CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenulek
15. zář 2010

tak za chvilku do lékarny pro testík 🙂 a zítra ráno 😀

lenceslava
15. zář 2010

@lenulek taky jsem to tak udělala ,testovat jsem měla v so a testy manža koupil až v pátek( ale je pravdou že jsem testovala už v pá odpo). moc ti přeju abys našla //.

teckovanaorchidej
15. zář 2010

Ahoj holky, všechny zdravím i nové tváře a hlavně gratuluju z celého srdce ke // 🙂
Jsem jako ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA, v jednom kuse spím

lenulek
15. zář 2010

@lenceslava děkuju věřím tomu, ale to čekání je šílené.

lenceslava
15. zář 2010

@lenulek ale neboj zítra už se dočkáš.

lenulek
15. zář 2010

😅

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@lenulek nechci být popichovač, tak to zkus, jestli tam má být, tak tam bude 😅 😅 😅 😅 držím ti palce

lenceslava
15. zář 2010

@teckovanaorchidej ty nedočkavče!!!!! Jak je ti mamino 😀 😀

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@lenceslava spím dopo, odpo, i v noci spím, nezvracím, není mi blivno a jsem neskutečně líííííííííííííííííííínááááááááááá,
jak u tebe?

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@simpatica jak je, čerstvá mamčo?

lenceslava
15. zář 2010

@teckovanaorchidej já spím jenom v noci. A špatně mi taky není,břicho nebolí,a nemám vůbec chut na jídlo.

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@lenceslava taky nemám chuť na jídlo ani žádné chutě 🙂

mufinka0
15. zář 2010

@teckovanaorchidej holky holky.....ty chutě teprve přijdou a budete ještě vzpomínat na doby kdy nebyly žádné... 😅 😅 😅

lenulek
15. zář 2010

@teckovanaorchidej kdo si počká, ten se dočká-tak mi to říkali 😀

drndapetka
15. zář 2010

@teckovanaorchidej tak já taky spím a spím a spím 😀 jsem jak zfetovanec 😀 a taky pořád jim a jiim, a už konečně nemám chuť jen na maso 😅 A jinak mi nic není 😕

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@lenulek jasně, seš dobrá, já bych nevydržela, takže zítra?

drndapetka
15. zář 2010

@teckovanaorchidej hele, neexistuje náááhodou nějakej aplikátor na zavádění toho Utroše? 😅 Já mám krátký prsty 😀 No a navíc se mi to zdá takové dost nehygienické se tam dole šťárat, abych nechytla infekci - jako ruce si umývám furt, ale i tak je to divný, no 😝

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@drndapetka to nevím, já si tam dosáhnu 😔
zkus se zeptat v lékárně 🙂

drndapetka
15. zář 2010

@teckovanaorchidej ježiš, myslím, že pošlu manžela, nebo ho rovnou zaúkoluju 😀

drndapetka
15. zář 2010

@teckovanaorchidej jinak tu únavu může způsobovat ten Utroš, i když se zavádí 😉

vodni
15. zář 2010

@simpatica jůůůůů, nováček a hned se dvěma 🙂 moc gratuluji!!!!

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@drndapetka ahojky, asi jo, taky počasí je spací.
Je tu někdo????

teckovanaorchidej
15. zář 2010

ahoj vodni, jak se máš?

vodni
15. zář 2010

@lenulek vítej a na zítra držím palce! Holky těhulky tě tu už určitě virtuálně poplivaly pro štěstí, tak tam // určo budou. Kolikátý pokus ivf jsi měla?

vodni
15. zář 2010

@teckovanaorchidej čau kočko, no, mám se, ehm... jak to říct... trčím v práci od rána do večera (teď samosebou taky), ruce mě od komplu úplně bolí, hlava z lidí kolem mě třeší, paráda 😝

vodni
15. zář 2010

...no a hlavně, všechny tu čárkovatíte a já už chci taky 😉 To čekání na vánoce bude letos trochu náročný 😎
A nenakukuje sem taky nějaká kočka, která bude stimulovat v prosinci??? (v listopadu marvelon). Nečtěte jenom a ozvěte se, já nechci čekat na čárky sama ☹ ☹ ☹

jezulicka
15. zář 2010

ahojte holky,
jsem tady nová byla jsem tu doporučena, že jste tu holky které také budou teprve podstupovat ivf v brně v unice..
Já jdu na druhé ivf tak jsem hodně zvědavá a doufám, že to vyjde...a je tu ted někdo kdo má taky rozdělaný ivf a půjde někdy koncem září na opu?jaké máte léky a jestli by jste mi napsali vaše zkušenosti...
Mně předepsali zatím antikoncepci kterou už zítra končím a jinak jím prednison a kys.listovou..
a příští týden začínám píchat puregon a pak dál se uvidí....
Tak díky za každý příspěvek...ahoooojky 🙂 😉

vodni
15. zář 2010

@jezulicka ahoj! Tak to by ti mohla odpovědět @pampeliska36 nebo @raduza2, ty mají teď taky před..., sice ne úplně stejně asi, ale tak nějak 😉
Srovnání léků podle protokolů najdeš na fotoblogu carunicabrno, jsou tam i nějaké popisky, které jsem tam dávala k tomu, na co se kočky často ptaly.
Moc závidím, že už začneš píchat 😉

jezulicka
15. zář 2010

@vodni díky moc podívám se....a jaktože mi závidíš?ty jsi na tom jak??? ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru