• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

6. prosince 2016 
@vodni mě prosím ještě ne, až v úterý pokud bude vše u gyndr v pořádku a pokud budou hrošíci na obrázku
9. zář 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 to krásná na jeden vaječník to já neměla ze dvou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: Jo prdím, ale pořád mám pocit že bych potřebovala víc.. :grinning: :grinning: :grinning: No u mě snad OHSS nehrozí s jedním vaječníkem,..ikdyž ty dávky by tomu odpovídaly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 mám hrošíky vybojovaný, jen tak se jich nevzdám :slight_smile: klidně bych trpěla i víc, za ten pocit, když mi dnes Otevřel řekl "Jste těhotná" bych dala cokoliv :wink: už jsem tomu po 3letech trápení nevěřila...
9. zář 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 OHSS by se mělo ale podle mě rozjet vždy když stoupá hladina hcg v těle, takže buď po Pregnylu nebo po ET, když je těhu, jak je to v mým případě.....myslím nepravděpodobné před OPU, ne? :astonished:
9. zář 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ségra, hlavně netrojči :wink:, teď už jenom věř :wink: Ale pro tvůj klid budou všichni hroši v tabulce až v út :wink:
9. zář 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni děkuju.....tak snad....jsem holt netrpělivec netrpělivá :grinning:
9. zář 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 Jo na jeden vaječník je to dobré,... Jen nevím k čemu tam ten pravej budu mít... :unamused: Jen mi dělá problémy,..je to hrozné, ale bolí mě i při sexíku,..Je to nepříjemný ... :unamused: Musíme hledat polohy u kterých to nebolí,..no zábava... :pensive:
9. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka jj, taky si myslím že zatím mít OHSS nemůžu. Myslím že taky až po HCG. :slight_smile:
9. zář 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 hmmm ,tak to je blbá,ale zas na druhou stranu se nenudíte :wink:
9. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 určitě, neboj :wink: a 10 folíků je fakt super :wink:
9. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 :grinning: :grinning: :grinning: No to né,..my už ty polohy máme nacvičené,..ale tak chápeš,..raději bych byla kdyby mě nebolel vůbec.. :angry:
9. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka prostě tomu věř ,ale jak jsme říkali s tečkovanou ,starch bude pořád i když už budou na světě :wink:
@drndapetka Jo to jo,..já jsem spokojená. Jen mi vadí ten pravý vaječník,..když už nefunguje, tak bych ho raději vyndala... :unamused:
@mufinka0 chápu a je mě to jasný ,stačilo mě to teď když jsem měla potvrzenou ovulku to nebyl sex ,ale utrpení :slight_smile:
9. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 :grinning: :grinning: To věřím,..ale zase to bylo pro dobrou věc :slight_smile: Mě to bolí jen někdy,..ale tak řeknu si, posunem se a pokračujem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Já se picnu! Nikdy bych nečekala že s holkama přes net budu probírat sex... :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 mě měli taky po tom mimoděložku vyndat pravej vejcovod a neudělali to, ted tam straší, je neprůchodnej, člověk má tak akorát strach, aby neměl znova mimoděložní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 a co chceš probírat když seš na diskuzi o miminkách ,těhu atd. snad by jsi nechtěla probírat politiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak toto nechápu proč ten špatnej vaječník nevydělají ??
9. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka jj,..to věřím. Není to moc příjemná zkušenost. Já mám oba vejcovody pryč, myslela jsem že mě bolel ten napravo, ale když mi ho vyndali a bolí to tam furt, tak to musí být ten vaječník a na něm srůsty. Jinak už nevím! Ikdyž na laparce 11/2009 byl opticky v pořádku, tak nevím no... Něco s ním ale musí být, páč neprodukuje a pobolívá u ovulky..
@drndapetka Ale nechápu jednu věc,..na UTZ u ovulky když jsme ji zrovna s dr. chytly při prohlídce na něm folík byl. A teď ani jeden... :angry: :angry:
9. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 když už jsme u sexu-tak my už nesexovali od 10.8. , fakt :astonished: přesně den na to jsem začala píchat Puregon a od té doby nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžovi to asi neva, zatím, a já mám stejně strach, asi bude první trimestr útrum se sexem :grinning:
9. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 no oni se prý i ztrácí, lumpové jedni :angry: :grinning:
9. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka fakt už tak dlouho ,teď se teda nedivím že máš strach :wink:
9. zář 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka No já chuť mám,...což o to, ale břicho bolí a myslím že by o dost víc bolelo, kdyby jsme měli sex,..tak hold budem muset vydržet. :sweat_smile: A nebo si vypomoct jinak... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 taky řešení :grinning:
9. zář 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 si představ-mě pravej vaječník při stimulce reagoval líp a pravej vejcovod neprůchodný...vždy jsem cítila bolet jen na pravo, takže ovula jen z toho pravého vaječníku-to bych asi neotěhu nikdy, že, když vajíčko nemělo kudy cestovat? :astonished: ale taky jsem prý slyšela, že vaječníky si umí vajíčko mezi sebou předat, ve skutečnosti neksou totiž od sebe jak bývají na obrázcích, ale blízko u sebe a naklánějí se k sobě :slight_smile:
9. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka Jo to jo,..protože před zahájením stimulky jsem měla 12 folíků na tom jednom a 1 na tom pravým nefungujícím... :grinning: A teď se někteří ztratily... :confused: :confused: Nooo, snad se ještě objeví.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: Říkal mi doktor teď na UTZ, že ty folíky tam možná jsou, že rostou ve srůstech a proto to bolí a nejde vidět... :pensive: Při ultrazvuku jsem totiž trpěla jako pes! Ale jen napravo...nalevo, kde mám tu úrodičku to bylo v pohodě. :slight_smile:
9. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,chcela by som sa vas spýtat na najjednoduchšiu cestu z BA,z dialnice na kliniku.dakujem
9. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek