CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
10. bře 2009

Jj, to budou nervy. Zkus myslet pozitivně, i když vím, to se řekne jednoduše, že.

luciiiie
10. bře 2009

Já se asi s prominutím poseru 😀

zuzuza
10. bře 2009

Ahoj holky, bré poledne, tak já dnes vstávala už zase v deset, hned jak jsem procitla, jsem mměla motýli v břiše, jak jsem si vzpomněla na ten test, tak už v pátek, tj. jen dva dny bez dneška, bojím jak čert křiža, pořád mám ty křeče, včera jsem to musela až rozdýchávat, kámoška to taky tak v těhu měla, tak to víte, pořád doufám, že tam ty koleje budou ale taky vím, že tam být nemusí. Jinak Luci, strašně mě je to líto, ale pokud tam ta druhá dnes nebyla, tak nevím nevím, je to už 17. den, to si myslím, že by tam už měla být dosti viditelná, doufám, že se na mě za to nebudeš zlobit, ale prostě nemůžu ti psát, že určitě jsi těhu, nezlob se za to na mě, ale já nemám ráda mazání medu kolem huby:((((, tak snad promineš, že jsem napsala svůj názor:(, ale samozřejmě ti přeju a budu zejtra doufat, že v krvi by mohl být pozitivní výsledek, jsou takové případy jistě!

luciiiie
10. bře 2009

Ježiš néé Zuzi, to je v pohodě, já to taky nemám ráda, když někdo někomu maže med kolem huby i když to tomu dotyčnýmu musí být naprosto jasný, že je projel. Taky myslím, že čárky už by měly být vidět naprosto jasně.

teri81
10. bře 2009

Ahoj holky,

fakt se tu schází podezřele moc učitelek co? 🙂

S těma švestkama na zácpu je to pravda,mně teda pomohly , a taky suš. merunky.
14 dní po porodu jsem fakt měla problémy ,tak jsem je začala konzumovat a už je to lepší 😠

Zuzi, fakt Ti držím palce a moc doufám s Tebou .
A ostatním budoucím testovatelkám taky!

Luciiie, já se taky před testováním málem s prominutím posrala.
Vís,co jsem dělala? Bylo mi úplně špatně a furt jsem to oddalovala a už bylo asi 11 dopoledne a já furt
zadržovala tu ranní moč,až jsem se málem potentovala a seděla jsem na schodech s tím testem v ruce
a řvala a řvala. No a pak už jsem to fakt málem nevydržela,tak jsem šla na to a když byl test
pozitivní,řvala jsem ještě víc.
Pak jsem teda opět začala špinit,takže jsemmusela ležet a dny do potvrzení byly muka, zvlášt po mé
první zkušenosti,ale všechno se to zvládlo ! 😉

Holky jak to ted píšu,úplně mám husí kůži a vybavují se mi moje pocity, přitom mi to přijde hrozně dávno
,ale ted se mi to fakt vrátilo. Držte se!

Haaanka, ona ta váha ve 20 tt zase tolik nevypovídá - já četla,že váha v tomto tt x 2 je konečná váha
mimča a u mě tomu fakt tak nebylo.
Obříka snad mít nebudes. Moje malá byla 3,5 kg - na mě dost, nástřih jsem měla skoro až k pr....... (ale ten jsem vůbec necítila) a nemohla si skoro 3 týdny sednout,ale taky se to dalo a ted už se cítím "normálně"
fyzicky, příští týden jdu ke Gogelovi na kontrolu.
"Psychicky" mi někdy dost hrabe a štve mě chlap,ale to je prej v šestinedělí normální 😀 😠

zuzuza
10. bře 2009

Luci, jsem ráda, že se nezlobíš, ale stále doufám s tebou:(

Teri díky, v pátek budem už mít jasno, možná to skončí, možná teprve začne, kéž by 😔

macinta
10. bře 2009

Ahoj holky 🙂 Dlouho jsem tu nebyla a dalo mi dost práce vše prolítnout. 🙂
Jeany, Zuzy, Lucko, držím Vám všechny palce, ať to vyjde 🙂
Lucko, sestřička v Unice mi říkala, že i duch je dobré znamení, tak ať je to tak i ve Tvém případě 😉

zuzuza
10. bře 2009

Macin, ahooooooooj, jsem si an tebe dnes vzpomněla, že tu dlouho jsi nebyla, fakt to ta sestra v unice říkala? Tak asi to bude pravda a já luci zbytečně plaším svýma názorama:(, to mě mrzí, jsem to neměla psát:(

luciiiie
10. bře 2009

Macinto díky..teď když nad tím přemýšlím, tak mě svým způsobem mrzí, co Zuza napsala, i když má pravdu. Ale nezlobím se a beru to, protože si myslím, že by to tam už fakt mělo být víc vidět.
Ale dokud to nebudu mít potvrzený z krve, nepřestanu tomu věřit, víš?

zuzuza
10. bře 2009

Ale já jsem to brala podle sebe, co si budu říkat já, když se mi tam dvě pořádný neobjeví, ale nebudem dedukovat, zítra budem chytřejší.

luciiiie
10. bře 2009

To je v pohodě...víš, já ti přeju aspoň tu slabou, ať můžeš aspoň doufat, když budeš testovat dřív.
Ať už je zítřek a je to za mnou, já už to nezvládám.

macinta
10. bře 2009

Holky, určitě se zadařilo Vám oběma. Jsme obě bezva naladěný a optimistický 🙂
Lucko, klídeček. Jsou jen dvě možnosti a zatím to vypadá (duch se počítá), že se Tě týká ta lepší možnost 🙂
Zuzko, jak to máš s testíkem Ty?

luciiiie
10. bře 2009

Testovala jsem na těch obyčejných, tady nic jinýho nesplašíš. Sice nevím, jestli by byl na těch lepších testech výsledek jinačí, ale mám radost i z toho ducha 😉
I kdyby to bylo zítra negativní, pojedu tam pořád s nadějí.

hanulinecka
10. bře 2009

Kráásný den 😵 😵

holky to testování je tááák ošemetny a opravdu krev je největš jistota

jestli chcetet mužu dát svuj testík 17.den do alba

lucííí moc moc ti a vlstně všem přeju at vám to vyjde uplně taky tady když to čtu dokážu se vcítit jak mě bylo

luciiiie
10. bře 2009

Jo Hani, ukaž 😀

hanulinecka
10. bře 2009

jsou tam,ale luciii to vubec nic neznamená a pro tebe to bude zítra překvapení a musíme věřit že krááásnýýýýýý 😵 😵 😵

přidala jsme tam i marečka aktuálního 😵 😵

luciiiie
10. bře 2009

Týýý jo...takový koleje 😉
Mareček je fešáák 🙂 😀

hanulinecka
10. bře 2009

já teda vydržela testovat až na ten 17.den doma jsem neměla žádný testy a najednou 16.den jsem si řekla že to otestuju,že už je rozhodnuto valila jsem do lékarny a přijdu dom vytáhnu test a ta kráááva mě prodala ovulační test 😠 myslela jsem že mě trefí šlak byla jsem táák odhodlaná ranní moč na stole 😀 a já se rozbrečela tak jsem tam valila znova,ale to odhodláni už bylo na bodě nula přišla jsem domu a říkala si mám nemám a nakonec jsem to tam strčila 😅 a otočila se zády 😀 😀 😀 v té chvili by se ve mě krve nedořezal pak jsempo očku koukla a nic byla jsem na dně brečela jsem pak jsem zase koukla a něco viděla a pak už tam byla a já brečela pořád 😵 😵 😵

luciiiie
10. bře 2009

ojoj Ovulační test...chytrá to žena za pultem 😀
Hlavně, že to dopadlo jak to dopadlo a máš doma kluka jak buka, ne?

hanulinecka
10. bře 2009

teri ještě k těm váham miminek mareček dle UTZ den před porodem odhadli ho na 4,5kila myslela jsme že mě picne pak se narodil a MM přišel a dr.který mě zašíval se ptal tak kolik má synek a MM že 3,50 a 50cm a já ještě v deliriu říkám to néé to není náš to ho určitě vyměnili rodila jsme v třebíči kde asi 2 měsice před mojim porodem vyšla najevo vyměna děti
nakonec byl náš ten den se narodili 4 holčičky a Mareček 😵 😵 😵

hanulinecka
10. bře 2009

jj já teda od 15,toužila po holčičce 😀 😀 😀 😀 a taky jsem si myslela,že ju čekáme byla jsem hnusná,zvracela jsem do 20tt a pak když řekli kluk myslela jsem že s MM ani neprojdem dveřma a mysleli si že jsem jediný na světě že čekáme kluka
u nás v rodine je samej babinec já jsem ze 3 holek segra má holčičku tak ten kluk už byl potřeba a taky je MM pyšnej že bude mít rybáře 😀 😀 😀
jeho kamarádi rybáři mají vesměs holky tak MM že si málo připlatili 😀 😀 😀 😀

ve finále je to jedno,ale druhou bych tu holčičku chtěla 😀

hanulinecka
10. bře 2009

lucííí ted moje kamarádka byla na inseminaci a měla tyk slaboučkou čárečku a má 158hcg v krvi tak ještě není nic ztraceno

luciiiie
10. bře 2009

Hani věřím, že tam snad nějaký minimum bude a když né, tak se nedá nic dělat ☹
Manžel je rybář? Přítel taky, už se taky těší, až jednou bude chodit s prckem na ryby 😀 Zatím jsem ta vyvolená já ☹
Teď nám nešla elektrika, tak jsem hodinu hleděla do zdi...taky dobrý 😀

hanulinecka
10. bře 2009

luciii jj je rybář a taky se těší,až si ho bude brát to ještě neví,že to není jen tak se starat o děcko na rybách,ale vymlouvat mu to nebudu 😀 😀
že prý když ted moc nehlídá tak at se těším až si ho bude brát že já budu mít klid s druhým mimi když oni budou zařizovat potravu 😅 😅 😅
já sním byla jednou když jsem byla těhotná a vubec me to tam nebaví nechápu je co ho na tom baví a taky těchpeněz za to vybaveni grrr věděla bych učelnější věci na koupi 😀 😀 😀

luciiiie
10. bře 2009

No Hani o penězích ani nemluv...jen ty pruty, křesílka, naběráky a podobný hovadiny... 😀 Já jezdím ráda když je hezky, vyvalím se na sluníčko, čtu si a opaluju...
Teď jsem četla o nějaké holce, co měla hCG v krvi jen 12 a neměla na testu vůbec nic.
Mě zas bolí břicho jak na menstruaci a záda. Měřím si bazální teplotu už z hladu asi týden a pořád nad 37 teda.
Já už chci výsledek...pozitivní nebo negativní, hlavně ať už vím, protože tohle je hrozný!!!

macinta
10. bře 2009

Luciii a když je bazálka nad 37, tak to znamená co? Sorry, asi debilní dotaz ale já v tomhle dost pokulhávám 😅

luciiiie
10. bře 2009

No když jsem si měřívala ještě bazální teplotu, kvůli ovulaci, tak jsem ji mívala kolem 36 a něco a vždycky když přišla ovulace, tak se mi vyšvihla o pár stupínků výš (u mě nad 37) a to znamenalo, že v tu dobu jsme měli intenzivně pracovat na potomkovi, po pár dnech teplota zase klesla zpět.
Někde jsem četla, že pokud ti teplota zůstává pořád vysoká, mohla bys být těhotná, víš?
Ale to já už na sobě hledám bůhví co...víš jak - tonoucí se tébla chytá.

luciiiie
10. bře 2009

Doufám, že jsem nenapsala nějakou kravinu 😀

macinta
10. bře 2009

věřím, že těhotná jsi 🙂

jeany
10. bře 2009

Ahojky macinto. Tak já už zítra mažu do práce. Doma bylo dobře, ale už se i do práce těším. Užila jsem si lenošení a nicnedělání a už je potřeba zase něco dělat. Ve 2 hod. jsem si pustila televizi, na cs filmu bylo Tři chlapi v chalupě a já jsem u toho normálně usnula a vzbudila se až teď, takže z filmu nic nemám. Jen doufám, že budu spát i v noci, když mám naspáno. Odpoledne vesměs neusnu, tak ani nevím jak se mi to stalo. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru