CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava ono senení čemu divit po takových orgiiích s jehlama 😒

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava mrkni do letáku jetsli to nemůžeš píchnout i jinam do svalu

mufinka0
10. zář 2010

@lenceslava 😀 júúú náš oblíbený Utrogestan... 😀 😀 😀 😀 Myslím že Peťule má toto. Jsou to takové malinké kuličky na zavádění do pochvy,...no není to příjemný, ale pro mimíse se to vydržet dá. 🙂 Ono není nepříjemný zavádění, ale jak to pak z tebe vytíká 😒 Jinak v pohodě. Co bys pro toho broučka co máš v sobě neudělala že... 😉

lenceslava
10. zář 2010

@raduza2 no já mám na tom zadku největší tukovou zásobu,tak radši zůstaneme u toho zadku,stejně je to už jenom na chvíli. 😀

mufinka0
10. zář 2010

Já si jdu lehnout,..jsem utahaná jak kotě. Od 5h na nohách... 😖

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava no tak jo já jen že mě to napadlo jestli by s et o nedalo píchnout jinam 😉

raduza2
10. zář 2010

@mufinka0 ahoj

lenceslava
10. zář 2010

@mufinka0 já včera peávě o tom úúúúčku mluvila s manžou,že ho jako budu polikat spodem,a on prý že to budu muset pořád ležet aby ze mě nevypadl 😀 😀 Musím si nakoupit intimky.

lenceslava
10. zář 2010

@mufinka0 dobrou

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava slyšela jsem že to kočeny i polikají 😝

lenceslava
10. zář 2010

@raduza2 jako účko? nebo agoš 😝 😝 😝 😝 😝 ?

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava jo tak teď nevím ale mylsím že to byl utroš

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava agoš určitě ne 😀

kveta
10. zář 2010

Utrogestan sa podľa príbalového letáku môže aj jesť, ale /tuším/ Otevřel mi hovoril, že to treba dávať do pochvy, lebo sa neskôr výskumami zistilo, že pri jedení sa z tela odbúra skôr ako sa dostane do genitálií...

drndapetka
10. zář 2010

@lenceslava no já to pochopila zak, že se máme domluvit se svým gynekologem jestli Agolutin necháime nebo vyměníme, ala na 99% se dává Utrogestan....Agolutin se nedá už moc píchat, nebo aspoň já už mám prdel bolavou, takže bych ho asi celý první trimestr nechtěla 😝 Utrošje sice taky pěknej hnus, ale pořád lepší bílej sajrajt než bolavej zadek 😀 Takže si to tak nějak vypočítej do kdy Ti vychází Agouš a jdi ke svému gyndr a domluvte se na výměně a na dávkování - já už to změním v úterý jak budu na kontrole

lenceslava
10. zář 2010

@drndapetka já to brala tak že do ultr budu prostě chodit na unicu a oni se o mě postarají.

mufinka0
10. zář 2010

Holky mám ještě jeden dotaz,..musela jsem znova zapnout PC... Jak staré mají být spermie před OPU??? My máme teď tak 12 dní,..no a kdybychom dneska vyprázdnili zásobník, tak by to bylo 2 dny,..není to málo??? 😕

lenceslava
10. zář 2010

@mufinka0 nechej radši starší náboje 😀 my měli 4 dny (byla povině muchlovačka)

drndapetka
10. zář 2010

@lenceslava no unica Ti ale další Agolutin ani Utroš nedá 😕 I Vodni se domlouvala už se svým gynekologem.....nevím proč

drndapetka
10. zář 2010

@mufinka0 my měli staré 13 dní, taky jsem to před OPU řešila 😀 A spermio nás překvapilo, podle embryoložky výborné, takže už to tak nechte 😉 bude aspoň z čeho vybírat

mufinka0
10. zář 2010

@lenceslava 😖 😖 díky,..čekala jsem totiž OPU až v úterý...tak jsme měli dnes v plánu muchlovačku... 😅 😀 😀

mufinka0
10. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Tak snad jo. 🙂 Ani nevím jak to bylo u prvního, ale myslím že taky jsme měli starší,..ono moc u té stimulky sexovat nejde no.. 😒

drndapetka
10. zář 2010

@mufinka0 před OPU má býtb 3-4 denní abstinence, 2 dn je rozhodně málo na obnovu nových spemíků

drndapetka
10. zář 2010

@mufinka0 no nejde, já z toho měla strach, že budou staré a blbé 😅 no a vidíš - nevadilo to 😉 oni si v laboratoři poradí - máte ICSI, ne?

mufinka0
10. zář 2010

@drndapetka Jasně že máme ISCI,..sice máme normospermiogram, ale tak raději... 😒 Teď jsem ještě volala manžovi a ptala se o a říkal, že víc jak 10 dní to nejsou staré... 😕 😕 😕 By mě teda zajímalo kde vystřílel náboje, když semnou tak před 12ti dnama... 😕 😕 😀 😀 😀

mufinka0
10. zář 2010

@drndapetka My teda měli taky ruční sex při menzesce, tak ono to asi fakt odpovídá... 😀 😀

lenceslava
10. zář 2010

@drndapetka aha,tak to jsem netušila,já fak myslela že do ultr jsem pod unicou.No já se tam v po domluví a zaedu se objednat ke své gynd.

mufinka0
10. zář 2010

@lenceslava A v pondělí jdeš na krev do Unici?? 🙂

lenceslava
10. zář 2010

@mufinka0 jj.@drndapetka a ty jsi na kdy objednaná na unicu?

mufinka0
10. zář 2010

@lenceslava 😉 😉 Tak to ne tebe budu myslet,..nechám si o tobě zdát... 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru