• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2017 
@drndapetka však já vždycky dostanu vynadáno,jenže mě to nedalo no.A to jsem dneska chtěla žehlit.
21. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava a ten test včera dobrý?
21. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava

Jaky si mnela blby pocit? Test byl pozitivni vcera, nebo ne? Pokud ano, tak co. Mozna si ani neumime predstavit, jak se to tam v deloze vse deje. Bereme mozna i vetsi davky hormonu jak normalne, sliznice je kypra, do toho embryo v ni a jeste bereme leky na redeni krve.

Zavolej gynekologovi pro klid.
21. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava nene, fakt nevysávej ani nežehli, nestůl dlouho na nohách.....mě třeba po půl hodině v kuchyni začne bolet bříško jako na mrchu, tak musím lehnout a nohy nahoru....
21. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,tak abych řekal pravdu tak pokud jedna z vás nepujde bude lepší sraz odliožit.Přece jen jsme se tady podporovali všechny na vzájem .
Kdo je pro ať se přidá.
21. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka

Ja jsem presvedcena o tom, ze to nevadi. Vzdyt si tam strkas jen ruku. Kdyby to mnelo nejake negativni ucinky, tak pri tom, jak jsou gelove nehte rozsirene mezi vsema zenama, tak ver, ze by se uz o tom davno psalo.
21. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jo test byl dobrej,čárka byla silná jak kontrolní.Počkám dokud nepřijede manžel a kdyby to nepřestalo tak bysme zajeli na unicu.
21. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já si myslím, že lenča by měla fakt ležet, mě ležení pomohlo
21. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já tedy nešpinila na vložku, měla jsem jen na toaleťáku, ale i tak jsem měla hroznej strach, protože si to furt spojuji s těma mýma předchozíma nezdarama.....to špinění je fakt hrozný, proč si to těhu nemůžeme užít v klidu :frowning2: :frowning2:
21. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka To jo, já si taky myslím že byste měly být v klidu.. :unamused: Ale záleží to samozřejmě na vás.. :pensive: Já ohledně té anestezie napsala na diskuzi IVF tak uvidím co mi napíšou,..Jsem jak na trní.. :confused:
21. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a jak si pocitate tt pri IVF. Ja jsem mnela posledni menstruaci 13.8, KET 30.8, od kdy si to mam zacit pocitat?
21. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já neříkaám aby neležela ,prostě pokud jedna z vás nejde tak se to odloží a basta nic se neděje :sweat_smile: nemyslela jsem to nějak be špatným.
@lenceslava ale neboj, bude to dobrý, my to zvládneme....jsem přesvědčená, že to máš z toho vysávání, tak nohy nahoru a nehýbat se
@drndapetka po jedné porci jater se zřejmě nic nestane, ale jak vás tady pročítám, tak vidím, že hodně dbáte na to co by se mělo a co naopak ne, tak jen přidám poznatek - játra se v těhotenství absolutně nedoporučují ( vnitřnosti vůbec ), protože obsahují hodně vitamínu A a ten je pro plod nebezpečný! Na vnitřnosti se upozorňuje snad více než na syrové maso.
21. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simpatica počítá se to od opu, ale pokud jsi měla ket, tak nevím....měla jsi 3-denní nebo 5-ti denní kultivaci předtím?
21. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já šla na záchod a když jsem se utřela tak tam bylo trošku hnědýho,dala jsem si slipovku a když jsem si šla umýt ruce tak jsem cítila jakoby mokro a na slipovce jsem měla hnědej flíček.
21. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalka28 ježiš, a já právě myslela, jak jsou pro miminko zdravé :confused: že je v nich vitamín B, který je důležitý....a když jsou to kuřecí játra, tak to taky vadí?
21. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ale je jen světle hnědej, není tak červená, že ne?
21. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jenom hnědá.ted mám pocit že mě trošku začalo bolet břicho jako na mrchu.
21. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Léno nohy nahoru a klidový režim uvidíš že se to ukildní :wink:
21. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 fakt mám docela strach
21. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava taky mě to tak udělalo....nejdřív hnědá, pak bolelo břicho....po chvilce ležení to přešlo
21. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava nedivám se taky bych se bála ,ale vidíš Petku taky se to uklidnilo tak veř že tobě se to taky uklidní :wink:
21. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka podle mé "chytré knížky" vadí všechny vnitřnosti, ať jsou z čehokoli. Jde o ten vysoký obsah vitamínu A. Ale všude píší něco jinýho. Myslím, že jedním obědem nic nepokazíš. Já jen, aby jsi je nejedla každý den:slight_smile:
21. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ale taky jsem se bála, né že ne :pensive: je to hrozně blbej pocit :unamused:
21. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Peti jestli tech jater nesnis do kybla a mas na ne opravdu chut tak si dej jednou za cas si mylsim ze to nic neudela
21. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jasný že ses bala verim :wink: :wink:
21. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 mě na ty játra ale teď úplně přešla chuť, to bych hrošíkovi neudělala dávat mu něco, co nepotřebuje :unamused:
21. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky jdu to zaspat
21. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek