CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
drndapetka
18. zář 2010
@vodni je to asi už ohraná fráze, ale peníze nejsou opravdu všechno 😉
vodni
18. zář 2010
@drndapetka není to fráze, je to pravda pravdoucí. S nima je sice líp, ale některý věci za to fakt nestojí obětovat...
raduza2
18. zář 2010
@vodni tak to je teda mazec a jsou i chlapi kteří prostě jedou dobrovolně
drndapetka
18. zář 2010
@raduza2 jj, ten můj chtěl dobrovolně, a prý ho taky krom peněz zajímalo, jaký to v Afgánistánu je - jaký jsou tam lidi, příroda,.... :-o tohle fakt nepochopím.....jako 300 tisíc dobrejch, ale na co by mi byli kdyby se nevrátil :-x
vodni
18. zář 2010
@raduza2 jj, taky jsem takovýho jednoho potkala... Ale když mi to říkala.. no fakt je asi možný všechno, když to "dobrovolně" bylo takhle na výběr...
vodni
18. zář 2010
@drndapetka jo přírodu by si v afgánistánu fakt užil ]-(
raduza2
18. zář 2010
Holky s tou prací to není nikde růžový ,tento týden chlap přišel s tím že fabriku bodou kupovat rusáci a do konce roku poletí 50 lidí .Takže taky to nemá jistý
drndapetka
18. zář 2010
@vodni vzala jsem si vojáka, musím holt bojovat 😃 😉
vodni
18. zář 2010
@raduza2 júúú, koukám, že jsi mě už předhonila v počtu příspěvků 😃
vodni
18. zář 2010
@raduza2 ty jo, tak to se držte, nejdřív ty viď... ale ono se to vždycky nějak vyřeší, neboj
raduza2
18. zář 2010
@drndapetka ježíš a zrovna do Afgánistánu :-|
drndapetka
18. zář 2010
@raduza2 je to na hovno,fakt |-| člověk už nemá jistotu nikde :-| no a to, že nebudu mít porodný mě teda taky pěkně nasejřilo ]-(
raduza2
18. zář 2010
@vodni fakt to není možný 😃 mylsím příspěvky
drndapetka
18. zář 2010
@vodni no koukám, že jsem tady asi největší ukecánek 😃
raduza2
18. zář 2010
@vodni ne já to neřeším protože když koukám na net a jeho profesi tak si myslím že práci opravdu najde a možná i líp placenou
vodni
18. zář 2010
@drndapetka no o tobě jsem se ani nezmiňovala, ty prostě vedeš 😉
raduza2
18. zář 2010
@drndapetka ty mít porodný budeš seš prvorodička to se vstahuje jen na ženy ,které rodí po druhé po 3 .....
vodni
18. zář 2010
@raduza2 tak to je super zpráva!
raduza2
18. zář 2010
@vodni ty brďo a o 400
vodni
18. zář 2010
@raduza2 no ono to není tak jistý - se i to porodný u prvního dítěte bude dávat podle příjmu. Takže člověk, kterej pořádně maká a zaslouženě si něco vydělá nedostane nic, a "nepřizpůsobiví" občané, který na práci kašlou ho dostanou ]-(
raduza2
18. zář 2010
@vodni co je ted super zprava s tím porodným ??
vodni
18. zář 2010
@raduza2 😃 😃 😃 😃 😃 asi budu muset přidat 😉
vodni
18. zář 2010
@raduza2 ale ne to porodný, super zpráva je, že by manžel našel práci bez problémů 😉
vodni
18. zář 2010
@drndapetka koukám máš na nově nějaký vojáky v afgánistánu, fakt hnus
raduza2
18. zář 2010
@vodni to je v p.... je to jak s důchodama lidi kteří v životě nedělali je mají vypočítaný podle průměrnýho příjmu.Zrovna nedávn mě přišel takový email jako porovnání nefachčenka a normálně pracujícího člověka ]-( prostě hnus
vodni
18. zář 2010
ale ten downey jr má něco do sebe 😉
drndapetka
18. zář 2010
@raduza2 nene, nebudu, je t sice jen u prvorodiček, ale nesmí rodinný rozpočet přesáhnout nějaký to jejich životní minimum, což je u obouch partnerů cca 17 tisíc měsíčně, my dáme dohromady podstatně víc, takže porodnému můžu zdálky jen zamávat...škoda-hodilo by se na kočárek :-|
raduza2
18. zář 2010
@vodni jj to mě taky těší 😃
vodni
18. zář 2010
@raduza2 mě to někdy strašně štve tyhle věci - protože makáme jak blázni, abychom dořešili to naše bydlení, půlku nám seberou na daních, a ještě máme být za to, že vyděláváme, nějak znevýhodňovaní...
raduza2
18. zář 2010
@drndapetka takže oni to nakonec s tím porodným ještě změnili ?? Jelikož první návrh byl ten že jen prvorodičky ,je teda fakt že jsem to potom už nesledovala jelikož by se člověk akorát tak musel nasr....