CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
18. zář 2010

@vodni víš, ještě takovej dodatek, co si o tom myslím ...- tohle dělají lidi, co na sebe chtějí upozornit, a chtějí aby je pořád někdo litoval....to už je opravdu ale zralé na psychologa 😔

luciiiie
18. zář 2010

Mufča je holka šikovná....ona ví, že je důležitý být v pohodě, i když je to občas těžký 😉

drndapetka
18. zář 2010

@luciiiie jojo, ona to dokáže 😉

jezulicka
18. zář 2010

@mufinka0 tak velká gratulace ty se máš tolik vajíček se ti udrželo moc ti to přeji určitě to vyjde...
a tak ti závidím...ale super ted už jen odpočívej a bud v klídečku....

vodni
18. zář 2010

@jezulicka však za chvíli budeme počítat ty tvoje 😉 už se na to těšíme 😉

jezulicka
18. zář 2010

@vodni no toho se právě obávám že toho moc nenapočítáme... 😒

vodni
18. zář 2010

@jezulicka ale ale ale 😠 takový řeči tu nechceme 😎 žádné obavy, na ty je času dost, teď myslet pozitivně, aby mělo tělíčko hodně energie na produkci folíků 😉 Si to tak nějak představ, jako že čím vícekrát se usměješ a čím víc se budeš na výsledek těšit, tím víc se folíků urodí 😉 Takže šup tam s pořádnou dávkou! 😎

jezulicka
18. zář 2010

@vodni no kdyby to tak aspon slo že?budu se snažit...až na to že ted mám nějaké takové stavy smutku a breku jestli je to tím, že mám dostat zítra menzes nebo těmi hormony no nevím....snad to přejde po menzes a pak se budu jen usmívat a snad se i zadaří trochu více vajíček než minule... 😒

vodni
18. zář 2010

@jezulicka přesně tak, to je těmi hormony, výkyvy nálad atd. to je přesně ono.
Já měla u prvního jen jedno vejce, pak jsem se strašlivě těšila na druhý pokus, šla do toho na plný kule, no a byly vajíčka 4 (= to je na mě fakt super), takže 400% zlepšení 😝 Teď to beru taky tak, že budu přešťastná za pár vajíček a pár vzniklých embryjek a těším se na ně 😵
Člověk se musí naučit radovat ze všeho, že má mrcha přijít za dva dny, pak ještě větší radost, že už jen za jeden, no a až přijde, tak to bude prostě paráda, kterou je třeba oslavit, no a za už chvíli začneš píchat, to je přece taky super 😉 Každým dnem jsi tak blíž k transferu 🙂 Je to těžké, ale jinak to nejde. A kdyby vajíček bylo přece míň, tak si vždycky říkej, že přece 20 dětí bys asi taky nechtěla 😎

lenceslava
18. zář 2010

@vodni je optimista každým coulem 😀 A tak to má být děvčata.Já jsem ted nějaká ospalá pořád,a nemám na nic chut.

vodni
18. zář 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 já jsem optimista jen v něčem, jen prostě když jsem se do boje dala, tak budu bojovat se vším všudy, i s možnými prohramy, ale vzdávat to nebudu a už vůbec ne dopředu utíkat z boje 😉 Jinak toho k otpimismu moc nemám, no ale to je jiná kapitolka 😎

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka Děkuju Peti,.. 🙂 Trošku mě to ještě bolí,...asi jak tam zavrtávla ty broučky moje,..a taky trošku střeva, ale není se čemu divit, před 2 dny jsem byla 6x na WC,.. 😒 Naštěstí už to ustalo.. 🙂

mufinka0
18. zář 2010

@lenulek
@vodni
Holky moc děkuju!!! 🙂 Mě už nikdo nerozhodí..nikdo!!! 🙂 Tuto krásnou náladu si udržím až do testování 🙂 Děkujii

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 kočenko, za chvilku ti přiletí IP, ju 😉

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka Petíí, klid!!!! Nerozčiluj se s ničím a nikým... 🙂 Já se rozhodit nenechám... 🙂 Máme s manžílkem dnes krásný den 🙂 Noo, taky se nosí jak páv 😀 Hlavně když ještě před třemi lety mu řekli že je neplodný a teď po operaci má takový spermiogram, že jsme čubrněli...76 milionů, 94 pohyblivot a 82 morfologie.. To snad není možný!!!!! On ale říká že za to může denně jedení selenu a syrového česneku (fuj)... 😀

mufinka0
18. zář 2010

@jezulicka děkuju,.. 🙂 Nějak mám zmatek v tom komu už jsem poděkovala a komu ne... 😅 Tak vidíš,...i já poprvé tak ztracený případ mám teď takovou úrodu 🙂 To svědčí o tom že 2 IVF je mnohdy prostě v počtech úspěšnější 🙂 Ještě si ale musíme počkat na testování... 😉 To bude teprve kompletní úspěch..

mufinka0
18. zář 2010

@jezulicka 🙂 Já tě chápu...než jsem dostala menzes,...a ona se mi mrška opozdila zrovna, tak jsem byla v obavách,..ale zlomilo se to po první injekci 🙂 To už jsem věděla že pro miminka "něco" dělám a bylo mi dobře.. Navíc chápeš,..prožívala jsem tady s holkama OPU, testování atd. atd...Ono to pak šíleně uteklo a teď už mám i po ET 🙂 Jsem moc zvědavá, jak mi tato moje pohádka dopadne 🙂

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 pohádky mají vždycky dobrý konec 😉

jezulicka
18. zář 2010

@mufinka0 určitě tato pohádka skončí jako v pohádce dobře....já se ted jen modlím at zítra dostanu menzes a jdeu podle plánu...myslíš že bych si mohla dát decku vína večer?prednison jím ráno ale nevím zda by to se mnou něco neudělalo...sem chtěla jen na prokrvení...sem asi blbá co?

vodni
18. zář 2010

@jezulicka blbá nejsi, já taky myslím na to, jak bych to mohla uspíšit 😀 ale to asi všechny... Mně u krátkýho antagonistickýho protokolu naplánovali, že mrchu dostanu 3. den po vysazení, ale došla 6. den, jak jsem koneckonců očekávala. A decka vína je naprosto v pohodě 😉

mufinka0
18. zář 2010

@jezulicka nééé,..červené víno pomáhá na mrchu,..a mysllím že ten Prednison je pididávka, tak klidně můžeš 🙂 Bereš taky 1x denně 1 tabletku, ne?? Jo,..mrcha když je v očekávání, tak si dává na čas,..to znám 😀 😀

mufinka0
18. zář 2010

@vodni 😵 😵 Snad ano,..kromě toho občasnýho pobolívání se cítím jako v pohádce.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mufinka0
18. zář 2010

A nejvíc mě dojímá manžel 😀 Od ET a od té doby co jsme se dozvěděli kolik a jaké máme je uplně rozněžnělej,...byl to říct i slečně na recepci...že máme 4 mrazáčky a vysoké kvality...Musela jsem se smát,..s doktorem se div neobjímal 😀 Trdlo moje... 😅
A jel do Lídlu a koupil mi hrozny, leč ví že mám po nich strašné nadýmání, koupil jablka, leč máme doma bedýnku domácích a koupil čokoládu, leč ví že ji sice miluju ale nemůžu po ní moc na záchod... 😀 😀 😀 Je ze všeho tak vyblblej že dělá věci naprosto naopak.. 😅
Nesmím se dnes skoro pohnout,..furt okolo mě skáče až jsem ho teď poslala vyvenčit psa...😀

luciiiie
18. zář 2010

@mufinka0 to je od něj milé.... 🙂

jezulicka
18. zář 2010

@mufinka0 tak si dám večer decku třeba to pomůže...jak to zítra nedostanu tak tam musím v pondělí volat že se to posunulo...a vidím, že máš taky pejska...a jaká rasa?a jak ted jsi po et tak s ním pak budeš normálně chodit?asi máš nějakou malou rasu ne? 🙂

jezulicka
18. zář 2010

@mufinka0 jo a ten prednison beru jen ráno jednu tabletu...

mufinka0
18. zář 2010

@jezulicka No víš my máme u manželových rodičů "odloženého" jorkšírka,..ale často ho navštěvujeme. Já jak jsem přišla o mimčo, tak jsme ho ze strachu dali pryč a taky protože nám lump zničil půlku kuchyně...okousal skoro všechny židle 😠 😠 😠 To víš štěně a celý den sám doma.. ☹ Nudil se...Za to teď už s námi ani nechce jít k nám,..má strach že si ho tu zase necháme 😀 Rodiče jsou v důchodu a věnují se mu,..mají ho zatím jako vnouče 🙂 Má se mnohem líp než u nás... No a na dvorku máme roční štěně fenku německého ovčáka.. 😅 Je to drak!!!! Šíleně živá a hravá....Taky všechno roztahá... Měli jsme ovčáka, nádherného, ale museli jsme ho utratit,... 😔 😔 😔 Měl prasknutý nádor...Bylo to hrozný,..hrozný hrozný....

mufinka0
18. zář 2010

@jezulicka Ještě jen k tomu ET a psovi,...já jsem už v malém věku prodělala toxoplazmozu, takže prý mám protilátky,..tak mi prý nic nehrozí. Ale tak z jednoho talíře s ním taky nebudu že...🙂 Myslím že pokud už máš pejska doma, tak to neohrožuje,..ale pokud by sis ho teprve v těhu pořídila tak je jisté riziko... 🙂 Aspoň tak mi to říkala gyndra 🙂

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 já myslela, že toxoplazmóza je jen od koček 😕 To jsem si zjišťovala - pokud se dodržuje hygiena (např. umytí rukou po čištění kočičích WC, nebo lépe nechat to manželovi 😝 ), tak to riziko přenosu je malé..

raduza2
18. zář 2010

Ahojky kočky 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru