• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

23. října 2017 
@teckovanaorchidej Jééé,..uuuž?? Už máš první foto? Tak to je bomba, když to jde vidět už tak brzy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 máš IP, když, tak zítra, jsou tu zvědavé oči
9. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no, takovej bílej flek s černým středem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , celej taťka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :slight_smile: "zatím" nejspíš myslela tečkovaná, že "zatím" jen jedna blastička,.. Kdoví co ještě přibude.. :sweat_smile: :wink:
9. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo to jistě věřím...
9. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej máš taky IP,jasný chápu :grinning: a vůbec co manža ??
9. zář 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta díky Květo, fakt díky, ještě 2v1 a jsi ok?
@teckovanaorchidej :unamused: Já tu budu i zítra...
@raduza2 Toho jsem postrašila asi, že hCG je nízké, pořád se bojí tomu uvěřit a o fotce zatím nic neví. Překvápko na večer
9. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ráno som si začala zapisovať intervaly medzi kontrakciami /bezbolestnými/, ale po hodinke sa to ukľudnilo, takže stále 2v1... O týždeň o takomto čase už by som mala byť rozmnožená...
9. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak to bude teda překvápko :sweat_smile: ty hele a nechceš projistotu natrénovat první pomoc :grinning: ,nech být taky to prožívají i když to na sobě nedají znát
9. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ne ty, mufi, děti jsou doma a já to před nimi tajím, zatím. Myslí si, že mám nějakou obyč nemoc a proto jsem s nimi doma. Vás holek se to vůbec netýká, zítra dopo budou ve škole, tak to zkusím vyfotit a šupnout do alba.
9. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :astonished: Ty jim tajíš že budou mít sourozence??? :grinning: :grinning: To jsi teda dobrá!! To já bych nevydržela.. :zipper_mouth:
9. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Júúú, tak přeji co nejkratší a hlavně bezbolestný porod,..jestli to teda vůbec jde.. :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta tak ti přeju všechno dobré. Dáš nám foto mimi?
@mufinka0 jé Mufi ty jsi si to přebrala na sebe a já nepochopila proč píše že tady budeš i zítra až teď mě to docvaklo :grinning:
@raduza2 no, čéče, s tou první pomocí to uvážím..........................
9. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta jo jo taky držím pěsti a hodně sil :sweat_smile:
9. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no tajím, co kdyby .... znáš to.... až to bude tuty boty tak jim to řeknu
@teckovanaorchidej máš tam pobuše oni ti kdyžtak helfnou měli by to znát ze škole :grinning:
@kveta :grinning: Jsou to krásné pocity, počkej, až uslyšíš poprvé zaplakat. Ještě si to pamatuju a už je to 15 let :pensive:
9. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V pohodě,..je mi to celkem fuk, páč bych se tečkované na tu blastičku stejně zítra podívala... :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nachystám vodu do kýbla a nějaký hadry na čelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kveta Máš IP :slight_smile:
@teckovanaorchidej jsem zvědavá na reakci :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jeden dotaz,..neměly jste náhodou problémy se střevama při píchání Puregonu?,..no však víte... Mám pocit že jsem nafouklá k roztrhnutí,..nevím jestli by mi třeba na větry nepomohl Espumisan. Nemáte s tím některá zkušenosti..? :rolling_eyes:
9. zář 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 nafouklá jsem se cítila pořád a hrozně, přešlo to až po ET asi za 4-5 dnů
Jdu chystat večeři, zatím pa holky
9. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek