• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
tak za chvilku do lékarny pro testík :slight_smile: a zítra ráno :grinning:
15. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulek taky jsem to tak udělala ,testovat jsem měla v so a testy manža koupil až v pátek( ale je pravdou že jsem testovala už v pá odpo). moc ti přeju abys našla //.
15. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím i nové tváře a hlavně gratuluju z celého srdce ke // :slight_smile:
Jsem jako ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA, v jednom kuse spím
15. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava děkuju věřím tomu, ale to čekání je šílené.
15. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulek ale neboj zítra už se dočkáš.
15. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
15. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulek nechci být popichovač, tak to zkus, jestli tam má být, tak tam bude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: držím ti palce
15. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty nedočkavče!!!!! Jak je ti mamino :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava spím dopo, odpo, i v noci spím, nezvracím, není mi blivno a jsem neskutečně líííííííííííííííííííínááááááááááá,
jak u tebe?
15. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@simpatica jak je, čerstvá mamčo?
15. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej já spím jenom v noci. A špatně mi taky není,břicho nebolí,a nemám vůbec chut na jídlo.
15. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava taky nemám chuť na jídlo ani žádné chutě :slight_smile:
15. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej holky holky.....ty chutě teprve přijdou a budete ještě vzpomínat na doby kdy nebyly žádné... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej kdo si počká, ten se dočká-tak mi to říkali :grinning:
15. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak já taky spím a spím a spím :grinning: jsem jak zfetovanec :grinning: a taky pořád jim a jiim, a už konečně nemám chuť jen na maso :sweat_smile: A jinak mi nic není :confused:
15. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulek jasně, seš dobrá, já bych nevydržela, takže zítra?
15. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej hele, neexistuje náááhodou nějakej aplikátor na zavádění toho Utroše? :sweat_smile: Já mám krátký prsty :grinning: No a navíc se mi to zdá takové dost nehygienické se tam dole šťárat, abych nechytla infekci - jako ruce si umývám furt, ale i tak je to divný, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka to nevím, já si tam dosáhnu :pensive:
zkus se zeptat v lékárně :slight_smile:
15. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej ježiš, myslím, že pošlu manžela, nebo ho rovnou zaúkoluju :grinning:
15. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej jinak tu únavu může způsobovat ten Utroš, i když se zavádí :wink:
15. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@simpatica jůůůůů, nováček a hned se dvěma :slight_smile: moc gratuluji!!!!
15. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ahojky, asi jo, taky počasí je spací.
Je tu někdo????
15. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vodni, jak se máš?
15. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulek vítej a na zítra držím palce! Holky těhulky tě tu už určitě virtuálně poplivaly pro štěstí, tak tam // určo budou. Kolikátý pokus ivf jsi měla?
15. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej čau kočko, no, mám se, ehm... jak to říct... trčím v práci od rána do večera (teď samosebou taky), ruce mě od komplu úplně bolí, hlava z lidí kolem mě třeší, paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
...no a hlavně, všechny tu čárkovatíte a já už chci taky :wink: To čekání na vánoce bude letos trochu náročný :sunglasses:
A nenakukuje sem taky nějaká kočka, která bude stimulovat v prosinci??? (v listopadu marvelon). Nečtěte jenom a ozvěte se, já nechci čekat na čárky sama :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky,
jsem tady nová byla jsem tu doporučena, že jste tu holky které také budou teprve podstupovat ivf v brně v unice..
Já jdu na druhé ivf tak jsem hodně zvědavá a doufám, že to vyjde...a je tu ted někdo kdo má taky rozdělaný ivf a půjde někdy koncem září na opu?jaké máte léky a jestli by jste mi napsali vaše zkušenosti...
Mně předepsali zatím antikoncepci kterou už zítra končím a jinak jím prednison a kys.listovou..
a příští týden začínám píchat puregon a pak dál se uvidí....
Tak díky za každý příspěvek...ahoooojky :slight_smile: :wink:
15. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka ahoj! Tak to by ti mohla odpovědět @pampeliska36 nebo @raduza2, ty mají teď taky před..., sice ne úplně stejně asi, ale tak nějak :wink:
Srovnání léků podle protokolů najdeš na fotoblogu carunicabrno, jsou tam i nějaké popisky, které jsem tam dávala k tomu, na co se kočky často ptaly.
Moc závidím, že už začneš píchat :wink:
15. zář 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
15. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni díky moc podívám se....a jaktože mi závidíš?ty jsi na tom jak??? :frowning2:
15. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek