CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
drndapetka
11. zář 2010
@lenceslava a testovala jsi dnes? 😃
lenceslava
11. zář 2010
@drndapetka testovla a je silnější.
drndapetka
11. zář 2010
@lenceslava a kdepak máme fotečku? 😃 Já mám pocit, že poslední 3 dny mi čárky nesílí 😞 snad je vše v pořádku
lenceslava
11. zář 2010
@drndapetka no aspon mi připadá že je silnější.Tobě už nemá kam sílit. 😃
drndapetka
11. zář 2010
@lenceslava Tak Ty jsi hlavně včera testovala odpoledne a a dneska ráno, že jo? To se Ty testy nedají srovnat, když je ráno moč koncentrovanější....ale rozdíl tam je....uvidíš zítra...většinou jde ten rozdíl krásně vidět ob den 😉
drndapetka
11. zář 2010
A zas je zle :-p
lenceslava
11. zář 2010
@drndapetka taky je mi rošku šoufl.a vůbec nemám chut na jídlo.
drndapetka
11. zář 2010
@lenceslava tak to já musím každý 2 hodiny jíst, jinak mi je blbě :-p a zase mě pálí žáha, ještě že to rennie pomáhá a může se v těhu
lenceslava
11. zář 2010
Kde jste dneska všechny?
mufinka0
11. zář 2010
@drndapetka 😃 😃 Koukala jsem na tvoje testy,...myslíš že není silnější?? Já tam tedy rozdíl taky vidím.. :-N Všechno je v pořádku. Myslím že už moc sílit nebudou,..už jsou silné hodně! Beztak tam máš 2 mimíse!!! x-) x-)
drndapetka
11. zář 2010
Holky, prosím Vás, Estrofen a Prednison mám brát dál , že jo? jen Agolutin vyměnín za utroš a listovku za nějaký mama vitamíny.....
raduza2
11. zář 2010
@drndapetka ahpjky určitě ano 😉
lenceslava
12. zář 2010
Ahoj.Holky @raduza2 @drndapetka @vodni @teckovnaorchidej co se děje že tu nikdo není?
teckovanaorchidej
12. zář 2010
ahoj jsem tady 🙂
lenceslava
12. zář 2010
no sláva já už myslela že se něco děje.@teckovanorchidej jak se cítíš v den oficiálního testování? 😉
teckovanaorchidej
12. zář 2010
nijak 🙂 mám tlustou červenou dálnici a dovolala jsem se na UNICU. Zítra tam mám být 7.15 na krev :-N
teckovanaorchidej
12. zář 2010
Jek u tebe? Mě blivno v obchodních centrech 🙂
lenceslava
12. zář 2010
@teckovanaorchidej a v kolik a na jaké číslo si volala? já volala v devět asistentce a nikdo mi to nebral.Jinak ráno mi taky bylo blbě až jsem se nasnídala tak to bylo ok.
teckovanaorchidej
12. zář 2010
Volala jsem kolem 8 asistentce, vzala to prakticky ihned |-| . Jinak nic, jsem zvědavá, kdy nám dají termín na potvrzovací utz 🙂
raduza2
12. zář 2010
ahoj kočeny, včera jsme malovali takže cekej den nebyl čas a večer už tady zas nikdo nebyl .Jinak čekám jestli se konal zázrak nebo ne 😃 včera jsem to měla dostat a zatím nic ani žádný příznaky x-) ,ale moc tomu šanci nedávám .Jinak z vás mám radost jak koukam tak u tečkované dálnice zesílila .
lenceslava
12. zář 2010
@teckovnaorchidej já volala včera o půl a deváté a devět a nic.A dneska v devět a taky nic.A na tu krev jsi se ptala nebo ti to sama navrhla?
raduza2
12. zář 2010
@lenceslava hele já mylsím že když tam dojdeš a řekneš že si se nedovolala tak se nic nestane a normálně tě odpíchnou ,přece jen už máš po ofic testování tak o co jde o nic 😉
lenceslava
12. zář 2010
@raduza2 čau ženská.No já bych se tam stejně nasáčkovala. 😃 Jak je? Za chvíli jedem k našim na návštěvu a taky berem miciny pro tchýni.Ale až do středy je budeme mít doma my.Jsem zvědavá jak to u nás bude vypadat. :-N
drndapetka
12. zář 2010
Ahoj holky, mě je dneska tak nějak....jak bych to řekla....smutno 😞 Termín na potvrzovací UTZ mám 24.9., myslím, že půjdeme stejně 😉

@teckovanaorchidej Pochlub se s tlusticí 🙂
vodni
12. zář 2010
Ahoj kočky, jste se tu pěkně rozčárkovatěly x-) Já sem teď nějak nestíhám chodit častěji, ale občas mrknu, jak jste na tom 😉 Jestli bude srazík platit i pro nás netěhule, tak jsem dala Radúzce na mě mobil, abych ho neprošvihla, když teď nemůžu na koně častěji 😉 Ještě tak 2 týdny to bude v práci hotový uragán, pak by to zase mělo ustat.
@drndapetka - ségra, jaký smutno? To se hrošíkům určitě moc nelíbí ]-(
drndapetka
12. zář 2010
@vodni Jééé ségra, ahooooj 🙂 no už mám lepší náladu 😉 To víš....splín....před ultrazvukem....minulý rok někdy v této fázi těhu jsme začala špinit a skončilo to, tak trochec trnu hrůzou :-| No, to už budu asi trnou furt, že 😉 Srazík taky beru, strašně moc Vás chci všechny poznat 😃
vodni
12. zář 2010
@drndapetka To chápu, mi to začalo taky až ten 19. den od ET... 😞 Heleď, ale ty už sis smůlu vybrala, teď jsou hrošíci už pěkně v peřince 😉 Vlastně všechny jsme si smůlu už vybraly a teď už to prostě všechno musí dopadnout dobře 😉 No, přiznávám, že jsem teď na tom tak, že se snažím přesvědčovat sama sebe, že to tak bude, protože mě nějak optimismus v našem případě opouští 😞 Není to dobré a štve mě, že nemůžeme dělat nic, jen čekat, jak to dopadne o vánocích ]-( Ještě že mě v práci zavalila práce, že vám sem ty chmury nemám čas nosit... :-S . Ale moooc ráda vás uvidím 😉
drndapetka
12. zář 2010
@vodni No já pevně doufám, nic jiného nám taky nezbývá 😉
teckovanaorchidej
12. zář 2010
ahoj holky, je tu někdo? 😉 Nebo už jste se přestěhovaly do těhulí? 😉
raduza2
12. zář 2010