CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka však já vždycky dostanu vynadáno,jenže mě to nedalo no.A to jsem dneska chtěla žehlit.

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava a ten test včera dobrý?

simpatica
21. zář 2010

@lenceslava

Jaky si mnela blby pocit? Test byl pozitivni vcera, nebo ne? Pokud ano, tak co. Mozna si ani neumime predstavit, jak se to tam v deloze vse deje. Bereme mozna i vetsi davky hormonu jak normalne, sliznice je kypra, do toho embryo v ni a jeste bereme leky na redeni krve.

Zavolej gynekologovi pro klid.

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava nene, fakt nevysávej ani nežehli, nestůl dlouho na nohách.....mě třeba po půl hodině v kuchyni začne bolet bříško jako na mrchu, tak musím lehnout a nohy nahoru....

raduza2
21. zář 2010

Ahojky kočky,tak abych řekal pravdu tak pokud jedna z vás nepujde bude lepší sraz odliožit.Přece jen jsme se tady podporovali všechny na vzájem .
Kdo je pro ať se přidá.

simpatica
21. zář 2010

@drndapetka

Ja jsem presvedcena o tom, ze to nevadi. Vzdyt si tam strkas jen ruku. Kdyby to mnelo nejake negativni ucinky, tak pri tom, jak jsou gelove nehte rozsirene mezi vsema zenama, tak ver, ze by se uz o tom davno psalo.

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka jo test byl dobrej,čárka byla silná jak kontrolní.Počkám dokud nepřijede manžel a kdyby to nepřestalo tak bysme zajeli na unicu.

drndapetka
21. zář 2010

@raduza2 já si myslím, že lenča by měla fakt ležet, mě ležení pomohlo

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava já tedy nešpinila na vložku, měla jsem jen na toaleťáku, ale i tak jsem měla hroznej strach, protože si to furt spojuji s těma mýma předchozíma nezdarama.....to špinění je fakt hrozný, proč si to těhu nemůžeme užít v klidu ☹ ☹

mufinka0
21. zář 2010

@drndapetka To jo, já si taky myslím že byste měly být v klidu.. 😒 Ale záleží to samozřejmě na vás.. 😔 Já ohledně té anestezie napsala na diskuzi IVF tak uvidím co mi napíšou,..Jsem jak na trní.. 😕

simpatica
21. zář 2010

holky, a jak si pocitate tt pri IVF. Ja jsem mnela posledni menstruaci 13.8, KET 30.8, od kdy si to mam zacit pocitat?

raduza2
21. zář 2010

@drndapetka já neříkaám aby neležela ,prostě pokud jedna z vás nejde tak se to odloží a basta nic se neděje 😅 nemyslela jsem to nějak be špatným.

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava ale neboj, bude to dobrý, my to zvládneme....jsem přesvědčená, že to máš z toho vysávání, tak nohy nahoru a nehýbat se

natalka28
21. zář 2010

@drndapetka po jedné porci jater se zřejmě nic nestane, ale jak vás tady pročítám, tak vidím, že hodně dbáte na to co by se mělo a co naopak ne, tak jen přidám poznatek - játra se v těhotenství absolutně nedoporučují ( vnitřnosti vůbec ), protože obsahují hodně vitamínu A a ten je pro plod nebezpečný! Na vnitřnosti se upozorňuje snad více než na syrové maso.

drndapetka
21. zář 2010

@simpatica počítá se to od opu, ale pokud jsi měla ket, tak nevím....měla jsi 3-denní nebo 5-ti denní kultivaci předtím?

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka já šla na záchod a když jsem se utřela tak tam bylo trošku hnědýho,dala jsem si slipovku a když jsem si šla umýt ruce tak jsem cítila jakoby mokro a na slipovce jsem měla hnědej flíček.

drndapetka
21. zář 2010

@natalka28 ježiš, a já právě myslela, jak jsou pro miminko zdravé 😕 že je v nich vitamín B, který je důležitý....a když jsou to kuřecí játra, tak to taky vadí?

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava ale je jen světle hnědej, není tak červená, že ne?

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka jenom hnědá.ted mám pocit že mě trošku začalo bolet břicho jako na mrchu.

raduza2
21. zář 2010

@lenceslava Léno nohy nahoru a klidový režim uvidíš že se to ukildní 😉

lenceslava
21. zář 2010

@raduza2 fakt mám docela strach

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava taky mě to tak udělalo....nejdřív hnědá, pak bolelo břicho....po chvilce ležení to přešlo

raduza2
21. zář 2010

@lenceslava nedivám se taky bych se bála ,ale vidíš Petku taky se to uklidnilo tak veř že tobě se to taky uklidní 😉

natalka28
21. zář 2010

@drndapetka podle mé "chytré knížky" vadí všechny vnitřnosti, ať jsou z čehokoli. Jde o ten vysoký obsah vitamínu A. Ale všude píší něco jinýho. Myslím, že jedním obědem nic nepokazíš. Já jen, aby jsi je nejedla každý den🙂

drndapetka
21. zář 2010

@raduza2 ale taky jsem se bála, né že ne 😔 je to hrozně blbej pocit 😒

raduza2
21. zář 2010

@drndapetka Peti jestli tech jater nesnis do kybla a mas na ne opravdu chut tak si dej jednou za cas si mylsim ze to nic neudela

raduza2
21. zář 2010

@drndapetka jasný že ses bala verim 😉 😉

drndapetka
21. zář 2010

@raduza2 mě na ty játra ale teď úplně přešla chuť, to bych hrošíkovi neudělala dávat mu něco, co nepotřebuje 😒

lenceslava
21. zář 2010

nic holky jdu to zaspat

raduza2
21. zář 2010

@lenceslava pa pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru