CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 helt možná tě to po OPu bude trošku víc bolet ,ale člověk to přece kvuli mimískovi vydrží ,ale je teda zajímavý že všude to berou jinak ,přece by to mělo být stejný 🙂

lenceslava
10. zář 2010

@mufinka máš super úrodu,za chvíli se k nám přidáš do nové diskuze co @drndapetka vymyslela. 😀 @raduza2 vidíš druhej pokus je 100%. 😀

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava no já v to pevně doufám že druhej bude 10% 😀

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava hele moc se nikam nechystejte budete nás s Vodní pěkně podporovat v dalším boji 😀 😀

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 Počkej co by mělo být stejný?? Ty protokoly??? No víš,..dr. Frgala se spletl při hodnocení HP, hodnotil HP po stimulaci Synarelem. Takže možná kdyby viděl čerstvý, tak mi dá taky znova dlouhý protokol. 😉

lenceslava
10. zář 2010

@raduza2 myslela jsi 100%!!!!že!

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 aha takže tam to bylo skreslený ještě stimulkou

mufinka0
10. zář 2010

@lenceslava 🙂 Já když vás vidím, moc mi to pomáhá. I ten počet mě dneska potěšil,..ale mám problémy víš,..nafouklý břicho a větry jako prase... A rýpe mě tam šíleně,...No musím se připravit, že bude po Pregnylu ještě hůř... Ale už to ty 2 dny vydržím. 😉

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava jo jo to víš že jo 😀 😀 nějak mě tam chybí 0

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 ano,..On si asi neuvědomil, že už jsem stimulovala Synarelem. Ale pokud by mi i tak dal krátký, tak bych se asi zbláznila...stačí mi to nadouvání teď.. 😀 😀 😀

mufinka0
10. zář 2010

@lenceslava Moc ti gratuluju!!! Obrečelas to?? Jako slzy štěstí samozřejmě... 😵 😵 😵

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 je to potřeba upustit 😀 ,mě jen těší že to nebude tak zdlouhavý 😉

lenceslava
10. zář 2010

@raduza2 však jooo neboj,budem tam i tady,a pak se k nám i s @vodni i @pampeliska36 přidáte,Vlastě ne budete mít jinej termín,no co tak se prostě přesunem do tématu těhulek z unici a bude no.Stejně by mě zajímalo jestli nás čte i nějaká aktuální snažilka z unici kterou neznáme? co je někdo takovej? 😉

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 😀 😀 Však já upouštím... 😲 😲 😀 😀 😀 Jo, nebudeš to mít tak dlouhý jako my,..já už mám celý břicho rozpíchaný.. 😀

lenceslava
10. zář 2010

@mufinka0 vlastně ani ne.Víš co beru to pořád tak že je to třeba 70% úspěchu,a ještě tech zbylých 30%,až po ultr(nebo možná po porodu) 😀

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava no je to možný já vlastně celou stimulku která byla v červenci ,jsem chodila nakukovat a až potom jsem vám sem vpadla 😀

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 no o břichu mě povídej já měla ke konci samé jelito jak to bylo rozpíchané 😠

mufinka0
10. zář 2010

@lenceslava 🙂 Rozumím ti. Musí vám to vyjít!! Vždyť už jste si toho vybrali víc než dost. 😉

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 😀 😀 No já měla jednu modřinu, ty ale takovou jakou svět neviděl,...byla obrovská a uplně fialová. To byl můj první Decapeptyl. Teď už tam mám jen tak milimentorvé flíčky, ale ty rychle mizí. 🙂

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 Stejně ale nechápu jednu věc,..jak je možný že v pondělí jich bylo 10 a dnes už 17,...To se museli nějak překrývat že je dr. v po neviděl...

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 tak já to mazala i heparoidem aby se to rychleji vstřebalo opravdu to byla jelita jak blázen

mufinka0
10. zář 2010

Holky myslíte že můžu mít OHSS ikdyž mi "asi" funguje jen jeden vaječník???

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 no proč ne je to možný nebo byli malinatý a ted jak povyrostli ,tak si jich dr. všiml ,mohli být skovaný za těma většíma

lenceslava
10. zář 2010

@mufinka je to zvláštní,ale je dobře že jich je tolik.Hlavně aby pak byly kvalitní a z nich pak kvalitní mufiňatka. 😀

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 na OHSS s e mě neptej ,ale co jsem tak postřehla tak hyperst. by měl být až po OPU

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava mufiňata dobrý 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
10. zář 2010

@raduza2 To já vím že by měl být až po injekci HCG, tedy až po OPU, ale jestli ho můžu mít i s jedním fungujícím vaječníkem....

mufinka0
10. zář 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 jj,..snad jich aspoň 10 bude dobrých. Minule jsem měla 7 vajuch a všechny o.k dozrálé,...ale tak to není teď jistý že.. 😒

lenceslava
10. zář 2010

holky já mám ,nebo teda spíš manža má ted už problém zapíchnout mi jehlu s agolutinem.I mě to tochu bolí.Říkám si že to mám už asi nějaký ztvrdlý bo co.Asi vezmu pemzu a trochu si ten zadek obrousím. 😀 😀 @drndapetka prosím tě jak je to pak s přechodem z agolutinu na ty jiný léky??Zasvětíš mě prosím?

lenceslava
10. zář 2010

@mufinka0 jj @raduza má pravdu,jeden ohss je po opu a pak může být po et a to měla @drndapetka.když budeš mít podezření tak jim to řekni a oni ti dají kapačku,tou nic zkazit nemůžou.Já když nad tím tak přemýšlím taj jsem měla možná nějakej slabej po prvním et.Teda podle těch bolestí co jsem měla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru