CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
15. zář 2010

@jezulicka já měla 1.IVF v březnu (neg.), a teď mám čerstvě po 2.IVF v srpnu. To bohužel skončilo biochemickým těhotenstvím (// byly, embryjko se uchytlo, ale pak si to rozmyslelo ☹ ), takže závidím každé, která už píchá, protože chci takyyyyy 🙂 Moc ti přeju, ať to vyjde, jsi tady dobře - holky tu teď prskají samé těhu-bacily, tak to určo vyjde 😉

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@jezulicka ahojky, jak psala vodni, mrkni do fotoblogu, najdeš tam všechno.
Já dlouhý protokol, měla jsem taky Marvelon, pak ms, pak Diphereline, Puregon, Menopur, k. listovou a Prednison. Občas po Diphereline návaly vedra, Puregon nebolí, píchá se dobře, po Prednisonu oteklý obličejík, jinak nic.
Držíme ti palce, určitě tu najdeš bezva holky a velkou podporu 🙂 🙂

vodni
15. zář 2010

@jezulicka já neměla oteklý nic 😝 všechno bylo v pohodě, překvapivě se mi píchání i zalíbilo 😝 😀 😝 😀 😎

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@vodni v listopadu Marvelon a pak Vánoce, vodni, ty budou krásný, máš se zatím na co těšit, zkus se na to dívat tak, že tě brzy čeká něco moc nádhernýho. Plivu na tebe už dopředu ze všech svých sil 🙂 🙂

drndapetka
15. zář 2010

@teckovanaorchidej cítím se jak na chřipku, chjo ☹

@jezulicka Vítám Tě 🙂 Já už tu sice nepatřím, ještě tu straším, ale klidně se ptej, ráda odpovím na vše, mám to čerstvě za sebou celý ten IVF proces.

drndapetka
15. zář 2010

@teckovanaorchidej kočko, půjdeš ještě na krev nebo na to už prdíš a jen utz toho 24.9.?

vodni
15. zář 2010

@teckovanaorchidej díky, no jo, já se těším, ale vleče se to... 😖 Já bych nejradši šla z jednoho do druhýho hned 😅 Hele, ve středu mě můžeš poplivat naostro, a jestli to pomůže, tak mi musíte dát všechny pořádnou sprchu ju? 😝 (fujtajbl, ale jdu do všeho 😎 - donesu si pláštěnku 😀 )

vodni
15. zář 2010

@drndapetka no ségra, co to je, ty sem NEPATŘÍŠ???? to jako že už s náma neto jo? 😠 😒 😖 ☹

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@vodni se spolehni, budu se snažit 🙂 Tak se zabav předčasnými vánočními nákupy dárků nebo tak něčím. To se mi to radí, viď, sama jsem přitom takový nedočkavec, moc bych ti přála, abys už byla o kus dál 🙂 🙂
Petu - já jsem se ještě nerozhodla, jak s tou krví, ještě to doma proberem a uvidím.

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@drndapetka jo a jak nepatřím - tomu nerozumím, proč 😠

vodni
15. zář 2010

@teckovanaorchidej ale jo, vím, uteče to, jsem ten čekací typ přece 😀 ale u tohohle by se to tak vléct nemuselo 😅 Nakupování nesnáším, a na dárky letos dlabu - penízky na dárky stejně dáme Unice a oni nám za to dají dáreček jako Ježíšek - udělají nám miminko 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@vodni no to si piš, že jo a jaký a bude jenom o 4 měsíce mladší, než to co udělali mě 🙂 a snad vydrží 😅 - to moje, myslím
Budu ti schovávat hadříky a můžou si spolu hrát na písku 🙂

vodni
15. zář 2010

@teckovanaorchidej super, paráda, 😎 když budu dětit od vás všech tří (a to předpokládám u některých dokonce dvojnásobné množství 😉 ) tak to jsem za vodou 😀 už se nemusíme bát, že po zaplacení ivfka nezbyde na hyposplátky 😝 ne vážně, fakt beru 😉

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@vodni dvojnásobné určitě od Petky, viď? 🙂 😝 😝
Beru vážně taky, proberem detaily ve středu 😉 😉

vodni
15. zář 2010

Tak balím a frčím konečně domů. Zítra se nebudu moct dočkat // od @lenulek 😉

raduza2
15. zář 2010

@vodni ahoj ,neboj čekat na čárky sama nebudeš ,kestli to semnou půjde takle dál tak to vyjde až na listopad 😀

vodni
15. zář 2010

@teckovanaorchidej jen jestli mi ty hroší dupajdy ségra vůbec dá, když sem jako teda nepatří 😠 tsssss.... 😠 JJ, na středu se celkem těším 😉 A hele, mají tam i alko??? Bych vás mohla s radúzkou trochu poprovokovat 😝

vodni
15. zář 2010

@raduza2 co, furt nedorazila??? 😕

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@raduza2 ahoj Radu, vodni, nevím, jeslti mají alko 😠 😠 😠

raduza2
15. zář 2010

@jezulicka Ahoj vitám tě tu ,já bych měla začít koncem října ,takže to ty už budeš mít určo dvě // 😉 .Na 1 IVF jsem měla puregen ,listovku a prednison na 2 IVF mám naplánované to stejné,ale krátký protokol .Juj já ti závidím že už budeš píchat 😉 ,teď to poletí jak na běžícím páse 😅 .

drndapetka
15. zář 2010

@teckovanaorchidej
@vodni ale patřím, ale do toho začínajícího procesu už nepatřím - já to špatně napsala 🙂

raduza2
15. zář 2010

@vodni neeeeeeeeeee 😠

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka jat sem napetříš ,jak tady jen strašíš 😠 😀

vodni
15. zář 2010

@drndapetka no nevim, nevim, ty procese.... 😠

vodni
15. zář 2010

@raduza2 😕 mi se taky po prvním opozdila, ale ne nějak moc, asi o 4-5 dnů? Tak nějak. Kolik dní mešká?

vodni
15. zář 2010

no holky, zase šest, já už fakt musím, pa, pa!

raduza2
15. zář 2010

@teckovanaorchidej ahoj to jsou krásný zprávičky 😉

raduza2
15. zář 2010

@vodni no dneska 4 den 😠

raduza2
15. zář 2010

@teckovanaorchidej no tyk kydžtak si s vodní někam na alko zajdem 😀 😀 😀 😀

drndapetka
15. zář 2010

Holky, začíná mě pobolívat krku, takový pocit jako by na mě něco lezlo. Koupila jsem si v líkárně na cucání propolki-když je to jen propolis tak to v těhu můžu, ne? já se ani té lékárnice neptala, brala jsem to tak nějak přirozeně

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru