CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava a testovala jsi dnes? 😀

lenceslava
11. zář 2010

@drndapetka testovla a je silnější.

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava a kdepak máme fotečku? 😀 Já mám pocit, že poslední 3 dny mi čárky nesílí ☹ snad je vše v pořádku

lenceslava
11. zář 2010

@drndapetka no aspon mi připadá že je silnější.Tobě už nemá kam sílit. 😀

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava Tak Ty jsi hlavně včera testovala odpoledne a a dneska ráno, že jo? To se Ty testy nedají srovnat, když je ráno moč koncentrovanější....ale rozdíl tam je....uvidíš zítra...většinou jde ten rozdíl krásně vidět ob den 😉

drndapetka
11. zář 2010

A zas je zle 😝

lenceslava
11. zář 2010

@drndapetka taky je mi rošku šoufl.a vůbec nemám chut na jídlo.

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava tak to já musím každý 2 hodiny jíst, jinak mi je blbě 😝 a zase mě pálí žáha, ještě že to rennie pomáhá a může se v těhu

lenceslava
11. zář 2010

Kde jste dneska všechny?

mufinka0
11. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 Koukala jsem na tvoje testy,...myslíš že není silnější?? Já tam tedy rozdíl taky vidím.. 😅 Všechno je v pořádku. Myslím že už moc sílit nebudou,..už jsou silné hodně! Beztak tam máš 2 mimíse!!! 😵 😵

drndapetka
11. zář 2010

Holky, prosím Vás, Estrofen a Prednison mám brát dál , že jo? jen Agolutin vyměnín za utroš a listovku za nějaký mama vitamíny.....

raduza2
11. zář 2010

@drndapetka ahpjky určitě ano 😉

lenceslava
12. zář 2010

Ahoj.Holky @raduza2 @drndapetka @vodni @teckovnaorchidej co se děje že tu nikdo není?

teckovanaorchidej
12. zář 2010

ahoj jsem tady 🙂

lenceslava
12. zář 2010

no sláva já už myslela že se něco děje.@teckovanorchidej jak se cítíš v den oficiálního testování? 😉

teckovanaorchidej
12. zář 2010

nijak 🙂 mám tlustou červenou dálnici a dovolala jsem se na UNICU. Zítra tam mám být 7.15 na krev 😅

teckovanaorchidej
12. zář 2010

Jek u tebe? Mě blivno v obchodních centrech 🙂

lenceslava
12. zář 2010

@teckovanaorchidej a v kolik a na jaké číslo si volala? já volala v devět asistentce a nikdo mi to nebral.Jinak ráno mi taky bylo blbě až jsem se nasnídala tak to bylo ok.

teckovanaorchidej
12. zář 2010

Volala jsem kolem 8 asistentce, vzala to prakticky ihned 😔 . Jinak nic, jsem zvědavá, kdy nám dají termín na potvrzovací utz 🙂

raduza2
12. zář 2010

ahoj kočeny, včera jsme malovali takže cekej den nebyl čas a večer už tady zas nikdo nebyl .Jinak čekám jestli se konal zázrak nebo ne 😀 včera jsem to měla dostat a zatím nic ani žádný příznaky 😵 ,ale moc tomu šanci nedávám .Jinak z vás mám radost jak koukam tak u tečkované dálnice zesílila .

lenceslava
12. zář 2010

@teckovnaorchidej já volala včera o půl a deváté a devět a nic.A dneska v devět a taky nic.A na tu krev jsi se ptala nebo ti to sama navrhla?

raduza2
12. zář 2010

@lenceslava hele já mylsím že když tam dojdeš a řekneš že si se nedovolala tak se nic nestane a normálně tě odpíchnou ,přece jen už máš po ofic testování tak o co jde o nic 😉

lenceslava
12. zář 2010

@raduza2 čau ženská.No já bych se tam stejně nasáčkovala. 😀 Jak je? Za chvíli jedem k našim na návštěvu a taky berem miciny pro tchýni.Ale až do středy je budeme mít doma my.Jsem zvědavá jak to u nás bude vypadat. 😅

drndapetka
12. zář 2010

Ahoj holky, mě je dneska tak nějak....jak bych to řekla....smutno ☹ Termín na potvrzovací UTZ mám 24.9., myslím, že půjdeme stejně 😉

@teckovanaorchidej Pochlub se s tlusticí 🙂

vodni
12. zář 2010

Ahoj kočky, jste se tu pěkně rozčárkovatěly 😵 Já sem teď nějak nestíhám chodit častěji, ale občas mrknu, jak jste na tom 😉 Jestli bude srazík platit i pro nás netěhule, tak jsem dala Radúzce na mě mobil, abych ho neprošvihla, když teď nemůžu na koně častěji 😉 Ještě tak 2 týdny to bude v práci hotový uragán, pak by to zase mělo ustat.
@drndapetka - ségra, jaký smutno? To se hrošíkům určitě moc nelíbí 😠

drndapetka
12. zář 2010

@vodni Jééé ségra, ahooooj 🙂 no už mám lepší náladu 😉 To víš....splín....před ultrazvukem....minulý rok někdy v této fázi těhu jsme začala špinit a skončilo to, tak trochec trnu hrůzou 😒 No, to už budu asi trnou furt, že 😉 Srazík taky beru, strašně moc Vás chci všechny poznat 😀

vodni
12. zář 2010

@drndapetka To chápu, mi to začalo taky až ten 19. den od ET... ☹ Heleď, ale ty už sis smůlu vybrala, teď jsou hrošíci už pěkně v peřince 😉 Vlastně všechny jsme si smůlu už vybraly a teď už to prostě všechno musí dopadnout dobře 😉 No, přiznávám, že jsem teď na tom tak, že se snažím přesvědčovat sama sebe, že to tak bude, protože mě nějak optimismus v našem případě opouští ☹ Není to dobré a štve mě, že nemůžeme dělat nic, jen čekat, jak to dopadne o vánocích 😠 Ještě že mě v práci zavalila práce, že vám sem ty chmury nemám čas nosit... 😖 . Ale moooc ráda vás uvidím 😉

drndapetka
12. zář 2010

@vodni No já pevně doufám, nic jiného nám taky nezbývá 😉

teckovanaorchidej
12. zář 2010

ahoj holky, je tu někdo? 😉 Nebo už jste se přestěhovaly do těhulí? 😉

raduza2
12. zář 2010

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru