CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
21. zář 2010

@drndapetka to je dobré že jste se tak setkali 😀

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava to bude o.k. 😉 to jak se rotahuje děloha, praskají cévky a tlačí se to tam všechno o sebe....asi je to fakt normální.....a pěkně ještě lež

drndapetka
21. zář 2010

@raduza2 tak my už potřetí 😀

raduza2
21. zář 2010

@lenceslava hele hlavně buď v klidu jen lež a uvidíš že se to uklidní ,tak jak říkala peťka dopoledne nožky nahoru

raduza2
21. zář 2010

@drndapetka máte na sebe štěstí 😀

raduza2
21. zář 2010

@drndapetka tečkovaná se ptala co s tím srazíkem tak ho odložíme ne .léna by stejně nešla přece ji nezradíme

lenceslava
21. zář 2010

@raduza2 to by nebyla žádná zrada.klidně běžte,půjdu příště.

raduza2
21. zář 2010

@lenceslava ne ne ja rikam bud vsichni nebo nic ,máme na to ještě času dost

lenceslava
21. zář 2010

@raduza2 😀 😀

raduza2
21. zář 2010

@lenceslava hele za 9 měsícu se přece musíme slíst 100%

vodni
21. zář 2010

@lenceslava držím co můžu kočko! 🙂

raduza2
21. zář 2010

@vodni ahojky

vodni
21. zář 2010

jsem tu jen na skok, páč fakt nestíhám jinak. Radúzka mi psala, že zvažujete o odložení srazíku, já jsem taky pro - aspoň budete všechny klidnější (po utz). Kdybyste šly všechny a pak některá měla výčitky, že měla spíš ležet, to raděj necháme na jindy. Já teda můžu určitě, ale kdyby z toho sešlo, vždyť my už se nějak slezem jindy, ne? 😉

@raduza2 - pak budou ty kočárkové závody 😀

vodni
21. zář 2010

@raduza2 čau kočko, já jsem úplně v pytli s časem, včera jsem byla v práci od 8 do 20 😠 Tak jsem jen mrkla, jak to vypadá, a už zase musím makat 😖

raduza2
21. zář 2010

@vodni jj kočárkové závody 😀 mě osobně je to taky jedno co se týká srazíku pestě to vijde jindy

teckovanaorchidej
21. zář 2010

ahojky, jasně, sraz odložme, bylo by to takové neúplné, Leni, určitě to bude všechno v pořádku, uvidíš, myslím na tebe 🙂
Já už z nákupu, z čistírny, teď uvařeno a chystám se dělat ještě štrúdl 🙂
Petulko, kuře na zelenině je fajn 🙂 mňam
Já to nějak nehrotím, ten utz, můj manžel je ale napnutý jako kšandy, jestli jsou dvě nebo jedno 🙂

raduza2
21. zář 2010

Musim se vzdalit mam navštěvu tak zatím pa




pampeliska36
21. zář 2010

ahojte kocky... prisla jsem se na vas kouknout 🙂 a hlavne kvuli lenicce

@lenceslava leni brouku... odpocivej a lez... ja sama nevim... nebyla jsem v takove situaci, ale treba te psychicky uklidni, ze pujdes na unicu a oni se na tebe mrknou! vim, ze pri tehotenstvi se to stava, ze holky spini... ale prece jen, my to vsechny mame takove jine, nez normalni tehotenstvi prirozene... bojime se tak nejak vic a tak jsem pro se uklidnit a pokud ti to pomuze, sla bych na unicu, at se na tebe podivaji... a taky jsem nekde cetla, ze pokud ta krev neni takova ta cervena, tak je to OK... ale to jsou jen me poznatky... nikoliv vlastni zkusenosti.... uz jsem ti to psala na FB... MOC NA TEBE MYSLIM A UVIDIS, BUDE TO OK!!! 😉

pampeliska36
21. zář 2010

JINAK JSEM PRO ODLOZENI SRAZU!!!!!!!!!

drndapetka
21. zář 2010

@pampeliska36 já taky 2 dny špinila a je to teď o.k. Prostě se holt nesmíme namáhat a bude to dobrý 😉

lenceslava
21. zář 2010

@pampeliska36 Denisko děkuju moc.Zítra asi zavolám na unicu a uvidím co mi řeknou. Určitě bych pro klid duše šla ráda na ultr at víme na čem jsme.

pampeliska36
21. zář 2010

@lenceslava to je jasny leni... vic se vsechny bojime... po tom vsem, co clovek prozije se ani neni cemu divit. budu na tebe moc myslet a doufat, ze je vse OK.... a napises mi na FB? budu cekat na dobre zpravicky a na usmevy na rtech 😉

pampeliska36
21. zář 2010

@drndapetka ☹ 😨 to jsem ani nevedela... ty mi ani clovece nenapises................ teeeeeeeeda!!! a jsi OK? odpocivas a tak?

lenceslava
21. zář 2010

@pampeliska36 určitě ti napíšu.

pampeliska36
21. zář 2010

@lenceslava 😀

drndapetka
21. zář 2010

@pampeliska36 3 dny jsem nic nedělala, ale bolelo mě břicho jak na mrchu, od včerejška je to už dobrý, cítím se suprově 😉

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava leni, oni Ti stejně řeknou ležet, brát prášky a být v klidu, nic víc už pro to nemůžeme udělat....jak jsem špinila volala jsem si do nemocnice, sestra říkala, že pokud nekrvácím, že stejně nic, ať odpočívám a beru léky jak mám....holt kdybych jela před těmi pár dny na pohotovosr, tak by se na mě dívali jak na blbce 😠

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka no aspon ultr kdyby mi udělali.to by přeci mohli.

pampeliska36
21. zář 2010

@drndapetka to je dobre peti!

MUSITE NA SEBE DAVAT HOLKY TEHULKY POZOR!!!!!!!!!!

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava mohli, ale jestli ho udělají ve středu nebo v pondělí, to už asi pro ně není podstatné....podstatná je pro ně krev, nesmí klesat hcg.....to já vím, protože když jsem byla minulý rok v nemicnici a čekala jsem jak těhu dopadne, nebrali mě na utz, ale každý den mi brali krev, a hcg mi stoupalo pomalu, pak začalo klesat a to pro ně byla jistota, že je to špatně....na utz by sice něco viděli, ale nepoznali by zda se mimi vyvíjí nebo ne.....proto já jsem si koupila ještě těhu testy a i když to vyzní že jsem blbec, tak testuju ještě teď a kontroluju, zda náhodou čárka neslábne, ale je to o.k. , už je silnější než kontrolní, tak se mi ulevilo....taky jsem ze začátku jančila, už byla oblíklá, že pojedeme do nemocnice, ale pak mi došlo, že stejně by nepomohli, že musím ležet a být v klidu, to je nejdůležitější 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru