CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
18. zář 2010

@vodni je to asi už ohraná fráze, ale peníze nejsou opravdu všechno 😉

vodni
18. zář 2010

@drndapetka není to fráze, je to pravda pravdoucí. S nima je sice líp, ale některý věci za to fakt nestojí obětovat...

raduza2
18. zář 2010

@vodni tak to je teda mazec a jsou i chlapi kteří prostě jedou dobrovolně

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 jj, ten můj chtěl dobrovolně, a prý ho taky krom peněz zajímalo, jaký to v Afgánistánu je - jaký jsou tam lidi, příroda,.... 😲 tohle fakt nepochopím.....jako 300 tisíc dobrejch, ale na co by mi byli kdyby se nevrátil 🤐

vodni
18. zář 2010

@raduza2 jj, taky jsem takovýho jednoho potkala... Ale když mi to říkala.. no fakt je asi možný všechno, když to "dobrovolně" bylo takhle na výběr...

vodni
18. zář 2010

@drndapetka jo přírodu by si v afgánistánu fakt užil 😠

raduza2
18. zář 2010

Holky s tou prací to není nikde růžový ,tento týden chlap přišel s tím že fabriku bodou kupovat rusáci a do konce roku poletí 50 lidí .Takže taky to nemá jistý

drndapetka
18. zář 2010

@vodni vzala jsem si vojáka, musím holt bojovat 😀 😉

vodni
18. zář 2010

@raduza2 júúú, koukám, že jsi mě už předhonila v počtu příspěvků 😀

vodni
18. zář 2010

@raduza2 ty jo, tak to se držte, nejdřív ty viď... ale ono se to vždycky nějak vyřeší, neboj

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka ježíš a zrovna do Afgánistánu 😒

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 je to na hovno,fakt 😔 člověk už nemá jistotu nikde 😒 no a to, že nebudu mít porodný mě teda taky pěkně nasejřilo 😠

raduza2
18. zář 2010

@vodni fakt to není možný 😀 mylsím příspěvky

drndapetka
18. zář 2010

@vodni no koukám, že jsem tady asi největší ukecánek 😀

raduza2
18. zář 2010

@vodni ne já to neřeším protože když koukám na net a jeho profesi tak si myslím že práci opravdu najde a možná i líp placenou

vodni
18. zář 2010

@drndapetka no o tobě jsem se ani nezmiňovala, ty prostě vedeš 😉

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka ty mít porodný budeš seš prvorodička to se vstahuje jen na ženy ,které rodí po druhé po 3 .....

vodni
18. zář 2010

@raduza2 tak to je super zpráva!

raduza2
18. zář 2010

@vodni ty brďo a o 400

vodni
18. zář 2010

@raduza2 no ono to není tak jistý - se i to porodný u prvního dítěte bude dávat podle příjmu. Takže člověk, kterej pořádně maká a zaslouženě si něco vydělá nedostane nic, a "nepřizpůsobiví" občané, který na práci kašlou ho dostanou 😠

raduza2
18. zář 2010

@vodni co je ted super zprava s tím porodným ??

vodni
18. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀 😀 😀 asi budu muset přidat 😉

vodni
18. zář 2010

@raduza2 ale ne to porodný, super zpráva je, že by manžel našel práci bez problémů 😉

vodni
18. zář 2010

@drndapetka koukám máš na nově nějaký vojáky v afgánistánu, fakt hnus

raduza2
18. zář 2010

@vodni to je v p.... je to jak s důchodama lidi kteří v životě nedělali je mají vypočítaný podle průměrnýho příjmu.Zrovna nedávn mě přišel takový email jako porovnání nefachčenka a normálně pracujícího člověka 😠 prostě hnus

vodni
18. zář 2010

ale ten downey jr má něco do sebe 😉

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 nene, nebudu, je t sice jen u prvorodiček, ale nesmí rodinný rozpočet přesáhnout nějaký to jejich životní minimum, což je u obouch partnerů cca 17 tisíc měsíčně, my dáme dohromady podstatně víc, takže porodnému můžu zdálky jen zamávat...škoda-hodilo by se na kočárek 😒

raduza2
18. zář 2010

@vodni jj to mě taky těší 😀

vodni
18. zář 2010

@raduza2 mě to někdy strašně štve tyhle věci - protože makáme jak blázni, abychom dořešili to naše bydlení, půlku nám seberou na daních, a ještě máme být za to, že vyděláváme, nějak znevýhodňovaní...

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka takže oni to nakonec s tím porodným ještě změnili ?? Jelikož první návrh byl ten že jen prvorodičky ,je teda fakt že jsem to potom už nesledovala jelikož by se člověk akorát tak musel nasr....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru