• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

26. července 2017 
@mufinka0 asi mi nahatchovali jen ty 3 blastičky, co máme v mražáku-ty byly 2 expandovaný a jedna časná
9. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ano ano,.italská domácnot je o ničem. Plně souhlasím...Ale tak někdy se hádáme,..to je jasný. Jinak ale vztah máme krásnej :slight_smile: Je to můj brouček,...už aby byl tady u mě.. :pensive: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 měla jsem u mimoděložka nejvíc 410hcg, pak jsem začala krvácet a hcg stoupalo jen po troškách, tak to v nemocnici poznali.....hcg totiž musí stoupat každý 2-3 den dvojnásob a mě stoupalo takto-230,310,350,380,410,.... a to je špatně
@drndapetka :slight_smile: AH se provádí až těsně před ET!!!!!!! To pokud by ti dělali tak jedině u embryí co ti dávají dovnitř!!! A pak až u KETU.
No vidíte jakl jsem vedle,ale mylsela jsme si že když je mimoděložko tak ,že je opravdu nižší
9. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 četla jsem tady někde, že holka měla hcg 4 200 a měla mimoděložko :astonished: to snad není ani možný-musela mít ten vejcovod totálně dorasovaný a hrozný bolesti :astonished:
9. zář 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka aha,..tak mě brali krev jen 2x a hodnoty nevím,..jen vím že říkali že to musí ven hned, že je to vysoký...A zmínili tu hodnotu myslím 430..Fuj,..už se o tom nebudem bavit! Žádné z nás to nehrozí tak šup s tím pryč! :wink:
9. zář 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 souhlasím italskou domácnost bych nesnesla
9. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No to já ale měla taky,..říkali že to bylo ve strašným stavu,..dokonce mi dr. který mě operoval řekl, že si ten "stav" vevnitř fotili... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
@mufinka0 aha, takže mi vlastně AH udělali zbytečně a já jsem zaplatila o 4 500,- navíc :angry: no to už je fuk, hlavně, že jsou hrošíci zavrtaní v bříšku :dizzy_face:
@mufinka0 np vidíš, a já jsem měla ten vejcovod o.k., jen nařízli, plodový vejce vytáhli a vejcovod nechali....to neměli dělat, protože díky tomu mám srůsty :rolling_eyes:
9. zář 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Já si myslím že ti ho ani nedělali,..spíš že ti ho zbytečně naúčtovali... Ale jak říkám nevím,..nerozumím tomu až tak. To by ses asi musela zeptat. A máš pravdu!! Hlavně že jsi těhu!!! Za to ty peníze stojí!! :wink: :wink: :wink:
9. zář 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :slight_smile: Už pryč s mimoděložkem!! Na UTZ totiž uvidíš dvě krásný blikající srdíčka!! Budeš mít dvě,..uvidíš!! :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka nějak se to zvrtlo kam nemělo ,tak zmeníme téma :wink:
9. zář 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :slight_smile: ano,..ano...žádný negativní myšlenky.. :wink:
9. zář 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no, však jsem myslela, že mi ho naúčtovali zbytečně :angry: :angry: :angry: :angry:
9. zář 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky -radu- co pomáhá na pálení žáhy? :rolling_eyes: mlíko nepomáhá, těhu lízátka už taky nepomáhají,......je to fuj fuj :grinning:
9. zář 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: Jen si užívej, mamko.... :sweat_smile:
9. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Hele třeba ne,..třeba hatching taky dělali já nevím... Já bych se ale možná zeptala,..4500 kč není málo.. :fearful: Ale nechci tě zase nějak hlodat..
9. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no to je sna jedinej těhu příznak co poslední 2 dny mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zrovna pálení žáhy tak miluju :grinning: jenže mě to vždy po chvilce přešlo, ted se mě to drří jak klíště :angry:
9. zář 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Mě pálí žáha normálně a to těhu nejsem,...:slight_smile: Mě pomáhá Tacid, ale nevím asi ho v těhu nemůžeš... :fearful:
9. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no tak obyčejná soda ,ale nevím jestli ji těhu můžou :unamused:
9. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no a jestli máš pocit že ti AH naůčtovali zbytečně tak se optej
9. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 mám pocit, že už nebudu moct nic a budu muset trpět :grinning:

Přemýšlela jsem, že asi už nasadím nějaký ten multi přípravek, tak asi zítra skočím do lékárny.....poslední dobou totiž moc zeleniny a ovoce nejím , tak at hrošík§ům něco nechybí
9. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Peti tak jsem volala švagřině je to zdravotní sestra tak si klidně jedlou sodu můžeš vzít a jinak se prý předepisují těhulím antacidy jsou šetrnější na žaludek :grinning:
9. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka myslím že to s hrošíkama nemá nic společnýho,podle mě to bude ještě ten OHSS ,zvedají se ti žaludeční štávy z toho jak ti tlačí na žaludek
9. zář 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jéééé, děkujíííí, jsi hodná, že ses optala :slight_smile: hrošíci taky děkují tetě Raduzce za radu :wink:
9. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 aham tak prima, v tom případě žádný těhu příznak, no supr :slight_smile:
9. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no já rada pomůžu když můžu a koho se jinýho zeptat ,dělá na porodním tak převce jen o tom trošku ví a jestli si budeš dávat tu sodu tak jen 1 kávovou lžičku asi do 2 deci vody
9. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ale ty seš trdlo teď nemůžeš posuzovat počkej až to odezní :sweat_smile: :wink:
9. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek