• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@raduza2 no dyť píšu, že se můžu přizpůsobit, takže čas je ok
18. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka záleží asi na tom, co žere, jestli fakt whiskas, tak to se nedivím, je to pěknej sajrajt :sunglasses:
@vodni jak to děláš že nasmrdí?@drndapetka no když nám to jaksi nejde přes to no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@vodni babička je/byla teda frajerka :wink: to my to doma neřešíme, i když manžel to někdy trochu přehání :angry:
18. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava a to po 5 letech ještě nic :grinning: ty musíš mít provalenej BOK :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jo takle ,jsem debil :grinning:
@lenceslava já nevím :sweat_smile: dáváme jim dobrý granulky, takový ty kapsy vůbec (to jsou šmejdy). No a výjimečně dostávají kuřátko vařený :wink: Smrdí to jen okolo jejich WC, když tam zrovna jdou na velkou, ale kočky samotný fakt nesmrdí :sweat_smile:
@vodni ten náš má granule od puriny a kapsičky kite kat.A puší jak děs.Ale ty co má tchýně to byl mazec když tu byli. Potřebovali by deně novej kočkolit.Tchán je z toho na prášky že ho dvakrát deně čistí. :grinning:
18. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj, frajerka byla až do 95... A manželovi ji taky někdy připomínám, když začne koncertovat :wink:
18. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava hele, nic si z toho nedělej....můj táta nesnáší, když partneři před sebou prdí nebo na návštěvě, když si někdo uleví....on vždycky odejde do jiné místnosti a za chvilku je zpět-mě to hned dojde :grinning: noa můj manža si zase z toho nic nedělá, takže když mu to poprvé ujelo na návštěvě právě u mýho táty, tak jsem jen skrčila uši oči, odešla raději pryč, protože jsem čekala pěknou přednášku o slušným chování - no a místo toho jsem uslyšela smích a plácání rukou :astonished: asi chlap před chlapem může-je to hrdinskej čin :grinning: oni se kolikrát i "přetahují" mezi sebou kdo víc a kdo míň-to víš, jsme z opic, musíme jim to přeci odpustit :sweat_smile:
18. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak když třeba s Lencou přijedeme kolem té 15 hod tak dojdeš za náma ?? Dám ti vědet sms
@lenceslava my máme royal canin, ale jen granule. Ty kapsy obsahují minimum masa, jinak samý sr..y. Ale záchod taky čistím 2x denně (teda jen vyndavám ty hroudy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ráno a večer. Ony jsou ty kočeny asi nějaký takový fajnový - když je WC použitý, tak do něj nechtěj jít... :sweat_smile:
@drndapetka no tak na návštěvě to taky teda fakt ne, my jen doma :sweat_smile: anebo taky někde mimo dosah lidí,...
18. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak to jo.já myslela že jako vůbec nikdyy nesmrdí :grinning: To minoušek tak ne.A dáváš jinom jenom granule a když tak to kuře?On má rád teda všechno. Ted jí s náma těstoviny,dneska dostal aj kousek buchty,no nedej mu když na tebe smutně kouká.Tak končím kočičí téma. :grinning:
18. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu za manžílkem,...griluje venku,..tak si chvilku sednout na vzduch :slight_smile: :wink: Kdybych se neukázala, tak se mějte a všem krásný sladký sníky... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no jooo, ty máš rozmazlinkované kočičky, tak to je jasný, že voní :wink: sestra tý naší ty kapsy dává a whiskas samo sebou taky :fearful: :fearful:
18. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jj, já budu v práci určitě do 14, pak plánuju zdrhnout, ale kdo ví co se na mě zase sesype... Budu se snažit :wink:
18. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jasný zatím pa pa
18. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no skvělé tak jak budeme vyjíždet poslu sms že jsme na cestě ono to tak akorát nějak vijde :sweat_smile:
18. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no dáváme jen ty jedny granule, ale určitě by sežraly všechno, taky někdy dám ochutnat co mám já :grinning: to je jasný. Ale jedna měla velký problémy a přešly až když se vysadily ty kapsy, tak jsem se o to nějak víc zajímala.. Ale jiný kočky (u příbuznejch) jsou po nich jak divý. Myslím, že když jim chutná a nevadí, tak je to ok
18. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 OK. Když vyjedete, tak to tam budete asi za jak dlouho?
@raduza2 hele, a já takový mladý kuře...nebudu vám to tam nějak kazit? :sweat_smile: můžu si kdyžtak hrát na tvou dceru? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né, sranda :zipper_mouth: :wink:
@vodni no tak cca 40 min a to je moc záleží jaký budou silnice ,kolik aut
18. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka cha, cha, budeš čubrnět, protože radúzka bude nakonec vypadat nejmladší :grinning: je to kočka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@raduza2 jasný
@drndapetka no počkej tak aby jsme s tečkovanou o tebe neporali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@vodni já vím, že je kočka - viděla jsem její fotečky na facebooku, proto si dělám srandu, jen tak ji štengruju :grinning:
18. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ona totiž vypadá mnohem kočkovatější než tady na fotce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vodni nepřehánej ju :grinning: zas tak mladě nevypadám
@raduza2 ale mě hádají víc, to byste mě musely rodit v 15cti? :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek