• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. září 2017 
@drndapetka to je roztomilý :grinning:
6. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 doufám, že pomůžou......včera i dnes mi bylo blbě jen do oběda, od té doby je úplně fajn a cítím se netěhotně, to je možný? :astonished:
6. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a proč by to nebylo možný ,většinou se žaludek uklidní :slight_smile:
6. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky krásnou dobrou noc :wink:
6. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mě ty injekce Agolutinu pěkně svědí a bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednu ampuli manža už vyšplíchl na koberec, takže jsem bez jedné dávky :unamused: Mám tedy ccelkem na 9 píchanců, a co pak dál?Když v pondělí budu volat do Unici, tak by mi další Agolutin nenapsali, kdybych si ho pltila sama?Na krabičce od něj je napsané, že těch 5 ampulek stojí 65,- což není moc, klidně bych to za to dala.....jen když pomůže mimískům
6. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Nazdárek :slight_smile: :wink: Nóó,..dávky zůstávají dle původního rozpisu a zatím 10 folíků vlevo,..ten pravej prostě nereaguje... :angry: :angry: Ale tak to jsem věděla. :slight_smile: Prý je to dobré,..no tak kdyby byl funkční i ten druhý vaječník tak mám vajuch tak 20, což je standart u zdravé ženy. Pravý vaječník mi hold zničili při odstranění cysty no...co už. Jsme ráda i tak. :wink:
6. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 A další kontrola v pátek :slight_smile: :wink: Podám pak další zprávy.
6. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 a vidis rozdil oproti prvnimu IVF? kolik jsi jich mela na tom prvnim?.... no ja myslim, ze 10 foliku na jednom vajecniku je SUPER!!! jen tak dal nadi... myslim na tebe! at jsi brzo tehule :wink:
6. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tady jsou moji duchové, nevím nevím, zdají se mi slabí, tak kuknite
7. zář 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ještě jednou, doufám, že nezačnou slábnout a Blastička to nevzdá, dnes nějak nejsem v kondici
7. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím psychické kondici :unamused:
7. zář 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak to bych vůbec neřekla, že jsou to duchové. To jsou krásné dvě //, ještě se to vybarví. Vypadá to krásně, tak se drž, určitě to dobře dopadne. A hlavně pozitivní myšlenky :dizzy_face:
7. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 Díky za povzbuzení, dnes je to 9. den od ET a je mi blivno, ale testy došly :frowning2: , tak to zkontroluju až odpo :dizzy_face:
7. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ahoj a dobré ráno na paráda :grinning:
7. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej když tam ty čárky jsou, tak je to jasný. Já testovala poprvé 10. den po ET a bylo to sněhobílé, ani maličký duch. Takže jsi jasná mamina a hotovo. Bez diskuze :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, právě přemýšlím, jestli nezajít na krev, ať jsem v klidu, nebo tiše vyčkávat
7. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahoj Radúzko :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a oficiální testování máš kdy?
7. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak jestli to chceš mít jistý tak na krev zajdi :sweat_smile:
7. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
V neděli 12.9. :frowning2: :pensive:
7. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej asi bych v pátek vyrazila :grinning:
7. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Asi jo, dnes by možná bylo brzy
7. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no to asi jo ,ale ten pátek je slibnej :sweat_smile: a kam půjdeš na Unicu nebo ke své gyndařce
7. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Chtěla jsem tady na polikliniku jako samoplátce, když půjdu ke gyn, tak půjdu v pátek a výsledky budou asi v po a to máš stejný jako na UNICE.
7. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no já nevím ,ale kdyby jsi šla ráno klem té 7 hodiny tak by snad výsledky mohli být kolem 11 u nás to tak aspoň je
7. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jéé ty taky? Holky to jsou úžasné zprávy! Orchidejko moc ti gratuluji, uvidíš, že na oficiálním testíku bude krásně silná (i teď je pěkná, žádnej dušík) :slight_smile: Přeju vám, ať vám hcg pěkně stoupá a na ultrazuvku je všechno v pořádku...holky to je fakt supéér!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Asi máš pravdu, zavolám svému gyndr
7. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás teda byly výsledky až druhý den, ale ono je to asi všude jinak.
Ještě Lenceslávka, ale ta je silná a vydrží do termínu....:wink: To budou teprv ukázkový čárečky :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek