CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucen
autor
14. únor 2009

jj byla jsem třirkát a já byla taky vděčná za těch 7 myslím jsi že jsme ještě na tom dobře že je mi opravdu líto holek co mají třeba jen 2 už je luci aji lepší psychika když v podvědomí víš že když to nevýjde tak furt máš takové zadní vrátka.
ale já doufám že ty ty zadní vrátka nebudeš potřebovat jak jsem psala možná za nějaký ten rok je použiješ

lucifirek
14. únor 2009

Zuzy tehdy ani nic takového neřešili,v té době,když nemohli mít dítě,tak to byla vina ženy. Dřív to bylo jinak. Díky bohu už to ty chlapi teď berou uplně jinak a navíc je vina u nich procentuelně stejná jako u žen.
Zuzy já to cítila až při druhém utz,takže 3 dny před opu a navíc to nebylo nic hroznýho,žádný bolesti.

zuzuza
14. únor 2009

Aha no jak myslíš, lucifirku, že to bude u mě? mám puregon do středy a ve čtvrtek kontrola, na prvním sezení mě řekl doktor, že opu by mohla bejt někdy kolem 23-24., což je 4-5 dní od té prohlídky......., ty jo ale taky to u mě valí když si to ted vemu, že třeba za 14 dní už budu taky v tom🙂

lucifirek
14. únor 2009

Lucen jsi fakt hodná. Zatím tomu věřím,že to třeba dopadne. Ale trošičku si zase připomínám,že je to takový zkušební pokus. Ale i kdyby to vyšlo na podruhé,potřetí by bylo dobrý. A tobě to přeji taky. Užiješ si teď hlavně po psychické stránce,užiješ si svatbu. A pak budeš mít třeba zase plno sil do boje. Na svatbu já vzpomínám hrozně ráda,měli jsme skoro 90 lidí a bylo to super. Nedávno jsme si s manželem říkali,že bychom si to klidně zopakovali. jen jsme nedali dohromady za ten rok a půl fotky. ☹

lucifirek
14. únor 2009

zuzy po první utz ti buď přidají puregon,nebo ti nechají dávku a přibyde ti ještě menopur. Mě dávku trošku zvyšovali. První dny jsem píchala 175jednotek a po kontrole 125 Puregonu a 75 jednotek berou toho Menopuru,takže celkem200. Ale uvidíš,každá reagujeme jinak.Vůbec se tím nestresuj. Já ani s tolika vajíčka nepočítala. No jo,letí to jak blázen,nejdelší jsou ty dny,než začneš píchat puregon pak už to jde ráz na ráz.
Já už chci,aby bylo pondělí

lucen
autor
14. únor 2009

Lucifirku a zuzi ona ta stimulka utíká ale počkej po ET se to potáhne strašně pomalu ze zašátku a pak před testování to poletí rychle protože člověk začne mít strach a ví že už se to blíží a už je stejnak v bříšku rozhodnuto já teda musím říct že první neuspěch jsem snášela strašně špatně moc jsem to obrečela a už ničemu nevěřila podruhé jsem věděla a připouštěla jsi že to nemusí vyjít a na potřetí tomu hodně věřila.no snad příště to už výjde ale mám strach aby naše spernio nebylo ještě horší jak tedka uvidíme bereme vitamínky tak doufám a modlím se že by mohly aspon trošku zabrat

lucifirek
14. únor 2009

Taky bych ti to přála,nám vytamínky moc nepomohli,před rokem byly 3% před měsíce 3%,akorát teď při OPU se to prý trochu zlepšilo,tak nevím,čím to bylo,manža teď docela kouří,zdravě zas moc nejí. Akorát změnil od nového róku zaměstnání a je víc v klidu,tak možná,že nemá tolik stresu,nevím. Ale vám to pomoci může,je to strašně individuální. Musíme toho věřit,nic jiného nám nezbyde. Já jsem zatím pozitivně naladěná,pořád,těším se na pondělí a jsem rozhodnutá,že nebudu testovat dřív,než mi oni určí. I když budu doufat,že tam budou //.

zuzuza
14. únor 2009

Lucenku, moc ti přeji, aby tento pokus byl už ten povedený a věř že už musí být!!!!!

Lucifirku, tak to já mám jen 125 jednotek puregonu denně a když to tak počítám tak je to 750 jednotek za těch 6 dní, a ta ampule má myslím 900 jednotek, že jo? Takže by zbylo jen 150 a to je na jednu dávku, takže to znamená, že kdybych reagovala málo, tak bych si znova musela za ty dva tisíce přikoupit ten puregon 900 jednotek?

lucen
autor
14. únor 2009

Zuzi já píchala puregon 175jednotek 11 dní takže sem si musela dokupovat a na poslední dávku mě smíchala zbytka a píchla si to na unice mě tenkrát léky vyšly na 5000.-

zuzuza
14. únor 2009

Aha lucenku, takže jsi měla celkem 1925 jednotek za celou dobu stimulace a to je teda měla dvě lahvičky po těch 900 jednotkách a něco málo pak ještě vid? Ty jo 11 dní puregon? Tak to já myslela, že půjdu 19. na kontrolu, to jich za sebou budu mět 6x125 a pak už za 5 dní hurá na opu, no uvidíme teda tak si když tak připlatím no o nic nejde, není to tak závratná suma🙂

Jo a lucifirku, ty jsi od první kontroly s puregon měla za jak dlouho pak opu? já jen abych tak zhruba věděla🙂

lucen
autor
14. únor 2009

Zuzi já si už nepamatuji jak byly ty ampulky no mě na 1 UTZ řekly že musím píchám dál furt těch 175 jednotek a mě pak k tomu přibil ještě menopur takže já píchala od prvního 1UTZ ještě 5 dní menopur puregton a pak už jen dva dni decapeptyl a opu bylo za 7 dní od toho 1 UTZ no a pak pregnyl no a 1 den po ET jsem píchala ještě jedenu injekci decapeptylu do břicha ale to nevím proč.

zuzuza
14. únor 2009

Aha lucenku, no tak si myslím, že opu bude u mě když nejpozději tak v týdnu od 23. do 27 a to je už za dveřmi🙂

zuzuza
14. únor 2009

Tak holky, pro dnešek se loučím, dala jsem si zase půlhodinku cvičení zase na silnější zátěž, a su hin, to sem si pomohla když jdu v půl 9 na véču🙂, ale od zítřka zmirnim tempo, jsem nesportovala celej život a teď při takové zátěži na organismus takhle poblázním, takže ještě zítra a pak asi končím a pak až v případě nega testu, toho se snad nedočkám, jo a holky, teda já mám pupek jak kdybych byla fakt v tom, by mě zajímalo, co si večer obleču, kdyby to byl aspoň opravdickej těhu pupek🙂

Tak se tu mějte děvčata krásně a zse zejtra na večír🙂

Papapa

jeany
14. únor 2009

Holky, tak vám jdu popřát dobrou noc, jdu zalehnout k telce a asi brzo usnu, nějak se mi chce spát, nějaká únava na mě leze.
Zuzy, já mám taky Puregon 125 jednotek do kontroly. Tak to máme stejné. Řeknu ti, že ode dneška cítím jak mám nadmuté bříško a to mám za sebou 10 injekcí.

Jinak dodatečně přeji všechno nejlepší k narozeninám a hlavně splnění vašich snů pro Lucenku a Lucifírka. 🙂

lucifirek
14. únor 2009

Zuzy já dostala Puregon 900 a 300 jednotek. A pak jsme dokupovali ješt jednou300 a za to jsme dopláceli 13,-. Takže léky nám vyšli nejdříve na 2900, 13 a pak jsme dopláceli na agolutin a ten estrofem 500. A z té poslední lahvičky puregonu jsme píchli už jen jednou. Já byla na první kontrole 6. a na ET půjdu16.

lucifirek
14. únor 2009

Ahoj Jeany,moc děkuji za přání. Ani nemusím psát,co bych si nejvíce přála. 😉 Tak dobrou oc,zítra se tu určitě ukážu. papa

lucen
autor
14. únor 2009

jeany moc děkuji za přáníčko potěší 🙂

lucen
autor
15. únor 2009

Krásnou neděly berušky
Lucifirku tak co jak to dneska vypadá co tvojí bojovníčci doufám a přeji aby stále bojovaly ve stejném počtu.

lucifirek
15. únor 2009

Ahoj Lucen,od včerejška se s manžou válíme,už jsem z toho votrávená. musím aspoň něco dělat. Manža pojede na hokej do Jihlavy,tak budu uklízet celý byt,abych mohla zítra po ET odpočívat.
Dneska jeden bojovníček dobojoval,takže jich je šest.dorazít na unicu na ET a domluvit se,jestli budou vhodné na zamrazení.

lucifirek
15. únor 2009

Dneska jsem jen nachystala snídani a oběd. Líbí se mi,že jak na unice slíbi,tak přesně v tu dobu volají,že je na ně spoleh.

jarkabilik
15. únor 2009

ahojky holky
zuzuza já když měla test pozitivní tak mi kamarádka zařídila odběr krve takže jsem měla i potvrzeno HCG z krve a můj gyn. mi nabídl tehdy po týdnu ultrazvuk když budu chtít takže jsem i tehdy byla ráda že si mě už pohlídal on než jsme měla jet na utrazvuk do Brna,takže jsem pak i byla připravena na to že to nemusí dopadnout dobře,jinak si myslím že to hlavní co je potřeba na ultrazvuku vidět tam vidět je černá bublina ve které je bodík což znamená že to je vpořádku a u mě to tak nebylo a proto se to mému gyn. moc nelíbilo.Z toho plyne to že pokud je tvůj gyn. vstřícný tak ti určitě ultrazvuk nabídne 😉
lucifirek tak to máš fajn že ti zavolali mě tehdy řekli že si mám zavolat 🙂 Kdypak jdeš na transfer nějak jsem v tom čtení tady na to nenarazila 😉

lucifirek
15. únor 2009

Jary já si taky volala,jen kvůli tomu,že je víkend,mi sestřička volala,říkali,že mají omezený provoz,je tam jen jeden člověk a nemá čas zvedat telefon,tak že zavolají sami.

lucifirek
15. únor 2009

Na transfer jdu v pondělí,takže zítra 🙂 🙂 🙂

lenpes
15. únor 2009

Ahojky Lucifirku, zitra moc držím pěsti!

jarkabilik
15. únor 2009

lucifirek tak to držím pěsti i na nohách 😉

lucifirek
15. únor 2009

Holky díky moc,člověk je rád,že tu najde podporu. Už se na zítra těším. Ale musím říct,že začíná doléhat trošku strach z neuspěchu. Ale když jsem byla v pohodě do teď,tak snad mi to vydrží.

lenulinka21
15. únor 2009

Lucifírku tak na zítra Vám přeji hodně štěstí a ještě ti zbylo na mražáčky 🙂
To je super ale ty je potřebovat jistě nebudeš.
Včera jsem udělala dobrý obídek tak dneska mě manžel pozval bylo to fajn.
Holky hezký zbytek neděle 😉

lucifirek
15. únor 2009

Tak to jste si krásně užili víkend,co?

lucen
autor
15. únor 2009

Lucifirkuto je supr že jich je 6 stále je to krásný počet na zítra ti přeji hodně štěstíčka at se broučky krásně zavrtají na celích 9 měsícu budu bržet pěstičky a ty hlavně odpočívej a užívej jsi už se těším jak za 14 dní budeš hlásit krásné tučné // na testíku.takže ještě jednou na zítra tfuj tfuj tfuj 🙂

lenulinka21
15. únor 2009

jj v pátek tanečky, dneska obídek a ted peču buchtu.Pudinkovou.
1 slenička oleje
1slenička cukru
4pudinky(vanilkové)
4celé vejce
1prášek do pečiva
celé zamíchat dohromady a vylít na strouhankou vymazaný plech.
Je to rychlé a bez mouky!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru