• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. prosince 2017 
@raduza2 trenky jsou prý buď v práci, u tchýně nebo na bytě, že je prý posbírá a donese...to jse zvědavá na ten smrad, když to tam musí ležet aspoň měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak to je opravdu trošku z ruky ,nechápou to je pravda .Ten můj by třeba ani za svýma rodičema nešel kdybych ho k tomu nedokopala ,nechápu to
20. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak hlavně že ví kde je nechal :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím pa jdu něco dělat :confounded: vůbec se mi nechce
20. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tak to můj za maminkou pořád....teda bývalo to horší, a když začala něco zkoušet po svatbě ( asi jí nedošlo, že synáček se oženil), tak jsem začala vyskakovat a musela jsem ho trochu mírnit, ať si to s ní vyřídí, protože přece nejde, aby byl každý den u ní na kafi, a furt jí něco spravoval a ona mu 10x denně vyvolávala a pořád se ho na něco ptala a úkolovala ho, to už bylo na mě moc :angry: Ale jinak mám hodnou tchýbi, ona prostě jen za to nemůže , že má chlapa, co jí neumí vyměnit ani žárovku....Ale takhle to dál nešlo, tak jsem na manžela zatlačila a už je to lepší....volá mu jen 1x denně :grinning: a na návštěvě jsme tak jednou týdně :sweat_smile: I když je to blbý, když bydlíme pár metrů od sebe, tak holt chceme být taky spolu a né být furt u ní....snad to pochopila, a doufám, že te´d, když bude vnouče ( doufám, žeto vyjde ), tak pochopí úplně, že mynžel má svoji rodinu
20. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :frowning2: Tak jsem zpět,..už jsem to nemohla vydržet a musela jsem se naobědvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem hrozná uáá uááá, ale když já prostě nemám pevnou vůli si říct "ne až za půl hodiny"...Prostě jdu a najím se.. :rolling_eyes:
Naši u nás byli ve čtvrtek minulý týden a říkala dnes mamka že dojedou ještě do testování. Tak se těšííím... :slight_smile: Ikdyž normálně to s těma návštěvama taky moc nepřehánějí :unamused: :unamused: Když je mi smutno, tak jedeme my.. :confounded: Teď nás ale snad budou navštěvovat častěji.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mufiňátka je navnadí... :sweat_smile:
20. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Peti, ještě k těm vycházkám....to se nedají dát celodenní??? :confused: :confused: Třebas časem,..né hned samozřejmě.
20. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 prý dávají ale asi až po 12týdnu.....mě by se líbily neomezené,ale to už v dnešní době asi nemůžu čekat :pensive:
20. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Hm,..to je blbý,..sestřenka byla třeba v těhu týden u tety,.....musím se teda zeptat jak to měla.. :confused: :confused: Já jdu koukat na Dokonalý svět,..nějak mě ten nový seriál na Nově chytl :grinning:
20. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, jdu vás jen podzravit,kluci se mě za chvilku probudí

@mufinka0
@drndapetka jen jezte a válejte se, tělo potřebuje te dpsoustu energie..taky jsem žrala jak zjednaná...a za těhu jsem přibrala 26kg a ted po roce a čtvrt mám dole 30kg....v porodnici jsem nechal kilo dvacet a pak ,už nebyl čas se normálně najíst....i když ted , jak přemýšlíme o třetím , tak jsem se nějak rozjedla..
A stěma vycházkama je to blbé....já si předtím nebrala neshcopenku od Unici ,a el od gyndaře, dal mi neomezené, takže v pohodě jsem mohal před našima dělat, že chodím do práce( naši o otm nevěděli a taky jsme ješět nebyli manželé) chodit s kamarádkama na zmrzku atd..ted prý ale neomezený vycházky už nedávaji...škoda...nevím, proč by taková těhule, nemohal jít na prochajdu, kdy si vzpomene...
Jo a MUFí - taky mě docela Dokonalý svět chytnul..je to zase něco jinýho...
20. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina :slight_smile: No právě je to něco jiného.... Nebaví mě Ordinace, ani Ulice, ale tohle se mi líbí :slight_smile: Ráda z takového prostředí čtu i knížky :slight_smile:
Aha,..takže myslíš že když mám neschopenku z Repromedy, tak už bych v případě těhotenství jiné vycházky nedostala??? :confused: :confused: Jakože by mi je pak třeba zvedli aspoń na 6 hodin denně???
20. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky, už jsem zpátky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
teď se budu válet a jíst a vařit :slight_smile:
Mám neomezené vycházky, jde to bez problémů, záleží na dr. Já je mám od praktického lékaře :slight_smile: ne od gyndr
20. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak to teda koukám, kámoška je těhu a říkala, že neomezené vycházky uplně zrušili :unamused: takže kecá :grinning: což je vlastně dobrá zpráva.... :wink: a ty sis o vycházky řekla teda normálně praktickýmu, ju?
@mufinka0 neboj, to si myslím,že pak ti vycházky určí tvůj gyn.
20. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina jo řekla, známe se léta a léčí celou moji rodinu, neříkala, že by to nešlo
20. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím, kde to ta kámoška pochytila.ALe neomezený vycházky jsou prostě pro těhule nejlepší a nevím, proš to takhle nemá každá.
20. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina No právě....Já doufám že se s mojí gyndr. nějak domluvím. :slight_smile: Našla jsem si nedávno novou a vypadá moc mile a solidně, tak uvidím. :slight_smile: Taky by mi to vyhovovalo,..ale já nebudu předbíhat :slight_smile: Uvidím jak dopadne testík :slight_smile: Jsem klidnější, už vím že to jde, tak to je super.. :wink: :wink:
20. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
KUK je tu někdo ??
20. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Opět jáááá :grinning:
20. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Ale před chvilkou jsem došla,..jsem spinkala a teď jsem si musela dát spršku a umýt vlasy, aby se mě Mufiňátka nelekli!!! :confused: :confused: :confused: :confused: Navykla jsem si mýt vlasy každý den ráno a tak se mi teď mastí jako blázen :unamused:
20. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 to je na houby si mýt vlasy každý den pak se moc přemaštují,ale jinak já si je umyvám každej druhej den :grinning:
20. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata odpoledne pomalu a jistě došla mrcha...ted se mi rozjíždí tak sem tam volala ve středu začnu píchat..tak už to pomalu a jistě začne....konečně...hlava mě bolí jak střep...
20. zář 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, je tu někdo???
Jezuličko, tak ti gratuluju k mrše a těším se na píchačku - :grinning: :grinning: :grinning: to zas bude dobrodrůžo :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no to teda bude...už se těším...
20. zář 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no tak parada zas takovy spozdeni nemela
20. zář 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :slight_smile: holky, já bych si dala něco dobrýho, jen nevím co :sweat_smile:
20. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já dělala čínu, sojová omáčka, zeleninka, maso, nudle ....mňam
20. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty teda děláš chutě.....maso bych musela rozmrazit, to se mi nechce...a nic dobrýho doma nemám :cry: šla bych někam do restaurace na pořádnou mňamku, nějak mě poslední dobou to vaření nebaví, jsem jakási líná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka mě taky ne, ale musím :unamused: :unamused:
Líná jsem taky, ale moc mi to neprochází :frowning2: :frowning2: :frowning2: zítra zase práce, pak do Futura do čistírny, na nákup a chystám se k holiči, taky čekám :frowning2: řemeslníky, prostě jsem doma a mám vycházky furt, tak se to musí využít, dokud se můžu hýbat.

20. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek