• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

23. října 2017 
8. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava holky to zvládli tak to zvládneš taky uvidíš a všechny ti budeme držet pěstičky :sweat_smile:
8. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no uvidíme jak rozchodím ten výsledek.
8. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka nemáš zač :wink: :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava výsledek bude pozitvní uvidíš :wink:
8. zář 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka HCG je dobré.. hodnota pod 5 by bola problém... Tvoja hodnota je jasne tehotenská.. Gratuľujem.. :grinning:
8. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně by mě zajímalo co si o nás personál myslí ,jestli to teda dooparvdy čtou a jestli ano tak vás tímto zdravím :grinning:
8. zář 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko, gratuluji z celého srdce, takový štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nádhera nádhera, budou hrošíci nebo hrošík?
8. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Čo na to povedal tato?
8. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej myslím, že jen jeden hrošík, ale to je takovej vnitřní pocit jen :slight_smile: Těším se na to, jak budu gratulovat zítra ¨Tobě :wink:

@kveta Je šťastný :slight_smile:
8. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Peti, nevím, jestli nepočkám do pátku.
Ale jak se znám, tak asi ne. To už teď patříš do Těhulek - CAR UNICA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ty mě vyháníš :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nebuď srab, čím dřív, tím líp, budeš to mít za sebou....// tam jsou tak jakýpak copak :grinning:
8. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Peti to 5tt...to je roztomilý :dizzy_face:
8. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie no víš, já si to nemohla odpustit, když už o těch hrošících/hrošíkovi vím :slight_smile: nedalo mi to, to bych jim přece láskám největším nemohla udělat, abych je zapřela.....snad tím nic nezakřiknu :zipper_mouth:
8. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Ahoj :slight_smile: Gratulace veliká!!! A kdy půjdeš na UTZ???? :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: Nééé, nezakřikneš! Bereš silný léky,..ty ti ty hrošíky/a udrží. Nebooj,..a teď už se jen radovat!!! :wink: :wink: :wink:
8. zář 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nějak nechápu jak se počítají ty týdny.
8. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já to chápu :slight_smile: od OPU, předtím máš 2 týdny+ OPU, takže, když jsi dneska 15 dní od OPU jsi tím pádem 29 dní těhotná, tudíž na týdny je to 4+1 , neboli začínáš pátý týden :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to jsem ráda že jsi mě v tom nenechala. :grinning: :grinning: @drndapetka a proč se počítají 2 týdny před opu??Jako že to je podle toho jak začíná cyklus??
8. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těch 14 dní předtím počítají doktorové jako předpoklad, že k početí dojde vždy ( podle tabulek ) 14 den cyklu, a my víme přesný den početí, takže počítání je úplně jednoduchý :grinning: Když jsi třeba 4+0tt tak končíš 4.týden těhptenství, pak už jak jsi 4+1 tak začínáš 5.týden těhu, a pak se to počítá vždy ....4+2,4+3,4+4,4+5,4+6,5+0,5+1,5+2,.....a tak dále :wink:
8. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava takže jsi dneska taky už 5.tý týden těhu :wink: I orchidejka :grinning:
8. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla opu až 22. DC
8. zář 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že jsme šli všechny stejně,aspon to nemusím počítat.Díky peti. :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to máš jedno,všechny jsme stejně dlouho těhotné a hotovo. :wink:
8. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já až 25 DC , to podle toho nemůžeš brát, prostě jsi byla v den OPU jako 14DC....jako :sweat_smile: Cyklusa IVF se počítá jinak než normální přirozený cyklus, takže se to nedá na dny cyklu přepočítávat, ale klasícky se v gynekologii prostě počítá, že jakmile dojde k početí, tak jsi vlastně už 2.týdny těhotná....hloupé, ale je to tak :grinning:
8. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka nechceš se zepta na práci v unice? Třeba by tě zaměstnali,byla bys taková kalkulačka na termíny :grinning:
8. zář 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 na UTZ se chystám ke svému gynekologovi příští týden nějak středa až pátek podle domluvy, to bych měla být v 6.týdnu pokud vše půjde hladce a měl by být vidět gestační váček, tak jsem moc zvědavá, rovnou si nechám nabrat i krev a udělat si stěry a objednám se i na endokrinologii kvůli té štítné žláze, aby mi zkontrolovali hodnoty.....
8. zář 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava hihihi :grinning: jsem to nastudovala před chvílí :grinning:
8. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka budou tam dva!!! A na unicu na ultr nepůjdeš??
8. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek