CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava jj, všechno v pořádku. Dělali to u OPU. Ale to byla si moje chyba,..nemohla jsem se prostě uvolnit. 😖 😖 No snad se uvolním aspoň zítra 😀 😀 Vím že se běžně nedělá v narkoze,..jen když to prostě nejde,...

lenceslava
17. zář 2010

@mufinka0 no tak to nemusíš mít strach.Já tedy poprvé u et nic necítila,ale ted jsem taky byla nervní a v křeči že to dost bolelo.

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava jj tak to je ono,..ještě na mě použili nějaký kleště a..........brrr nebudu na to myslet!!! 😠 😠 😠

lenceslava
17. zář 2010

@mufinka0 no mě zavedli zrcadla a pak katetr.Kdybych byla uvolněná tak jsem nic necítila.

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava No jo kdyby kdyby...já se taky nemohla uvolnit, proto museli použít ty kleště,...ale to bolelo jako kráva!!! Tak si vem, že chytli čípek a zatáhli za něho...fuj! Snad už nikdy více!!!

jezulicka
17. zář 2010

ježíši holki co to tu slyším.....u opu je narkoza ne?a et to se dělá normálně při vědomí pokud vím...no tak co tu slyším mám obavy...

lenceslava
17. zář 2010

@mufinka0 no tak to se nedivím. @jezulicka tobě pruchodnost zkoušeli?

jezulicka
17. zář 2010

@lenceslava jo když jsem byla na laparoskopii...

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka Neboj,..tohle mi dělali jinde a hlavně celé to byla moje chyba!!!! Já se nemohla uvolnit víš,...mám nějakej blok či co...😀

jezulicka
17. zář 2010

@lenceslava ale u umělého je asi jedno přece zda máš průchodné nebo ne dají ti to do dělohy..tak mi to aspon říkali...

jezulicka
17. zář 2010

@mufinka0 a ty jsi nebyla uspaná u opu?

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka To ti zkoušeli průchodnost vejcovodů předpokládám,...čípek se běžně nedělá. 🙂 Ale oni ti to v Unice nejdřív vyzkouší, aby u ET proběhlo všechno jako po másle 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka Jasně že jsem byla u OPU uspaná 🙂 My mluvíme o prochodnosti čípku, ne vejcovodů 🙂

jezulicka
17. zář 2010

@mufinka0 co?tak to mi nikdy nedělali...a je to hodně bolestivý?a to dělají kdy?v den opu?

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka Do mě se nemohli dostat při ET...stáhla jsem se a nemohli se mi dostat přes ten čípek víš....Proto mě to tak bolelo 😀 Jinak je to naprosto v pořádku a věřm že zítra to dokážu 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka V Unice to zkoušejí, aby věděli co a jak... mě to dělali v Repromedě při OPU. Jemnuje se to "zkusmý transfer",...a ne nebolí to pokud nejsi taková hysterka jako já... 😀

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka Víš,..já mám jednu děsivou zkušenost, která nesouvisí s gynekologíí a od té doby se všech zákroků bojím... To je můj problém...

jezulicka
17. zář 2010

@mufinka0 určitě to dokážeš...musíš se uvolnit hezky mysli na něco pěkného pustí ti přece pěknou hudbu a půjde to...tak to jak mi dávali u et tak vše v poho nic jsem necítila...asi je to o tom uvolnění musíš se hezky uvolnit manžela u toho a bude to ok....

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka No tak pokud už máš jeden ET za sebou, tak to se ničeho neboj 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka o já to dokážu!!!! Dám si panáka a bude to,..po tý dlouhý době co jsem neměla ani kapku alkoholu mě to asi smete pod stůl 😀

jezulicka
17. zář 2010

@mufinka0 jo a jak jsem byla předtím v unice na kontrole tak mi zaváděl jakýsi katetr a zkoušel jaký typ mi pak mají dát...tak to už asi zkoušeli.... ☹

jezulicka
17. zář 2010

@mufinka0 😀 no to jo....to si radši nedávej....to zvládneš...věřím ti..tak zítra nás budeš informovat coa jak..a kolik máš embryjek??

drndapetka
17. zář 2010

ježiš, kde ten můj chlap je? mám hlad jak vlk 😀

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka to je teda nechat hladovět vlastní ženu.

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka jo tak to je ono!!! Už máš za sebou i tu zkoušku 🙂 Nevím kolik jich mám,....Repromeda mají jiné postupy jako Unica,..dozvím se všechno až zítra..

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka MáTE snad hlad né???? Nezapomínáš ty nějak na ty svý hrošíky??? 😕 😀 😀 😀

drndapetka
17. zář 2010

@jezulicka mě průchodnost čípku dělali v den zahájení stimulky....je to trošku nepříjemné, asi 5 minut jsem pak cítila bolest jako na mrchu, ale u ET to už bylo o.k. Jen já jsem citlivka, takže jsem se taky moc neuvolnila a vnímala jsem i to, jak ty embrijka vstříkli do dělohy, to jakoby zastudilo 😅

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 no však to ONI se hlásí o jídlo 😀 o mě nejde, já bych vydržela klidně do rána 😅

jezulicka
17. zář 2010

@mufinka0 aha tak to jo....budu moc držet pěstíky at to v pohodě zvládneš a máš hodně embryjek..a halvně klídek...bud v pohodě...holki ahoojte jdu se psíkem ven a zítra budu čekat na tvé informace co a jak...dobře se na to vyspi...ahooojky 🙂

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 co už se ti to blíží, že? 🙂 v kolik jdeš , mamino 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru