CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka aby pak nebyl překvapenej až moc 😉

drndapetka
18. zář 2010

holky, tak já pro dnešek taky pádím, už se mi pomalu a jistě blíží manža domů, tak jdu na ten výslech ohledně trenek a pak do hajan hošit 😀

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka dobrou 😉

vodni
18. zář 2010

@drndapetka dobrou hroší rodinko!

vodni
18. zář 2010

@raduza2 tak nevím, asi si napustím vanu a k tomu naliju skleničku. Aspoň nějaké pozitivum na tom našem stavu 😉

raduza2
18. zář 2010

@vodni ty už se taky odebíráš ??

raduza2
18. zář 2010

@vodni no tak já do vany ještě nemůžu 😠 ,ale není to vůbec špatný nápad

vodni
18. zář 2010

@raduza2 nějak tady pořád přepínám telku, a prd tam je. Teď koukám chvíli na slepýho al pacina, ale nějak na to nemám náladu, tak půjdu oblíhnout co máme v báru 😝

raduza2
18. zář 2010

@vodni jj je v té telce úplný prdlajs a to je sobota . 😠

raduza2
18. zář 2010

Tak jo zatím pa pa a dobrou noc

drndapetka
18. zář 2010

Tak manža jde na pivo 😠 sice na nealkoholický, ale slíbil to strejdovi, kterej mu dnes pomáhal na bytě....a mě to oznámil teď ve dveřích ☹

drndapetka
18. zář 2010

@vodni vínko Ti závidím, že můžeš....teď bych samou vzteklostí vypila i litr 😔

vodni
18. zář 2010

@drndapetka nevztekej se, já to vínko stejně doma nenašla, ale našla jsem havanu 😝

vodni
18. zář 2010

tak kočky, dobrou a pa zítra!

mufinka0
19. zář 2010

Ahoj holky 🙂 Právě jsem si naložila kuřátko na oběd, nasnídala se a teď už piju čajíček s mufuškama...punčovej,..tak snad jim chutná 🙂 Dneska v noci jsem spala tak napůl,...první noc, tak jsem na ně musela furt myslet a tím přemýšlením jsem nemohla usnout.. 😅 😅 Ale pak jsem usnula ani nevím jak a vzbudila se až v 7.30h což u mě není obyčej 😀 😀

mufinka0
19. zář 2010

@drndapetka Dneska mi jel manžel trošku nakoupit do Hypru,...a.....postrašil mě že si doveze domů burčák!!!! 😢 😢 Já miluju burčák...to mi chce beztak udělat naschvál... 😖 😀 😀 Ale co bych pro mufiňátka neudělala že.. 😔 😵 😵

jezulicka
19. zář 2010

@mufinka0 ahojte....tak co jak se cítíš?určitě bájo...já stále čekám na ms a pořád nic...už to vidím, že se to zpozdí..dnes to asi nedojde,budu muset tam zítra volat že je zpoždění..tobě se taky zpozdili si psala?nebo to byl někdo jiný?hezky pohlad mimiška a pozdravuj je... 😉

jezulicka
19. zář 2010

@mufinka0 to chlapi dělají rádi naschvály...jak my nemůžeme že??,

mufinka0
19. zář 2010

@jezulicka 🙂 Já je hladím pořád,...už musí být uhlazení... 😀 Cítím se dobře,..mám skvělou náladu, venku sluníčko...🙂 🙂
Ano,..mě se MS taky zpozdila,..i Raduze..ona to dělá potvora asi schválně 😀 My ale jsme měli obě po stimulce takže máme asi cykly trošku poházené, ale jen tak o 3-4 dny,..nic hrozného, neboj 🙂 A tobě mešká, protože ona ví, jak na ni netrpělivě čekáš,..tak to hold je... 😀

mufinka0
19. zář 2010

@jezulicka jo,..ale vadí mi to jen trošilinku,...jen proto že burčák je jen jednou do roka...Ale já to vydržím 🙂

vodni
19. zář 2010

@jezulicka Ahoj, mně se taky zpozdila, ale tak asi o 3 dny. Máš myslím ten krátký antagonist, viď? Tak to ti na mail pošlou opravený protokol a je to, nic se neboj, je to jen pár dní, to už vydržíš 😉

vodni
19. zář 2010

@mufinka0 čau čekatelko 😵

mufinka0
19. zář 2010

@vodni Vidím že se nám spožďuje všem,...jak na ni člověk čeká 😀

mufinka0
19. zář 2010

@vodni Nazdárek 🙂 Za chvilku musím hodit do trouby ty kuřátka,..ať manžel neřekne že jsem od rána co odjel nakoupit nezměnila polohu 😀 😀 😀

vodni
19. zář 2010

to je jasná věc, zákon schválnosti. Ale já to věděla hned, když mi tam zatrhli, že v určitý den musí přijít, jsem jim hned říkala, dejte to o 3 dny později... 😀 ale oni to tak nechali. No a samozřejmě dorazila o 3 dny později 😎

jezulicka
19. zář 2010

@vodni no tak zítra tam zavolám a oni mi řeknou...tak to trochu posunou...no co už... ☹

jezulicka
19. zář 2010

@vodni já se ani nedivím oni napíšou přesně den kdy to musí dojít..to je jasné že to nedojde...a já měla tu antikoncepci skončit ve čtvrtek tak jsme ji skončila ale měla jsem 2 prášky takže v ten čtvrtek jsem si vzala oba abych to skončila tím pádem si myslím že se to zpozdí ....

jezulicka
19. zář 2010

tak nevím čím bych to mohla popohnat...

jezulicka
19. zář 2010

@mufinka0 a ty si ted pícháš ten agolutin?a máš i ten estrofem?nebo co ti dali?

mufinka0
19. zář 2010

@jezulicka ne ne,..v CARu kde jsem mám jiné léky než vy tady na Unice 🙂 Nemám vůbec žádné injekce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru