář 2010
@vodni 😃
vodni
6. zář 2010
@drndapetka nebo že by si ublinkla přímo na ty papírky? 😃
drndapetka
6. zář 2010
Holky, mě je dnes doma taková zima, brrrrr :-p ležím pod dvěma duchnama a stejně mám ledové nohy 8-(
drndapetka
6. zář 2010
@vodni jej, to ne....to by zkazila blastičce dílo, co jí namalovala :-p
drndapetka
6. zář 2010
@vodni já tu prekérní situaci budu asi muset napravit či co 😎 Tak halooooo
@teckovanaorchidej súsedko, kde jsi? 😃
vodni
6. zář 2010
@drndapetka no to je fakt, to spíš se tak kochá, že z ducha nemůže ani oči spustit 😉
vodni
6. zář 2010
@drndapetka co přesně myslíš tou prekérní situací????? 😎