• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@jezulicka No aspoň bych to měla za sebou,...ale po tom všem co už mám za sebou budu šťástná za jedno dítě :slight_smile: Jinak co se týká Agolutinu, věřím že je lepší než ten Utrogestan!!!!! Určitě se z něj vstřebá všecno,..prý z Utroše taky, ale jak to vytíkalo tak jsem měla strach že vytíká i to co by se mělo vstřebat. I teď jsem klidnější,..nevytéká to,...ono je to asi i tím že nikde moc netrajdám a polehávám. :slight_smile:
Dočkáš se a věř mi že to pak uteče jako voda :grinning: A najednou budeš v čekárně jaké já...:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina kdyby mi to naplánovali na "před" (třeba klidně dali o jeden týden marvelonu míň než je v platíčku) to bych byla jen ráda, ale natahovat to, to se mi moc nechce, ale nenadělám nic. Kdyby to vyšlo na 23., tak to by bylo ok, horší, kdyby se to protahovalo - známe tu mrchu červenou, zlomyslnou...
19. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :slight_smile: aha,..já už se ptala při OPU proč nic takovýho nemám,..a doktorka se smála a říká že mám krásnou slliznici, že už do sebe nic navíc nepotřebuju,..No to víš,..ptala jsem se včera znova a dr. mi to jen potvrdil. Chtěla jsem to mít "pofoukaný" od obou, že nic nepotřebuju :grinning: Trdlo co??? Musím jim věřit,..jinak to nejde... :sweat_smile: :sweat_smile:
Slíbila jsem ti to,...a mám dobrý pocit z toho všeho kolem,..ale chápeš obavy jsou... :slight_smile: Ikdyž už se neklepu jak poprvé, je to zvláštní, myslela jsem že to budu teď prožívat hůř....Ale i tak budu přešťastná až tam ty // najdu :slight_smile:
19. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 AHOJ:slight_smile:jj, určitě je agolutin lepší, ale překvapuje mě , že tady všechny zaváděli, nidko nepolykal a mě teda dr. niajk zvláště neupozornoval, že by se to mělo spíš zavádět...

@vodni takež chtělo by to , aby každý měsíc chodila ms, ajko hodinky, vid? No, moc bych ti přála,a by to vyšlo dobře nemusely se dělat žádný čachry s marvelonem..
19. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina Mě teda při prvním IVF Utroš říkali že jen zavádět,...ale bylo to hnusný. Jako dá se to vydržet a kdoví jestli na něm neskončím ale neměla jsem ho moc ráda. Tady ten Crinone má aplikátor, takže zavedu a stříknu,..vůbec si "tam" nemusím sahat a stříknu ho skoro až do krku...:grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak to je u toho Crinone výhoda...
A kdy si byla v Unice na prvním iVf? 6e by se to tak změnilo? u nás to budou ted v říjnu dva roky..
19. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina já jsem utroš při prvním polykala i zaváděla střídala to...nebyla jsi sama...
19. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jj, já u toho druhýho taky měla mnohem lepší pocit, člověk už ví jak to chodí atd., takže jsem byla nadšená a jen se těšila, myslím, že i díky tomu to vyšlo, i když jen na chvíli :pensive: Příště to ale už bude naostro se vším všudy až do konce :sunglasses:
19. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina díky! Kdysi jsem mívala ms i po těch klasických 28 dnech, co bych za to teď dala! Už několik let ale chodí po 33 dnech, a po stimulce ještě bez záruky, že :angry:
19. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a ten kontryhel si nezkoušela, nebo Femigard, nebo Gynex.?..nebo takový ty věci,...píšou , ež upravují cyklus..
já to mám poporodu taky rozházený..hodně silný, třeba i týden a chodí tak po 29-32dnech..a dřív pohoda, 28 dní a jako hodinky..
19. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale pravda, že pokud to máš pravidelěn 33 dní , tak to valstně pravdielný cyklus je...každá to má holt jinak...
já taky jenou potřeboval dostt ms a tak jsem vypila nějaký to vínko, naložila jsem se do horké vany a pořád nic..až když me sestra poradila čaj z byliny prokrvující dělohu a bylo to hned...ale většinou ej to v halvě, až když člověk na to nemyslí, chdoí to v pohodě, a když se na mrchu těší...třeba týden nan í čeká.
19. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina Néé,.já jsem nebyla poprvé a ani teď podruhé na Unice :slight_smile: Poprvý jsem byla na Obilňáku v Brně a teď jsem v Repromedě v Brně :slight_smile: Tam dávají ten Crinone víš :slight_smile: První IVF jsem měla v květnu 2010 a teď v září jsem začla 2 cyklus a zatím mnohem úspěšnější :slight_smile:
19. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jo to určitě bude!!!!!!!!!!!! A myslím že budeš mít zase o něco víc vajíček,...podle mě ty vaječníky jsou fakt víc nabuzený když se jde po té 3-4 měsíční pauze. :slight_smile: Můj případ to jednoznačně potvrzuje a to jsem měla strach že budu mít zase dlouhej protokol a byla jsem i přesto o tolik moc úspěšnější :slight_smile:.... Příště už to dáš až do porodu :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
19. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina já to teď nechci kombinovat, protože ty různé fytoestrogeny nebo co to je, se můžou vzájemně s léky ovlivňovat, a taky každý na to reaguje jinak, tak aby mi to ještě naopak cyklus neprodloužilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 :slight_smile: taky tak - já měla 400% lepší reakci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni člověče,.já se teď tak najedla že sotva ležím,..moc dobré kuřátko jsem nám upekla...:grinning: :grinning: Umím se pochválit, že?? :grinning: :grinning:
Víš co??? Dneska už jsem si asi 3x kýchla,...se bojím ani kýchat abych je nějak ze sebe spodem "nevyplyvla"...ach jooo ať už je ten strach pryč...:grinning:
19. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Týý jo tak teď budeš mít reakci jakou??? :confused: :confused: :confused: Aby to ty tvoje vaječníky vůbec ustály... :sweat_smile:

Néé dělám si srandu,..jasně že to bude ještě lepší než podruhý a třebas se tentokrát taky dopracujete k té blastičce :slight_smile: :dizzy_face: Přeju ti to!!!! :wink: Ale to ty víš... :slight_smile:
19. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ono to není moc o tom, jaké vývojové stádium se transferuje - v děloze je embryjím stejně nejlíp, takže nejde o to, aby byla blasta.. To jen v případě, že by embryií bylo více a čekalo se, které z nich se vyvíjí lépe. A více jich u mě nebude, to je realita. Ale nevadí mi to, budu ráda za stejnou reakci na stimulku jako minule :pensive:
19. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek :slight_smile: tak já se pořád válím, dnes nějak bolí bříško, ale spíš řezá a píchá-mám podezření, že jsem si v noci uhnala močák, jak spím pořád odkopaná s holou prdelí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem v teple a odpočívám :wink:

@vodni ségra, mám tu 2 ampule Agouše, co mi zbyly, i s injekcema a stříkačkama, tak Ti to ve středu dovezu, ju? jinak mám ještě 2x pregnyl 5000, co s ním?
19. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0ahojky, prý je lepší kýchat a kašlat v předklonu, to nezabíráš tolik břišní svalstvo, tak jestli máš obavy, tak to zkus, já po transferu taky furt kýchala :grinning:
19. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina já jsem měla od minulýho potratu úplně rozházenej cyklus....předtím mi MS chodila cca po 36dnech, sice žádná sláva, ale byla, a pak najednou po 60-70 dnech :astonished: pila jsem drmek s kontrxhelem, 3 měsíce používala Femigard, pak přišel na řadu i Gynex-nic mi nepomohlo :unamused: Nakonec mi dala mudra Duphaston , tak po něm mi mrcha chodila po 42 dnech, ale bolestivá a navíc já hormony moc blbě snáším, takže úplně hotová jsem byla :cry: Několikrát mi brali krev na HP a vždy o.k., nechápu, jak můžu mít hormony v pořádku a mrchu jednou za dva měsíce :astonished: děložní sliznici mívám normálně mezi 12-14mm v lteální fázi...ovulaci taky mívám, sice třeba každý druhý měsíc ale mívám....No to už je vlastně fuk, to bylo-teď už mrcha nebude, tak mě to mezet nemusí :wink:
19. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já skoupím vše :grinning: teda předpokládám, že nikdo nebudete nic z toho potřebovat...
19. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka každopádně bych to začala vypotřebovávat až v prosinci, tak kdyby čistě náhodou ještě bylo zapotřebí, tak bych vrátila. To "čistě náhodou" myslím samozřejmě tak, že kdyby se nepovedly dvojčata, ale jen jeden hroch, a datum spotřeby by umožňovalo použití pro další hrochy :wink:
19. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka máš IP
19. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočenky krásné odpoledne
19. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni co se týká té mé slavné stimulky tak pochybuju že to bude vříjnu s tím mým opožeděním :angry: ,vypadá to až tak na začátek listopadu :wink:
19. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no a jestli se opozdí i v říjnu tak abych nezačínala se stimulkou v období kdy ty :grinning:
19. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já v tom mám asi hokej -. ty už jsi začala marvelon? Nebo to bude bez něj?
19. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Jo a "čau kočko", měl být předchozí příspěvek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych měla marvelon začít tak kolem 5.11. No uvidíme, jak to dopadne. Kočky, musím jít nakoupit, manžel už je na cestě, tak mu chci nachystat nějakou mňamku :wink:
19. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek