• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@drndapetka no jasan,vždycky tam šel se mnou. Jsem zvědavá jak bude koukat a hlavně kdo tam bude,doufám že si nás vezme frgala.
17. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: Joo já mu ty 2 piva opakovala asi 100krát a taky už se zlobil... :grinning: :grinning: Oni jsou fakt jiní...a já se na něj někdy zlobím,..pomalu ale jistě zjišťuju že neprávem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale věřím mu,...nějakou dobu před IVF se netkl alkoholu,..prý aby to neuškodilo spermijkám.. :sweat_smile: Tak si ty 2 pívečka dnes zaslouží. :slight_smile: Jako nééé že by byl nějakej pijan, to né,..
17. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já bych taky ráda Frgalu.....kdyby byly náhodou blbý zprávy, tak at mi je říká on....
17. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jdu se tulit,manža si dneska stěžoval že se vůbec netulíme,tak to jdu napravit.Pá
17. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka špatný zprávy se nepřipouští!!
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: Mě můj říkal že po ránu jsem podobná lachtanovi,....no samozřejmě nenamalovaná a s opuchlýma očima... :grinning: Nevím proč...tomu teda fakt nerozumím... :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
@mufinka0 no chlapi mají holt výhodu že můžou vstát a jít,to mi nemůžeme(aspon ne bez rizika že budem extra ,,krasavice") :grinning:
17. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 máš vidět jak se po opu ten můj rozhulil jak fabrika :angry: embryoložka mu nahrála - nejdřív, že spermiogram je dobrý i na samotné IVF v misce, pak se mu z 10 vajíček podařilo oplodnit 5, tak byl pyšný jak páv a pak nám zaváděli hatchující blastocysty....no chápeš, cítil se jak král :grinning: prý když kouří má spermio špatné a když hulí tak dobré :sweat_smile: no určo to bude těma cigaretama, že :grinning: ale on naštěstí vůbec nepije, má tátu notora, tak ho to vůbec neláká, max. ho vidím pít nealko pivo dvakrát do roka :confused: za to to doháním já u nás :grinning: teda doháněLA jsem :wink:
17. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 lachtan u nás taky proběhl....prý tak chodím :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj,..tak já se teda maluju,...ale jen trocha tužky a řasenku a jdu....Taky to moc nepřeháním,..teda pokud "někam" nejdeme. No to by ses divila,..můj si maže čumák krémem, geluje si vlásky,...celkově tráví v koupelně dost času.. :grinning: A mě se bude smát...
17. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no hlavně aby si dal v novém bytečku pozor,aby jste nemuseli měnit okna.A kdy se tam vůbec budete stěhovat?
17. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj,..já mám taky ráda třebas dobré sladké víno, nebo burčák, nebo bavora....ale už jsem to neměla tááák dlouho... :grinning: Už pomalu ani nevím jak to chutná...:grinning:
Kuřáci nejsem ani jeden,..teda já už tak 3-4 roky ne a jsem na sebe pyšná :slight_smile:
Tvůj manže má rád zvířátka co??? :grinning: :grinning: Má doma celou zoologickou...
17. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 já taky manžovi říkala že by mohl používat krém,a on že není žádnej metrosexuál. :grinning: Jediný čeho má spotřebu jsou vonavky a lak na vlasy.(jak říká aby mu to málo co na hlavě má aspon stálo :grinning: )
17. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava počítám, že v půlce října už budeme komplet bydlet.....včera začali montovat kuchyň, pak čeká koupelka, vymalovat, uklidit, položit koberce, udělat šatnu, .....a bude to :slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám moc ráda dobrý bílý vínko.a ted na něj mám extra chut. Ale musím počkat aspon do těch třech měsíců.
17. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava No tak lak nepožívá teda....Jen mi vypotřebil vosk a teď už jen geluje.. :grinning: On má krémy prý proto že má suchou pleť a po holení,....noo myslím že se ve skutečnosti trochu bojí vrásek... :grinning: :-P
17. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj, sestřenka si dala po 3 měsících decku červenýho a já čuměla jak péro,...ale prý se to může.. :slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak to je za chvíli.A koupelku budete dělat komplet novou?Nás to taky v budoucnu čeká,ale mám hrůzu z toho prachu při bourání.Fuj.
17. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 já si dokonce koupila inst kávu bez kofeinu.Švagrová říkala že to zezačátku poctivě dodržovala a po těch třech měsících si sem tam dala dvojku.A malej je zdravej jak řípa.Ale bůh ví na co budu mít za dva měsíce chut.Třaba na zavináče(fůůůůůj) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se jdu tulit.Ahoj.
17. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava :grinning: co ty víš....třebas i na zavináče... :grinning:

jj utíkej za manžílkem,..nesmíš ho zanedbávat,... :slight_smile:
17. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já jsem byla zvyklá stáhnout třeba 2 litry dobrýho bílýho vínka za večer :grinning: ale nechybí mi :unamused:
17. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj, byt se dělal komplet nový, zvětšovalo se jádro....jak člověk bydlí jinde, tak je to paráda, ale bydlet bych v té bouračce teda nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 konečně mi dojelo jídlo.....moje oblíbená anglická slanina s hořčicí :grinning: a te´d jak jsem v "jináči" mám na maso extrémní chutě, fakt divný :unamused: masová jsme byla jednou za měsíc.....
17. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj, tak dobrou chuť...Já se jdu přpravit na zítřek,... :slight_smile: Umýt hlavu, oholit nožky a vyspinkat se dorůžova :slight_smile:
17. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 hodně štěstí, budeme na Tebe myslet :slight_smile:
17. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahojjky,tak držím pěstíky a čekám tu na tvé info jak to vše proběhlo...doufám že hladce...držím.... :wink:
18. zář 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem holkám pěkné dobré ráno a krásnou snad slunečnou sobotu...u nás je dnes letecký den den Nato tak tu budeme mít veselo samé letadla tu budou lítat nad hlavou to bude paráda už se i těším... :slight_smile:
18. zář 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
@mufinka0 tak teď jsem se musela zasmát s tím lachtanem :grinning: :grinning: :grinning: To je vtipný. Jinak Ti samozřejmě píšu, abych Ti na dnešní popřála moc moc štěstí, ať vše proběhne jak po másle a mufiňátka ať se zahryznou a ať vám třeba zbyde i na mražáčky, i když ty určitě nebudou potřeba, protože vám to určitě vyjde... A víš jak, hlavně POZITIVNĚ myslet, a opatruj je :wink: Hodně štěstí!
18. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .

@drndapetka jak je Peti ??
18. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek