• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@lenceslava a testovala jsi dnes? :grinning:
11. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka testovla a je silnější.
11. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava a kdepak máme fotečku? :grinning: Já mám pocit, že poslední 3 dny mi čárky nesílí :frowning2: snad je vše v pořádku
11. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no aspon mi připadá že je silnější.Tobě už nemá kam sílit. :grinning:
11. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Tak Ty jsi hlavně včera testovala odpoledne a a dneska ráno, že jo? To se Ty testy nedají srovnat, když je ráno moč koncentrovanější....ale rozdíl tam je....uvidíš zítra...většinou jde ten rozdíl krásně vidět ob den :wink:
11. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zas je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka taky je mi rošku šoufl.a vůbec nemám chut na jídlo.
11. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak to já musím každý 2 hodiny jíst, jinak mi je blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase mě pálí žáha, ještě že to rennie pomáhá a může se v těhu
11. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste dneska všechny?
11. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: Koukala jsem na tvoje testy,...myslíš že není silnější?? Já tam tedy rozdíl taky vidím.. :sweat_smile: Všechno je v pořádku. Myslím že už moc sílit nebudou,..už jsou silné hodně! Beztak tam máš 2 mimíse!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím Vás, Estrofen a Prednison mám brát dál , že jo? jen Agolutin vyměnín za utroš a listovku za nějaký mama vitamíny.....
11. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahpjky určitě ano :wink:
11. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Holky @raduza2 @drndapetka @vodni @teckovnaorchidej co se děje že tu nikdo není?
12. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tady :slight_smile:
12. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sláva já už myslela že se něco děje.@teckovanorchidej jak se cítíš v den oficiálního testování? :wink:
12. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nijak :slight_smile: mám tlustou červenou dálnici a dovolala jsem se na UNICU. Zítra tam mám být 7.15 na krev :sweat_smile:
12. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jek u tebe? Mě blivno v obchodních centrech :slight_smile:
12. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a v kolik a na jaké číslo si volala? já volala v devět asistentce a nikdo mi to nebral.Jinak ráno mi taky bylo blbě až jsem se nasnídala tak to bylo ok.
12. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala jsem kolem 8 asistentce, vzala to prakticky ihned :pensive: . Jinak nic, jsem zvědavá, kdy nám dají termín na potvrzovací utz :slight_smile:
12. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočeny, včera jsme malovali takže cekej den nebyl čas a večer už tady zas nikdo nebyl .Jinak čekám jestli se konal zázrak nebo ne :grinning: včera jsem to měla dostat a zatím nic ani žádný příznaky :dizzy_face: ,ale moc tomu šanci nedávám .Jinak z vás mám radost jak koukam tak u tečkované dálnice zesílila .
12. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovnaorchidej já volala včera o půl a deváté a devět a nic.A dneska v devět a taky nic.A na tu krev jsi se ptala nebo ti to sama navrhla?
12. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava hele já mylsím že když tam dojdeš a řekneš že si se nedovolala tak se nic nestane a normálně tě odpíchnou ,přece jen už máš po ofic testování tak o co jde o nic :wink:
12. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 čau ženská.No já bych se tam stejně nasáčkovala. :grinning: Jak je? Za chvíli jedem k našim na návštěvu a taky berem miciny pro tchýni.Ale až do středy je budeme mít doma my.Jsem zvědavá jak to u nás bude vypadat. :sweat_smile:
12. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě je dneska tak nějak....jak bych to řekla....smutno :frowning2: Termín na potvrzovací UTZ mám 24.9., myslím, že půjdeme stejně :wink:

@teckovanaorchidej Pochlub se s tlusticí :slight_smile:
12. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, jste se tu pěkně rozčárkovatěly :dizzy_face: Já sem teď nějak nestíhám chodit častěji, ale občas mrknu, jak jste na tom :wink: Jestli bude srazík platit i pro nás netěhule, tak jsem dala Radúzce na mě mobil, abych ho neprošvihla, když teď nemůžu na koně častěji :wink: Ještě tak 2 týdny to bude v práci hotový uragán, pak by to zase mělo ustat.
@drndapetka - ségra, jaký smutno? To se hrošíkům určitě moc nelíbí :angry:
12. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jééé ségra, ahooooj :slight_smile: no už mám lepší náladu :wink: To víš....splín....před ultrazvukem....minulý rok někdy v této fázi těhu jsme začala špinit a skončilo to, tak trochec trnu hrůzou :unamused: No, to už budu asi trnou furt, že :wink: Srazík taky beru, strašně moc Vás chci všechny poznat :grinning:
12. zář 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka To chápu, mi to začalo taky až ten 19. den od ET... :frowning2: Heleď, ale ty už sis smůlu vybrala, teď jsou hrošíci už pěkně v peřince :wink: Vlastně všechny jsme si smůlu už vybraly a teď už to prostě všechno musí dopadnout dobře :wink: No, přiznávám, že jsem teď na tom tak, že se snažím přesvědčovat sama sebe, že to tak bude, protože mě nějak optimismus v našem případě opouští :frowning2: Není to dobré a štve mě, že nemůžeme dělat nic, jen čekat, jak to dopadne o vánocích :angry: Ještě že mě v práci zavalila práce, že vám sem ty chmury nemám čas nosit... :confounded: . Ale moooc ráda vás uvidím :wink:
12. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni No já pevně doufám, nic jiného nám taky nezbývá :wink:
12. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tu někdo? :wink: Nebo už jste se přestěhovaly do těhulí? :wink:
12. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek