CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
mufinka0
9. zář 2010
@teckovanaorchidej Jééé,..uuuž?? Už máš první foto? Tak to je bomba, když to jde vidět už tak brzy x-) x-) x-)
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@raduza2 máš IP, když, tak zítra, jsou tu zvědavé oči
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@mufinka0 no, takovej bílej flek s černým středem 😃 😃 😃 😃 😃 , celej taťka :-p :-p
mufinka0
9. zář 2010
@vodni 🙂 "zatím" nejspíš myslela tečkovaná, že "zatím" jen jedna blastička,.. Kdoví co ještě přibude.. :-N 😉
mufinka0
9. zář 2010
@teckovanaorchidej 😃 😃 😃 😃 Jo to jistě věřím...
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@mufinka0 😃 😃 😃 😃
kveta
9. zář 2010
@teckovanaorchidej Skvelé... :-N
raduza2
9. zář 2010
@teckovanaorchidej máš taky IP,jasný chápu 😃 a vůbec co manža ??
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@kveta díky Květo, fakt díky, ještě 2v1 a jsi ok?
mufinka0
9. zář 2010
@teckovanaorchidej :-| Já tu budu i zítra...
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@raduza2 Toho jsem postrašila asi, že hCG je nízké, pořád se bojí tomu uvěřit a o fotce zatím nic neví. Překvápko na večer
kveta
9. zář 2010
@teckovanaorchidej Ráno som si začala zapisovať intervaly medzi kontrakciami /bezbolestnými/, ale po hodinke sa to ukľudnilo, takže stále 2v1... O týždeň o takomto čase už by som mala byť rozmnožená...
raduza2
9. zář 2010
@teckovanaorchidej tak to bude teda překvápko :-N ty hele a nechceš projistotu natrénovat první pomoc 😃 ,nech být taky to prožívají i když to na sobě nedají znát
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@mufinka0 ne ty, mufi, děti jsou doma a já to před nimi tajím, zatím. Myslí si, že mám nějakou obyč nemoc a proto jsem s nimi doma. Vás holek se to vůbec netýká, zítra dopo budou ve škole, tak to zkusím vyfotit a šupnout do alba.
mufinka0
9. zář 2010
@teckovanaorchidej :-o Ty jim tajíš že budou mít sourozence??? 😃 😃 To jsi teda dobrá!! To já bych nevydržela.. :-x
mufinka0
9. zář 2010
@kveta 🙂 🙂 🙂 Júúú, tak přeji co nejkratší a hlavně bezbolestný porod,..jestli to teda vůbec jde.. :-N :-N
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@kveta tak ti přeju všechno dobré. Dáš nám foto mimi?
raduza2
9. zář 2010
@mufinka0 jé Mufi ty jsi si to přebrala na sebe a já nepochopila proč píše že tady budeš i zítra až teď mě to docvaklo 😃
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@raduza2 no, čéče, s tou první pomocí to uvážím..........................
raduza2
9. zář 2010
@kveta jo jo taky držím pěsti a hodně sil :-N
kveta
9. zář 2010
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@mufinka0 no tajím, co kdyby .... znáš to.... až to bude tuty boty tak jim to řeknu
raduza2
9. zář 2010
@teckovanaorchidej máš tam pobuše oni ti kdyžtak helfnou měli by to znát ze škole 😃
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@kveta 😃 Jsou to krásné pocity, počkej, až uslyšíš poprvé zaplakat. Ještě si to pamatuju a už je to 15 let |-|
mufinka0
9. zář 2010
@raduza2 😃 😃 😃 😃 😃 V pohodě,..je mi to celkem fuk, páč bych se tečkované na tu blastičku stejně zítra podívala... 😃 😃 😃
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@raduza2 nachystám vodu do kýbla a nějaký hadry na čelo 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mufinka0
9. zář 2010
@kveta Máš IP 🙂
raduza2
9. zář 2010
@teckovanaorchidej jsem zvědavá na reakci 😃 😃
mufinka0
9. zář 2010
Holky ještě jeden dotaz,..neměly jste náhodou problémy se střevama při píchání Puregonu?,..no však víte... Mám pocit že jsem nafouklá k roztrhnutí,..nevím jestli by mi třeba na větry nepomohl Espumisan. Nemáte s tím některá zkušenosti..? 8-(
teckovanaorchidej
9. zář 2010
@mufinka0 nafouklá jsem se cítila pořád a hrozně, přešlo to až po ET asi za 4-5 dnů
Jdu chystat večeři, zatím pa holky

Začni psát odpověď...

Odešli