CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
8. bře 2009

Přeji hezký večer všem. Ahoj Jary. Yumick.
Dneska jsem se opravdu nemohla zapojit,třeba zítra to bude lepší.

jarkabilik
8. bře 2009

no nic přeji všem hezký zbytek večera dobrou noc 😉

lucifirek
9. bře 2009

Dobré ráno,zdravím všechny,tak já razím k mojí gyndr. ☹

jeany
9. bře 2009

Dobré ránko holky,
tak jsem doma a užívám si. Právě jsem posnídala a sedím u pc ještě v pyžamu. To u mě nebývá zvykem, ale když lenoším, tak lenoším. Nachlazení snad polevuje, polehávám a piju čaj s citronem. Nesmím být nemocná, že. Pořád myslím na embryjka. Chvíli věřím, že už jsem vlastně 3.den těhu, chvilku zase pochybuji. Toto období je opravdu náročné a teprve bude před testem.
Holky, Luciiie a Zuzy, věřím, že máte velké obavy a moc přeji, aby vám to vyšlo. Já se snažím nic netahat a hodně se šetřím, abych nic nepokazila. Strašně moc doufám, že se mi aspoň to jedno jediné mimi uchytí. Strašně moc si to přeji.
Luci, zdravím tě a pak nahlas co nového. Co ti řekne tvoje gyndr.
Ahoooj Jary, Lenulinko, Marci, Ivetko a ostatní 😀

luciiiie
9. bře 2009

Ahoj holky,
Jeany jenom odpočívej, tak je to správný 🙂 Musíš nabrat hodně sil na dalších devět měsíců s inženýrkama v bříšku 😉
Lucifírku ty dej pak vědět, jak jsi dopadla, ju?
Zuzanko jak je? Doufám, že dobře.
Jarka odpočívá od práce, že?
Já jsem se dneska probudila s takovým pocitem na zvracení, že jsem myslela, že vrhnu do peřin, ale naštěstí jsem to ustála. Holky už zítra... 😕

jeany
9. bře 2009

Luciie, už od včera cítím takové píchání vevnitř, to se asi zavrtávají, ne? Máš teď víc zkušeností, tak prosím poraď. Jak to bylo u tebe ty první dny?
Luciiie, tak to vypadá na těhu, ne? Zítra budu velmi netrpělivě očekávat tvoji zprávičku.

zuzuza
9. bře 2009

Bré ráno, děvčata, dnes je tu jen jeany a lucii? Luci já myslela, že testík bude dnes, tak jsem sem valila a ono nakonec až zííítra, tak at už je zítřek!!!! Jeany, ty krásně odpočívej, mě se ty první dny moc líbily, male ted to finále, joo to už je horší a mě břicho začalo píchat a ty menst. křeče tak ten 4. den po ET. Jinak holky, já už jen 4 dny do testu, bojím bojím!!!!

luciiiie
9. bře 2009

Jeany to je dobře, že to cítíš. Raubíři se tam usídlují. Občas mě sem tam píchlo a pak jsem měla pocit,jak má Zuzka, že to prostě dostanu. Měla jsi i prsa takový citlivý. Ty jo když si vezmu, že jsem byla na ET v sobotu a v pondělí už stresovala u zubaře na křesle...chuderky prdelky moje malý 😀
Jeany to bude dobrý, uvidíš 🙂 🙂 🙂

luciiiie
9. bře 2009

Zuzanko testuju zítra ty šiško. Ty za 4 dny? jako předčasně? Nechceš si to rozmyslet? Já vím, že je to těžký odolat, ale vzpomeň si, jak jsem tady stresovala a bulela... Ty je tam mít samozřejmě budeš, ale víš jak...

jeany
9. bře 2009

Zuzy, dovedu si představit strach před testováním. Už jsem v tom s vámi, budu mít taky velký strach z testíku. Já to nechám až na 25.3., ale do té doby se budu neustále strachovat. Zuzy, moc na tebe myslím a v pátek budu netrpělivě očekávat výsledek. To jsou nervy, co? Jinak jak se máš, Já jsem už vyřídila pár věcí do práce a tak ani nemám výčitky, že lenoším.

jeany
9. bře 2009

Jo, holky nemáte problém jít na záchod? Já teď hledám na internetu nějaká šetrná projímadla a už jsem našla něco i pro těhotné. Jinak se snažím hodně pít, denně Activii a zeleninu a ovoce. Někdy mi to pomůže, ale někdy je mi už špatně a cítím se moc plná.

zuzuza
9. bře 2009

Luciii, jenže 14. den už tam přece něco musí být? Vždyť je to jakoby už 18 dní jakoby od ovulace, to tam prostě bude jestli to tam má byt a jestli nemá tak nebude ani v pondělí, je to o tři dny jen předem. Moc moc si přeju aby tam ty dvě byly, stejně tak tobě i jeany, moc bych byla za nas za vsechny stastna!!!!!!!!

Jinak jsem dnes tak brzo vstala, pač jsem si zase hned po probuzení vzpomněla, že už jen 4 dny a už jsem nemohla usnout, snažím se uklidnit se, ale to víte, jde to těžko, i když si už říkám, že stejně to neovlivním.

luciiiie
9. bře 2009

Zuzko já jsem prvního ducha na testu vlastně viděla až 13.den po ET a to do toho den ET nepočítám. Dneska je 16. den a čárka je pořád slabá, ale dnes by ji už i přítel mohl vidět. Jsem zvědavá na středu na krev..musí to tam být..musííí.
Jeany já chodila ještě hodně čůrat, ale teda nehorázně. S kakáním jsem problém neměla 😀

zuzuza
9. bře 2009

Lucii, ty mrško, takže jsi dneska testovala?????

jeany
9. bře 2009

Luciii, tak tys testovala i dnes? Ale druhá čárka tam je? Jestli je slabá, to je přece jedno, hlavně, aby byla. Taky na malou chodím často, i v noci.

luciiiie
9. bře 2009

holky já už mám jen 5 agolutinů...to je síla... já toho v sobě musím mít...chudák tělo 😉
Mám doma pet lahev a v ní jsou naházený všechny ampule a jehle od začátku stimulky..když se na to podívám, tak jsem na sebe hrdá, že jsem toho tolik zvládla. To pak asi vyfotím a dám si to do alba, protože to je fakt síla.

luciiiie
9. bře 2009

Jo holky, protože já jsem prostě strašná koza, to se prostě nedá. Chtěla jsem to vyfotit, ale není to na tom foťáku vidět ☹ Já bych potřebovala na zadek.
Holky? A kdyby se třeba jednalo o mimoděložní nebo tak, tak to poznají až oni?

jeany
9. bře 2009

Já všechno vyhazuji, ale Luciiie vyfotit si to můžeš, abys na to měla památku. Já jsem počítala, že já budu skoro bez mála na stovce injekcí za dva pokusy.

jeany
9. bře 2009

Jo Luciie, to se nepozná samo. To pozná až doktor, ale neděs se nejhoršího. I kydyž mě napadají taky různé děsivé možnosti. Stát se může cokoliv, ale myslet přece musíme pozitivně, ne?

luciiiie
9. bře 2009

Stejně je to hrozný...když si řekneš, tak pořád nemáš vyhraný...až když ho držíš v náručí, viď?

jeany
9. bře 2009

My jsme se včera bavili tím, že jsme vymýšleli jména, kdyby to náhodou byly dvojčátka. Každý jsem na papírek napsali svoje favorizovaná jména - já, manža i dcerka a neshodli jsme se. To jsem zvědavá, co bychom vybírali a to jsme prošli celý kalendář. Máme vybrané jen jedno jméno pro holčičku Verunka a pro kluka Martínek. Kdyby jsme čekali dvojčata, asi bysme museli losovat. Aspoň se zabavujeme něčím příjemným a nasmějem se u toho.
Luciie a Zuzy a vy máte jaká vybraná jména?
Lenuli a ty máš jaké jména vybraná pro dvojčátka?

luciiiie
9. bře 2009

Jeny jé my taky tak blbly 😀
Pro kluka máme jen jedno a to Štěpán
a pro holku : Eliška, Ema, Anežka
Mě se líbí takový ty český jména 🙂

luciiiie
9. bře 2009

A taky Kateřina 😀

jeany
9. bře 2009

Mně se moc líbí Eliška, ale sestra má Elišku a Barunku. To je taky pěkné jméno. 😀

luciiiie
9. bře 2009

Eliška se teď nějak uchytila v poslední době. Je to krásný jméno, přítel má ještě "š" v příjemní, takže to zní moc pěkně. Barunka je taky pěkný čoveče, že bych připsala na potenciální seznam?

lajcikova
9. bře 2009

ahoj všechny vas zdravim,sory že sem lezu,do unici nechodim už roky.chodim do fn olomouc det od noveho roku,jinak sem jezdila do fertimedu v olomouci.chci jen pozdravit jarkubilik,a popřat ji hodně štěstička,chodim s tvou sestrou na směnu 😉 tak se drž a přeju brzke//.iveta 🙂

lucifirek
9. bře 2009

Ahojte,tak jsem tu. ☹ jsem opět uplně na dně a musím se rychle zmátořit,než přijde manža,protože jinak mi dá zase kapky.
Moje gyndr.mi řekla,že měli doktoři asi pravdu a že si genetikou a těmito vyšetřeními nemáme dělat naděje. Že nám klidně napíše pro náš pocit doporučení. Ale že u manžy to nebude genetickou vadou (ta je vrozená),ale získanou vadou (tou operací),že bychom nad tím měli přemýšlet pragmaticky a zvážit to dárcovství. A nechodit do dalšího pokusu. Holky tak já fakt nevím,co dělat. Ta genetika prý může něco zjistit,ale k ničemu prý nám to stejně nebude,protože se to u muže nedá léčit. Ale u nás tam možná ani nic neukáže.

luciiiie
9. bře 2009

Luci jakou operací?

lucifirek
9. bře 2009

JInak zítra jdu do práce. Dr. se mě ptala,jestli opravdu chci (asi proto,že jsem tam zase neudržela slzu),ale v práci aspoň přijdu na jiné myšlenky. Kolega mě moc nepotěšil,řekl mi,že jsem si nevybrala moc dobrou dobu na návrat,asi je tam dusno a v sobotu je inventura. ☹ Takže opravdu skvělý ☹
Holky moc vám to všem přeju a držím palečky. A omlouvám se,že jsem tak pesimistická. Snad to brzy přejde.

lucifirek
9. bře 2009

Jsem teď fakt pesimista,ale uklidňuji se tím,že na to byli někteří i hůř než my a otěhotněli. Tak to je pro mě taková útěcha.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru