• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. listopadu 2016 
Holky poraďte co ještě nauspíšení MS ,jsem z toho fakt nešťastná u mě to není normální ,aby se opozdila nejsem na to zvyklá :frowning2:
15. zář 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka Tak se na to podívej na netu .Nemám s tím zkušenosti .A jak je to teda s tím že sem nepatříš co ???? :angry:
15. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej nene, já mám jen jednoho statečnýho hrošíka :grinning:
15. zář 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 no zkoušela jsi tu šalvěj?3x denně....
15. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka to víš že jo a nic ani to slavný víno nepomohlo :frowning2:
15. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 já si občas utahuju :slight_smile: nemusím psát všechno vážně ne? :grinning: jasně že patřím, ale abych novou příchozí nevylekala :grinning:
15. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 hele, ona ta potvora může klidně meškat i z nervů....že Ty ji hrozně moc chceš? :sweat_smile:
15. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 tak ta šalvěj nepomůže přece hned :grinning:
@vodni aha tak to je mi líto...a to jsi absolvovala vše na unice?a jaké si měla protokoly?a jaké léky???
@raduza2 jo, ještě pomáhá sex...teda mě se kolikrát po sexu mrcha na druhý den rozjela...ale musí bý vášnivý :grinning: je zadrhnutá, musíte tomu pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka vím že si děláš prču :grinning: ,no to víš že už ji chcu mít tady tetku jednu červenou :sweat_smile: za jak dlouho šalvej zabírá už ji piju od pondělka
15. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 taky si pamatuju jakou hroznou radost jsem měla , když došla poslední mrcha před stimulkou :grinning: jsem chodila a culila jsem se jak sluníčko na hnoji :sweat_smile:
15. zář 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka a to se ti povedlo hned na poprvé?a jaký jsi měla protokol?a jaké léky?
a jak si to vše zvládala?
15. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka už se stalo včera :grinning:
15. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 a nic jo? :confused: to je fakt divný...Ti asi pošlu mýho manžela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka teď jsi mě připoměla jak jsem začínala já byla jsem taky samá otázka :sweat_smile:
15. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ne opravdu nic a nejhorší je že aninic nepocituju :frowning2:
15. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka jen si manžu pěkně nechej nebo mě ještě ve středu vyškarábeš oči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka jojo, my měli štěstíčko a povedlo se nám hned na poprvé :slight_smile: Ale je to moje už 3.těhotenství - dvě se mi povedli přirozeně, ale jedno bylo mimoděložní a druhé zamlklá potrat :pensive: Já měla dlouhý protokol - Diphereline, Puregon, Menopur. Ze začátku sjem se bála, ale to je asi normální, když člověk neví, co ho čeká :wink: Do bříška i do zadečku píchal můj manžel, je hrozně šikovný, takže sjem si za chvilečku an injekce zvykla a můžu dokonce říct, že mi i chybí :grinning: ne, dělám si srandu, jsem ráda, že to mám za sebou,a le nebylo to tak hrozné, bylo to krásné období a tady s holkama to strašně rychle uteklo :slight_smile:
15. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 hele, nemáš doma náhodou Agolutin, ten spouští mrchu....že bys ho píchla....Mě ho vždy mudra píchala, když mrcha nikde. A v těhu zase slouží na udržení. V Tvém případě by se Ti ale rozjela mrcha......Mě vždy po agouši došla do 5ti dnů....Hele, a nejsi v tom? :confused:
15. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka já jsem měla 1IVF v červenci dlouhý protokol. 6.8. OPU ,ale bohužel vajca nebyla dostatečně zralá (k použití) .Teď v tom říjnu bude krátky s víššíma dávkama :wink:
15. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka agolutin mám ,a mylsím si že v tom nebudu to by byl moc moc velkej zázraka dělala jsem si i test a nic no uvidí se
15. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka tak to ti závidím a také moooc gratuluji....
@jezulicka jediné co pro mě bylo teda nepříjemné, tak že jsem chytla hyperstimulák,protože jsem měla 25 vajíček, ale do týdne přešel, teď už je fajn :slight_smile:
@jezulicka a jak dlouho se snažíte o mimi?? No my se snažili 3 roky. Jsem ráda, že to vyšlo na poprvé, ale vyhraný úplně ještě nemáme...první důležitý krok je za námi, ale zbytek je holt už na přírodě :confounded:
15. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka tak to u mě nehrozí já měla na po prvé jen 4 vajíčka právě tak se bojím aby nějaké vůbec byla....
15. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 a kolikátý jsi už den cyklu? :confused:
15. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka aha, a ty jsi byla poprvé taky na Unice nebo v jiném CARu? Ono kolikrát stačí změnit protokol a vajíček je víc....
15. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka no v sobotu jsem to měla dostat
15. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 hele, nejsem mudra, ale zkus zavolat zítra na gyndu, vysvělit ji Tvoji situaci a říct jí, že máš doma Agolutin jestli si ho máš píchnout. Kdyby jsi jela na gyndu, že mrcha meška, stejně by Ti ho píchli, takhle by sis ušetřila cestu i čas. Jo a navíc tím nic nezkazíš - bu=d mrcha dojde mezitím svoje přirozená a nebo se spustí po Agouši - moýná trochu silněkší, ale to je Ti jedno, ne?
15. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek